OSN
30.6.2019
Kategorie: Společnost

OSN má nový plán na umlčení disidentských názorů

Sdílejte článek:

MIKE/DE

„Nenávistné projevy jsou na vzestupu, ohrožují mír, sociální stabilitu a demokratické hodnoty. Proto jsem zahájil plán na identifikaci, prevenci a konfrontaci nenávistných projevů při zachování svobody projevu.“ Oznámil to generální tajemník OSN, portugalský socialista António Guterres v úterý 18. června.

 

Vložené videoVe svém tweetu, generální tajemník OSN velmi orwellovským způsobem, řekl, že „ zahájil plán na identifikaci, prevenci a konfrontaci nenávistných projevů, při zachování svobody projevu“ , to je něco, co se nazývá „doublespeak“ – výsledek přijetí protichůdných názorů nebo přesvědčení ve stejnou dobu, zejména v důsledku politické indoktrinace. Nenávist je projev emoce, když se vám něco nelibí, zákaz emocí nebo něčeho, co je považováno za nenávistné projevy, skutečně zakazuje svobodu projevu.

Co je ale nenávistný projev pro OSN? Podle jejich vlastní definice„nenávistné projevy znamenají útok na toleranci, začleňování, rozmanitost a samotnou podstatu našich norem a zásad lidských práv.“Zdá se, že kritizovat rozmanitost, neúspěch multikulturalismu a to, jak se život ve většině západních zemí stal mnohem horším, je nyní nenávistný.

Jejich plán bojovat proti němu?

  • větší cenzura disidentských názorů v online platformách;
  • Sledovat činnost, která se považuje za „nenávistnou“;
  • dobrovolnické skupiny nezaměstnaných nebo málo pracujících lidí, kteří strávili svůj život online hledáním a reportováním nenávistných názorů;

A konečně, nové formy takzvaného „self-policing“, s největší pravděpodobností to bude umělá inteligence sledující disidentskou řeč.

Dokument trvá na tom, že boj proti „nenávistným projevům“ neomezí svobodu projevu, ale všichni víme, že je to daleko od pravdy. Nenávistné projevy jsou jen zastřešujícím termínem, který používá instituce a elita k cenzurování svobody myšlení a nepohodlných názorů a faktů a šrouby se utahují každým dnem pevněji.

Zdroj: Defend Europa

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2019: *****

František Šmíd 600,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 350,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marie Švajdová 200,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Luděk Kurka 100,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Šána 100,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč

Celkem za měsíc: 8 071,00 Kč
Vybráno 23.06%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 389 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
31 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.