kavanaugh
17.9.2018
Kategorie: Politika

Osahávání v USA: Demokraté hrají s ještě o řád větší špínou

Sdílejte článek:

JAN BARTOŇ

Korektní americká společnost je už natolik poblázněná, že se na světlo boží vytahují údajná „osahávání“ kandidáta na člena Nejvyššího soudu USA. Demokraté směřují k radikální levici.

Cesta Bretta Kavanaugha do Nejvyššího soudu USA se zkomplikovala. Kandidát prezidenta Donalda Trumpa čelí obvinění, že na počátku 80. let osahával na středoškolském večírku o dva roky mladší dívku. Christine Blaseyová Fordová nyní o incidentu promluvila pro média.

Podle Blaseyové Fordové k incidentu došlo v době, kdy byl nynější kandidát na soudce nejvyššího soudu středoškolákem ve státě Maryland. Kavanaugh byl podle ní na večírku na mol opilý, svalil ji na postel, osahával ji a „neohrabaně“ se ji pokoušel svléknout. V okamžiku, kdy se snažila křičet, jí dal ruku na ústa.

„Myslela jsem, že by mě mohl neúmyslně zabít,“ řekla listu The Washington Post 51letá Blaseyová Fordová, nyní profesorka na jedné z univerzit v Kalifornii.

Tato výpověď je otřesným svědectvím kam až došla tak zvaná „liberální média“ v boji s prezidentem Donaldem Trumpem. Brett Kavanaugh , kandidát do Nejvyššího soudu USA, by totiž na dlouhá léta změnil poměr sil v tomto nejvyšším orgánu soudní moci USA a Trumpův vliv na americkou společnost by se výrazně posunul za hranici jeho mandátu, i kdyby byl Trump zvolen podruhé. Proto se hledají jakékoliv důvody k tomu, aby byl Trumpův kandidát diskreditován. Dlužno dodat, že historku dnes 51 let staré „dámy“, která si myslela, že ji chce mladý Kavanaugh „zabít“, nelze brát jinak než jako opravdovou špínu. Nejde ani o to, zda se taková věc před 40 lety stala či nestala. Jde o to, že v dnešních „liberálních“ médiích se používají všechny možné a myslitelné způsoby boje se současným prezidentem.

Pomalu se dostáváme do situace, že kandidátovi na jakoukoliv veřejnou funkci v USA bude připomínáno třeba i to, že „rád rozbíjel druhým dětem bábovičky“ a ještě ve třetí třídě se počůrával. Tragikomická verze „svobody slova“ a „ochrana demokratických médií“ tak dosáhla dalšího vrcholu. Jestliže po této zprávě žádají demokraté v Senátu, aby se hlasování o Kavanaughovi posunulo do „prověření zprávy“ – proboha, jak by se taková kvazizpráva nechala ověřit? – začínám mít dojem, že blížící se volby do Kongresu v listopadu letošního roku by měla Demokratická strana výrazně prohrát. Takový typ špíny a pomluv, který současný protitrumpovský tisk vytahuje na světlo, je násobně horší než všechny možné „úlety“ Trumpa, o kterých už média referovala od Trumpova mládí do současnosti. Zdá se mi, že korektní Amerika tuší další volební výprask a naprosto ztrácí soudnost.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč

Celkem za měsíc: 11 000,00 Kč
Vybráno 31.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 148 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...