Orwell_1984
3.11.2018
Kategorie: Společnost

Orwellovské ministerstvo pravdy nepotřebujeme, stačí nám ministr spravedlnosti Kněžínek

Sdílejte článek:

PETR MÁJ

Pan ministr spravedlnosti uvedl na schůzi poslanecké sněmovny dva „opravdu pádné“ argumenty k tomu, aby už jednou pro vždy rozptýlil naše obavy spojené s ratifikací Istanbulské úmluvy Rady Evropy:

  • První důvod: Úmluvu ratifikovalo už 17 členských států EU.
  • Druhý důvod: Není v ní nic, co by šlo proti tradicím a hodnotám, na kterých stojí Česká republika.

A já dodávám, že ideologie zabudovaná do Instanbulské úmluvy popírá naopak všechno, na čem doposud stála nejenom Česká republika, ale celý západní svět.

Je to paradoxní, nicméně násilí na ženách a domácí násilí, nemá vůbec smysl řešit v souvislosti s touto úmluvou, neboť celý západní svět má v této věci jasno již drahně let. Pokud může být přínosem pro ženy, tak nikoli pro ženy západního světa, ale naopak pro ženy středního východu.

Ani to, že (možná již brzy), budou tyto ženy součástí společnosti naší (neboť v mnohých zemích EU již jsou), nic neznamená, jelikož – pokud u nás budou legálně, tak budou automaticky spadat pod jurisdikci České republiky, tedy spravedlivě chráněny budou.

(Pokud ovšem nebudou i u nás (tak jako v jiných evropských zemích), vytvářet no-go zóny a preferovat v nich jurisdikci jinou… právo šaría.)

To, co nám hlavně vadí, pane ministře Kněžínku, je postupný rozvrat všech hodnot sociálních a mravních. Myslím, že bude úplně stačit, když ono genderové běsnění budeme pozorovat z poza uzavřených alespoň „legislativních“ hranic… protože hranic fyzických jsme se už (v dobré víře), vzdali.

Morálka

Žijeme ve společnosti lidí, která by měla mít jasno v tom, co je a co není morální. Postarali se o to naši předkové. Máme k dispozici geniální poučku k tomu, abychom mohli posoudit, zda jednáme morálně či amorálně. Je toKantův kategorický imperativ: Jednej vždy podle takové maximy, která by se mohla stát obecným zákonem.

Soužití s osobou stejného pohlaví, není podle kategorického imperativu morální, protože kdyby tak žili všichni, znamenalo by to konec lidstva. Lidstvo by vymřelo, neboť jedinci (lidské rasy), stejného pohlaví, nejsou schopni rozmnožování.

Ideologie

Ideologie je mocná. I když se původně snažili aktivisté obstarat pádný důkaz pro zlegalizování homosexuality, tak se to nepodařilo. Podařilo se ale (pomocí ideologie) vytvořit ve společnosti takovévědomí, že tento důkaz “existuje”a právě díky němu přestala homosexualita být na seznamu nemocí a je považována za rovnocennou vzhledem k heterosexualitě. Ten, kdo této ideologii nepodlehl, je (téměř už dnes) považován za vhodného adepta k převýchově. Minimálně je okřikován a vybízen, aby ke svému tvrzení předložil vědecký důkaz. Jenomže to je demagogie. Ten důkaz musí předložit oni… namísto tvrzení, že existuje.

Nemožné se stává skutečností

(Aneb žijeme ve společnosti, kde konečně už brzy bude zítra znamenat včera)

Genderová teorie je naprosto maligní v tom, že je otevřená. Nikde nedohlédne konec a možností bude nepřeberně mnoho. Už dnes nemůžeme mít ani tušení, co všechno se zítra pod křídla této zhoubné teorie schová. První na řadě bude pravděpodobně pedofilie… a vytváření lidských jedinců pouze jen ve zkumavkách – a přesně takových, jaké kde bude potřeba vytvořit…

Jevgenij Zamjatin, Aldous Leonard Huxley a George Orwell budou překonáni námi. To, čemu jsme se v jejich knihách (v duchu) smáli a (nahlas) odsuzovali… budou na vlastní kůži zažívat naše děti a vnoučata…

Díky nám.

(Pokud dovolíme, aby Istanbulská úmluva byla ratifikována.)

 
Autor: Petr Máj

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2019: *****

Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 350,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 1000,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Pavel Šána 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Mgr. Jana Lavičková 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Pavel Rliko 200,- Kč, Vlastimil 800,- Kč, Jan Rada 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Marie Kouklíková 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Petra Rohlíčková 300,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Petr Šantrůček 300,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Marie Svajdová 200,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Roman Martínek 100,- Kč, Tatiana Vráblová 200,- Kč

Celkem za měsíc: 12 449,00 Kč
Vybráno 35.56%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 23 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
74 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.