samet2016
19.11.2016
Kategorie: Politika

Oslava estébáckého převratu jako přehlídka převlečených komunistů

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

JIŘÍ VÍTEK

Začíná mi to silně připomínat oslavy VŘSR, které jsem zažil ve svém mládí. Tehdy se neustále připomínaly výdobytky socialismu a nutnost je chránit proti imperialismu a vnitřním rozvracečům. Kožené obličeje politických prostitutů dojímající se nad odkazem, myšlenkou a myslíce hlavně na svůj boj o politické koryto.

Jedna věc z toho trčí ale přesvědčivě – ti co se tak hrdě hlásí k “odkazu listopadových událostí” jsou v drtivé většině vesměs titíž, vítači , co jsou ochotni zasvinit dobrovolně republiku mohamedánskými běženci a degradovat Evropu na společenství pokořených národů bez identity národní, kulturní a společenské a nepřekvapivě i mnoho bývalých členů KSČ. Ostatně nacisté i bolševici a další rádi mluvili o svobodě, demokracii a někteří si dali slovo “demokratický” i do názvu a jaká je realita víme. 

Můžeme snad vést rozumnou debatu o spravedlnosti, o migraci, menšinách, zahraniční politice? Nemůžeme. Vše je dáno, nalajnováno. Pokud vyjde článek o nespravedlnosti, porušení práva, hrubém zacházení se zaměstnanci, nikdo nereaguje, naše elity mlčí. Vylézají v absurdních případech, bránící tu agresivní mládež okupující soukromý majetek, jindy vystupují proti určitému režimu, aby ještě zrůdnější režim tolerovali, vše díky své neznalosti a podprůměrnému školství, který již neučí, ale školí. Občan s jiným názorem je vystaven výsměchu, pohrdání, je označen za hloupého, nevzdělaného, starého, nemoderního a je pohrdavě vyzván k mlčení. Státní televize prožívá normalizační déjà vu, vykládají jen jeden úhel, hovoří s jednou skupinou. Věcná debata, možnost různých názorů, argumentů – neexistuje. Už žijeme v novém, podivném sametovém diktátu.

Dnes se neustále připomínají výdobytky demokracie a nutnost je chránit proti Východu a “rozvracečům demokracie”. Místo sovětských papalášů papaláši bruselští. Proč tomu tak je? Zřejmě jsou metody oblbování lidí stejné, pouze psychologicky sofistikovanější s využitím moderních technologií, o kterých se bolševikovi mohlo jen zdát…

Jsou to současní politici, kteří salámovou metodou nejvíce ukrajují občanskou svobodu, svými zákony o narušení domovní svobody (kontrola čím topíme), šmírácké EET, možnost zabavovat legálně držené zbraně, zákony, které umožňují korporátní fašismus, atd… Za deset let budeme možná pod diktaturou Bruselu platit daň z každého nadechnutí a mít revizi na to, jak jsme si utřeli zadnic a o svobodě budou hovořit pouze politici na podobných akcích…

Doporučeno:

Řečníci 17.listopadu 2016:

Projevem na Albertově zahájil akci rektor UK Tomáš Zima a bývalý premiér české vlády z dob polistopadové federace Petr Pithart.

  • Prof. MUDr. Tomáš Zima, DrSc., MBA od února 2014 rektor Univerzity Karlovy v Prazea v letech 2005-2012 děkan 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze.Členem Komunistické strany Československa byl v letech 1983 až 1990
  • Petr Pithart  český politik, člen Křesťanské a demokratické unie – Československé strany lidové, bývalý člen KSČ, bývalý předseda české vlády v rámci federace, bývalý předseda a dlouholetý místopředseda Senátu Parlamentu České republiky.

ZDROJ: Jiří Vítek

vitek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2018: *****

Václav Komrska 3000,- Kč, René Chrobok 50,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Vladimír Janeček 100,- Kč, Zdeněk Pernický 300,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Jiří Kolátor 100,- Kč, Jan Vokáč 100,- Kč, Svatava Visser 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Anonymní dárce 288,21 Kč (0,0020 BTC)

Celkem za měsíc: 8 288,21 Kč
Vybráno 23.68%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
52 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.