kavanaugh
17.9.2018
Kategorie: Politika

Osahávání v USA: Demokraté hrají s ještě o řád větší špínou

Sdílejte článek:

JAN BARTOŇ

Korektní americká společnost je už natolik poblázněná, že se na světlo boží vytahují údajná „osahávání“ kandidáta na člena Nejvyššího soudu USA. Demokraté směřují k radikální levici.

Cesta Bretta Kavanaugha do Nejvyššího soudu USA se zkomplikovala. Kandidát prezidenta Donalda Trumpa čelí obvinění, že na počátku 80. let osahával na středoškolském večírku o dva roky mladší dívku. Christine Blaseyová Fordová nyní o incidentu promluvila pro média.

Podle Blaseyové Fordové k incidentu došlo v době, kdy byl nynější kandidát na soudce nejvyššího soudu středoškolákem ve státě Maryland. Kavanaugh byl podle ní na večírku na mol opilý, svalil ji na postel, osahával ji a „neohrabaně“ se ji pokoušel svléknout. V okamžiku, kdy se snažila křičet, jí dal ruku na ústa.

„Myslela jsem, že by mě mohl neúmyslně zabít,“ řekla listu The Washington Post 51letá Blaseyová Fordová, nyní profesorka na jedné z univerzit v Kalifornii.

Tato výpověď je otřesným svědectvím kam až došla tak zvaná „liberální média“ v boji s prezidentem Donaldem Trumpem. Brett Kavanaugh , kandidát do Nejvyššího soudu USA, by totiž na dlouhá léta změnil poměr sil v tomto nejvyšším orgánu soudní moci USA a Trumpův vliv na americkou společnost by se výrazně posunul za hranici jeho mandátu, i kdyby byl Trump zvolen podruhé. Proto se hledají jakékoliv důvody k tomu, aby byl Trumpův kandidát diskreditován. Dlužno dodat, že historku dnes 51 let staré „dámy“, která si myslela, že ji chce mladý Kavanaugh „zabít“, nelze brát jinak než jako opravdovou špínu. Nejde ani o to, zda se taková věc před 40 lety stala či nestala. Jde o to, že v dnešních „liberálních“ médiích se používají všechny možné a myslitelné způsoby boje se současným prezidentem.

Pomalu se dostáváme do situace, že kandidátovi na jakoukoliv veřejnou funkci v USA bude připomínáno třeba i to, že „rád rozbíjel druhým dětem bábovičky“ a ještě ve třetí třídě se počůrával. Tragikomická verze „svobody slova“ a „ochrana demokratických médií“ tak dosáhla dalšího vrcholu. Jestliže po této zprávě žádají demokraté v Senátu, aby se hlasování o Kavanaughovi posunulo do „prověření zprávy“ – proboha, jak by se taková kvazizpráva nechala ověřit? – začínám mít dojem, že blížící se volby do Kongresu v listopadu letošního roku by měla Demokratická strana výrazně prohrát. Takový typ špíny a pomluv, který současný protitrumpovský tisk vytahuje na světlo, je násobně horší než všechny možné „úlety“ Trumpa, o kterých už média referovala od Trumpova mládí do současnosti. Zdá se mi, že korektní Amerika tuší další volební výprask a naprosto ztrácí soudnost.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Daniel Kopecký 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Zbyněk Procházka 250,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč

Celkem za měsíc: 6 550,00 Kč
Vybráno 18.71%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 82 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.