DOBROZLO
5.10.2017
Kategorie: Politika

Osa Zla v šoku

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (48 votes, average: 4,90 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

RUDOLF MLÁDEK

Katalánská pravda tzv. elity EU zasáhla. Po vzteku z hlasování Britů, kteří se rozhodli opustit Paskvil Svobody dnešní tzv. Evropskou unii, se elity soustředily na státy východní části EU a kritikou nešetřily. Zvláště Polsko a Maďarsko se stalo terčem téměř denních útoků, výhružek a nelíčené zloby.

Leč rána přišla z Katalánska. Vyjevené elity vytáhly ten nejhloupější argument, tedy dodržování španělské ústavy ačkoliv nedodržování takových dokumentů se v Evropě stalo běžnou agendou. Rozpady Československa či Jugoslávie jsou toho důkazem. Elity osy Brusel-Paříž-Berlín, tedy elity Osy Zla tleskají skotské politické šejdířce, vykřikující plán nezávislosti na londýnské vládě a ty samé elity tleskají surovému nasazení policistů proti hlasujícím Kataláncům. Odpornější politické divadlo tzv. elit jsme tu neviděli desítky let.

Odvrácená tvář EU

Katalánci nechtěně ukázali skutečnou tvář Osy Zla. Nejde o žádné ušlechtilé cíle této EU, jde jen o peníze a moc. Ostatně jako vždy v lidských dějinách. Národy v jednotlivých státech se budou muset rozhodnout, zda s takovou politikou souhlasí a zda je pro ně prospěšná. Pro drtivou většinu samozřejmě není. Dvojí metr, který Osa Zla ukázala na katalánském referendu by měl být více než varujícím. Licoměrnost Osy Zla je zatím ještě to nejmenší, co nyní předvádí.

Volání po euro-armádě

Volání po euroarmádě je voláním hlavně Osy Zla a pár naivků, protože jen tak se dá vzpurné Katalánsko či Polsko zvládnout. NATO by to nikdy neučinilo. V zásadě s Brežněvovskou doktrínou, cit: „Co máme, to držíme i silou“, kterou vůdce SSSR poučil Alexandra Dubčeka na setkání v Čierne nad Tisou v roce 1968 ještě před vpádem okupačních vojsk Varšavské smlouvy do Československa, se Osa Zla pokouší udržet neudržitelné.

Proto sní elity EU a Osa Zla o své okupační armádě a o případném nasazení vojáků proti jednotlivým státům v EU. To by Brusel rád rozhodoval. Známe a nechceme.

Nový rasismus

Když vůdce Francie určil země vyvolené a země druhořadých občanů a své teze a vize zaobalil do pláštíku „dvojrychlostní Evropy“, pak se nejedná o nic jiného než o rasismus. Umí si někdo představit „dvojrychlostní USA“ nebo dvojrychlostní samotnou Spolkovou republiku Německa? To se bývalá NDR opět vyloučí? Primadona Macron označí jakéhokoliv kritika jeho nesmyslné vize za xenofoba, rasistu či nacistu, ale rasistou je sám.

Jde jen o logický vývoj Osy Zla, která nemá vojenskou moc udržet své východní kolonie, ale o profit z těchto zemí má zájem bez toho, že by jim přiznala rovnoprávný statut. Projevuje se to nejen v druhořadých potravinách, ale především v tom, že hlasování v EU je pouze v jednokomorovém parlamentu postaveném na lidnatosti států. Druhá komora, která by vyvažovala nerovnováhu jednokomorového hlasování záměrně není. Mají ji Spojené státy, které mají 100 senátorů (za každý stát dva), mělo ji dokonce komunistické Československo. Ose Zla se ale tento nástroj do vize vedoucí úlohy nehodí.

Referendum je hodnocení

Musíme se zeptat sami sebe, zda vládu Osy Zla chceme dál. Vládu Země zla, tehdejšího Sovětského svazu máme za sebou. Přineslo to více zlého, než dobrého. EU byla do roku 2009 pro naše národy přínosem, a to bez dalšího, nyní je ale změna tak razantní a tak nepřátelská (až nenávistná), že je čas náš vstup do EU znovu zhodnotit. Referendem třeba i podle katalánského návodu: Tedy neschváleným.

Rudolf_Mládek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč

Celkem za měsíc: 2 400,00 Kč
Vybráno 6.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
152 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.