orban2
27.12.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Orbán: Import afrických problémů do Evropy zničí 2000 let civilizace

Sdílejte článek:

FILIP VÁVRA

V rozhovoru pro rakouský tisk, se maďarský premiér Orbán bez obalu vyjádřil i k mnoha dalším věcem. Znovu varoval před tím, že masová migrace z Afriky může zničit evropskou kulturu.

“Měli bychom pomáhat v Africe a ne přinášet jejich problémy do Evropy,” řekl rakouským novinám a dodal, že rakouská koaliční vláda sdílí stejnou pozici, jako vláda maďarská.

“Někteří lidé říkají, že řešením je přivézt migranty do Evropy, protože si myslí, že to bude dobré pro jejich zemi. Maďarská pozice je taková, že my to nechceme. To jsou ideologické rozdíly.”

“Není to řešení ani pro Afriku, ani pro Evropu. V tomto případě by naše kultura, kterou jsme v Evropě kultivovali dva tisíce let, mohla být zničena.”

Orbán také popřel, že by jeho nesympatie k miliardáři Sorosovi byly motivované antisemitismem. Podle něj jsou Židé v Budapešti, na rozdíl od ostatních hlavních měst západní Evropy, zcela v bezpečí, i když nosí jarmulku. Jeho konflikt se Sorosem tkví ve finančníkově touze otevřít západní hranice masové migraci.

“Soros má rozsáhlou síť. Financuje mnoho neziskovek. Evropská unie také financuje několik Sorosových organizací. Tyto neziskovky jsou aktivní v politickém životě a to je v pořádku. Nicméně existuje limit pokud jde o národní bezpečnost. A migrace je otázkou národní bezpečnosti.

“Se Sorosem jsme měli mírumilovnou diskusi, dokud jeho organizace nezačaly financovat migranty a vyzývat je k nezákonnému překročení maďarské hranice. To je v Maďarsku nepřijatelné.

“Stvořili jsme zákony, které z takového chování vytvářejí hrozbu pro naší národní bezpečnost. V našem konfliktu on chce přivézt migranty do Maďarska a do Evropy a já mu to nedovolím udělat,” dodal Orbán.

Autor: Filip Vávra

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2019: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Eva Myslivečková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Marie Fulková 100,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Petr Pisan 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ludmila Karská 300,- Kč, Petra Rohlíčková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jana Hašlarová 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloš Kraus 300,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč

Celkem za měsíc: 8 084,00 Kč
Vybráno 23.09%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 107 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (42 votes, average: 4,90 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
18 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.