Orwell_1984
3.11.2018
Kategorie: Společnost

Orwellovské ministerstvo pravdy nepotřebujeme, stačí nám ministr spravedlnosti Kněžínek

Loading...
Sdílejte článek:

PETR MÁJ

Pan ministr spravedlnosti uvedl na schůzi poslanecké sněmovny dva „opravdu pádné“ argumenty k tomu, aby už jednou pro vždy rozptýlil naše obavy spojené s ratifikací Istanbulské úmluvy Rady Evropy:

  • První důvod: Úmluvu ratifikovalo už 17 členských států EU.
  • Druhý důvod: Není v ní nic, co by šlo proti tradicím a hodnotám, na kterých stojí Česká republika.

A já dodávám, že ideologie zabudovaná do Instanbulské úmluvy popírá naopak všechno, na čem doposud stála nejenom Česká republika, ale celý západní svět.

Je to paradoxní, nicméně násilí na ženách a domácí násilí, nemá vůbec smysl řešit v souvislosti s touto úmluvou, neboť celý západní svět má v této věci jasno již drahně let. Pokud může být přínosem pro ženy, tak nikoli pro ženy západního světa, ale naopak pro ženy středního východu.

Ani to, že (možná již brzy), budou tyto ženy součástí společnosti naší (neboť v mnohých zemích EU již jsou), nic neznamená, jelikož – pokud u nás budou legálně, tak budou automaticky spadat pod jurisdikci České republiky, tedy spravedlivě chráněny budou.

(Pokud ovšem nebudou i u nás (tak jako v jiných evropských zemích), vytvářet no-go zóny a preferovat v nich jurisdikci jinou… právo šaría.)

To, co nám hlavně vadí, pane ministře Kněžínku, je postupný rozvrat všech hodnot sociálních a mravních. Myslím, že bude úplně stačit, když ono genderové běsnění budeme pozorovat z poza uzavřených alespoň „legislativních“ hranic… protože hranic fyzických jsme se už (v dobré víře), vzdali.

Morálka

Žijeme ve společnosti lidí, která by měla mít jasno v tom, co je a co není morální. Postarali se o to naši předkové. Máme k dispozici geniální poučku k tomu, abychom mohli posoudit, zda jednáme morálně či amorálně. Je toKantův kategorický imperativ: Jednej vždy podle takové maximy, která by se mohla stát obecným zákonem.

Soužití s osobou stejného pohlaví, není podle kategorického imperativu morální, protože kdyby tak žili všichni, znamenalo by to konec lidstva. Lidstvo by vymřelo, neboť jedinci (lidské rasy), stejného pohlaví, nejsou schopni rozmnožování.

Ideologie

Ideologie je mocná. I když se původně snažili aktivisté obstarat pádný důkaz pro zlegalizování homosexuality, tak se to nepodařilo. Podařilo se ale (pomocí ideologie) vytvořit ve společnosti takovévědomí, že tento důkaz “existuje”a právě díky němu přestala homosexualita být na seznamu nemocí a je považována za rovnocennou vzhledem k heterosexualitě. Ten, kdo této ideologii nepodlehl, je (téměř už dnes) považován za vhodného adepta k převýchově. Minimálně je okřikován a vybízen, aby ke svému tvrzení předložil vědecký důkaz. Jenomže to je demagogie. Ten důkaz musí předložit oni… namísto tvrzení, že existuje.

Nemožné se stává skutečností

(Aneb žijeme ve společnosti, kde konečně už brzy bude zítra znamenat včera)

Genderová teorie je naprosto maligní v tom, že je otevřená. Nikde nedohlédne konec a možností bude nepřeberně mnoho. Už dnes nemůžeme mít ani tušení, co všechno se zítra pod křídla této zhoubné teorie schová. První na řadě bude pravděpodobně pedofilie… a vytváření lidských jedinců pouze jen ve zkumavkách – a přesně takových, jaké kde bude potřeba vytvořit…

Jevgenij Zamjatin, Aldous Leonard Huxley a George Orwell budou překonáni námi. To, čemu jsme se v jejich knihách (v duchu) smáli a (nahlas) odsuzovali… budou na vlastní kůži zažívat naše děti a vnoučata…

Díky nám.

(Pokud dovolíme, aby Istanbulská úmluva byla ratifikována.)

 
Autor: Petr Máj

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2020: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Koubský 500,- Kč, Jiří Nováček 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Pavel Janeček 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Tomáš Klikar 1000,- Kč, ing. Jiří Lechner 800,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Josef Malý 250,- Kč, MUDr. Jiří Roh 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Mario Valent 484,78 Kč (20 eur), Karel Kubela 50,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč


Celkem za měsíc: 13 379,78 Kč
Vybráno 38.22%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 64 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
Loading...

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.