injekceockovani
15.1.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Osmdesátníci, nástup na očkování!

Sdílejte článek:

VOJTĚCH MACHÁLEK

Dlouhodobý režim strašení  statistikami nakažených a  počtem údajně zemřelých na Covid, zahlcenými nemocnicemi  a nestíhajícími krematorii, prognozami  o mrazácích s mrtvolami na ulicích, to vše organizátorům tohoto běsnění přináší konečně nějaký výsledek.

Očkování je zde a na řadu přichází ti nejohroženější. Občané nad 80 let ! Údajně se hlásí sami a rádi. Syn matky si přes media stěžuje , že přihlásit  maminku do registru zájemců o očkování mu trvalo 1 hod a 37 minut! Chce to vylepšit organizaci!
 .
Znovu se nám tedy  servíruje nepravda o tom, jak se všichni velice těšíme!!
 .
Dnešní novinový rozhovor se šéfem ÚZISu p. L.Duškem  je  ve více ohledech  poučný! Na otázku jak je to s přeplněnými nemocnicemi pacienty s Covidem sdělil, že těch lehkých je tam 37%.  Za Prymuly to bylo 42%, kteří tam neměli co dělat. To byla jeho slova.
 .
Převedeno do čísel: Dnes je v nemocnicích 7031 pacientů s Covidem. Takže 37% je 2061 pacientů, kteří teď zabírají lůžka těm, kteří je určitě potřebují více, ale byla jim odepřena lékařská péče! A je možné, že těch 2061 nemocných, kteří neměli tu “správnou nemoc, ale třeba jen rakovinu na to doplatí životem !!
 .
A na dotaz o obrovském množství zemřelých na Covid odpověděl, že statistika zahrnuje úmrtí osob, které byly pozitivně testované:” Bez ohledu na to, jaké byly příčiny úmrtí !”
 .
A uvedené příčiny budeme muset teprve  určit a ověřit !!
 .
Navíc jen dodávám ,že ” bezvýchodnost zdravotnické situace ” určitě nepotvrzuje skutečnost, že od 1.12. do dnešního dne se uzdravilo 265 962 lidí, většinou samoléčbou doma a bez styku s lékařem!
 .
A teď k osmdesátníkům, ke kterým také patřím.
 .
Každý z nás byl již někdy nějakou nemocí napaden. K léčení dostane na předpis nějaký ten lék. A jestli se nepletu, v každé krabičce s léky je vždy a nezbytně příbalový leták. Držím v ruce jeden z nich Má rozměr  45 x 14 cm.  Oboustranně potištěn a ve dvou sloupcích o šířce 7 cm. Takže varování  je dlouhé 4 x 45 cm tedy 1 metr a 80 cm varování a upozornění!
 .
Nebudu je uvádět, ale důležité je, že obsahuje důrazné varování, aby nebyl použit v kombinaci s dalšími 15, o kterých jsem v podstatě nikdy neslyšel. Aby bylo jasno. Jde o obyčejný lék na snížení žaludečních kyselin. Žádná dramatická medicina. Ale v případě nedodržení těchto pokynů , by zřejmě dramatická a možná i fatální situace mohla nastat.
 .
Ukažte mi nějakého osmdesátníka, který nic neužívá. Možná existuje, nevím. Ale drtivá většina něco bere, a nejsou to  léky na snížení žaludeční kyselosti , ale léky na vážné srdeční choroby, podpůrné po prodělání mozkových příhod, léky po chemoterapiích a mnoho dalších vážných zdravotních stavů. Takže jsou to majitelé těl, které mají již své za sebou. Žádní sportovci, žádné perspektivní organismy.
 .
A ti mají teď s nadšením nastoupit a být prvními skutečnými králíky. Vakcíny určitě nemají příbalový leták dlouhý 1.80 m . Také jej mít nemohou, protože nedokončili předepsané klinické testy a záruky 
a různá potřebná varování  nejsou schopni inzerovat. Prostě proto, že NIC NEVÍ! Možná až na konci roku 2023 !!
 .
A mezitím to životem zaplatí ti, co se spolehli na kecy těch, co vakcíny nakoupili a potřebují je uplatnit za každou cenu. Tedy těch, co o tom ví tolik jako většina občanů.
 .
Zkoušet to na těch nejstarších je nejméně riskantní. Když zemře ,tak se to snadno svede na jeho věk a jeho těžké nemoci. Přesně opačně, než jak se to dnes dělá s mrtvými  na Covid či s Covidem. Tam je prozatím vždy vinen Covid!
 .
To slovo prozatím zřejmě zůstane již navěky. I přes ujišťování L.Duška, že se budou tato úmrtí někdy v budoucnu ověřovat a určovat na co vlastně dotyčný zemřel. Technicky je to blbost, protože buď budou již všichni zakopáni nebo šustí v plechovce.
 .
A do dokumentace to již napsali. A  nikdo nic neodvolá, protože jde o peníze pro nemocnice.
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Alexandra Sklenková 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Martin Ovsenak 200,- Kč, Jan Nedved 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Miroslav Bojanovský 300,- Kč, Jiří Fridrich 100,- Kč, Oldřich Smejkal 999,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Luděk Tesarčík 200,- Kč, Blahomír Skoupý 444,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Libor Heidler 222,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Eduard Ezer 500,- Kč, Miloš Zbranek 1000,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Petr Navrátil 100,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Anonym 200,- Kč

Celkem za měsíc: 16 009,- Kč
Vybráno 45.74%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 859 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 4,59 out of 5)
Loading...
57 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)