Orwell_1984
3.11.2018
Kategorie: Společnost

Orwellovské ministerstvo pravdy nepotřebujeme, stačí nám ministr spravedlnosti Kněžínek

Sdílejte článek:

PETR MÁJ

Pan ministr spravedlnosti uvedl na schůzi poslanecké sněmovny dva „opravdu pádné“ argumenty k tomu, aby už jednou pro vždy rozptýlil naše obavy spojené s ratifikací Istanbulské úmluvy Rady Evropy:

  • První důvod: Úmluvu ratifikovalo už 17 členských států EU.
  • Druhý důvod: Není v ní nic, co by šlo proti tradicím a hodnotám, na kterých stojí Česká republika.

A já dodávám, že ideologie zabudovaná do Instanbulské úmluvy popírá naopak všechno, na čem doposud stála nejenom Česká republika, ale celý západní svět.

Je to paradoxní, nicméně násilí na ženách a domácí násilí, nemá vůbec smysl řešit v souvislosti s touto úmluvou, neboť celý západní svět má v této věci jasno již drahně let. Pokud může být přínosem pro ženy, tak nikoli pro ženy západního světa, ale naopak pro ženy středního východu.

Ani to, že (možná již brzy), budou tyto ženy součástí společnosti naší (neboť v mnohých zemích EU již jsou), nic neznamená, jelikož – pokud u nás budou legálně, tak budou automaticky spadat pod jurisdikci České republiky, tedy spravedlivě chráněny budou.

(Pokud ovšem nebudou i u nás (tak jako v jiných evropských zemích), vytvářet no-go zóny a preferovat v nich jurisdikci jinou… právo šaría.)

To, co nám hlavně vadí, pane ministře Kněžínku, je postupný rozvrat všech hodnot sociálních a mravních. Myslím, že bude úplně stačit, když ono genderové běsnění budeme pozorovat z poza uzavřených alespoň „legislativních“ hranic… protože hranic fyzických jsme se už (v dobré víře), vzdali.

Morálka

Žijeme ve společnosti lidí, která by měla mít jasno v tom, co je a co není morální. Postarali se o to naši předkové. Máme k dispozici geniální poučku k tomu, abychom mohli posoudit, zda jednáme morálně či amorálně. Je toKantův kategorický imperativ: Jednej vždy podle takové maximy, která by se mohla stát obecným zákonem.

Soužití s osobou stejného pohlaví, není podle kategorického imperativu morální, protože kdyby tak žili všichni, znamenalo by to konec lidstva. Lidstvo by vymřelo, neboť jedinci (lidské rasy), stejného pohlaví, nejsou schopni rozmnožování.

Ideologie

Ideologie je mocná. I když se původně snažili aktivisté obstarat pádný důkaz pro zlegalizování homosexuality, tak se to nepodařilo. Podařilo se ale (pomocí ideologie) vytvořit ve společnosti takovévědomí, že tento důkaz “existuje”a právě díky němu přestala homosexualita být na seznamu nemocí a je považována za rovnocennou vzhledem k heterosexualitě. Ten, kdo této ideologii nepodlehl, je (téměř už dnes) považován za vhodného adepta k převýchově. Minimálně je okřikován a vybízen, aby ke svému tvrzení předložil vědecký důkaz. Jenomže to je demagogie. Ten důkaz musí předložit oni… namísto tvrzení, že existuje.

Nemožné se stává skutečností

(Aneb žijeme ve společnosti, kde konečně už brzy bude zítra znamenat včera)

Genderová teorie je naprosto maligní v tom, že je otevřená. Nikde nedohlédne konec a možností bude nepřeberně mnoho. Už dnes nemůžeme mít ani tušení, co všechno se zítra pod křídla této zhoubné teorie schová. První na řadě bude pravděpodobně pedofilie… a vytváření lidských jedinců pouze jen ve zkumavkách – a přesně takových, jaké kde bude potřeba vytvořit…

Jevgenij Zamjatin, Aldous Leonard Huxley a George Orwell budou překonáni námi. To, čemu jsme se v jejich knihách (v duchu) smáli a (nahlas) odsuzovali… budou na vlastní kůži zažívat naše děti a vnoučata…

Díky nám.

(Pokud dovolíme, aby Istanbulská úmluva byla ratifikována.)

 
Autor: Petr Máj

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč

Celkem za měsíc: 15 750,00 Kč
Vybráno 45.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 160 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...