CSSD918
13.4.2021
Kategorie: Politika

Oranžoví bratři si jdou ukázkově po krku

Sdílejte článek:

TOMÁŠ FLAŠKA

FLASKATA přitom nás staronový předseda Jan Hamáček ujišťoval, že jsou jeden tým, budou pracovat jako jeden tým a on že nebude vůbec spát. Asi do teď spal.

Ministr zahraničí Tomáš Petříček se rozhodl kandidovat na předsedu ČSSD proti stávajícímu předsedovi Hamáčkovi. A to se neodpouští. Prohrál, a v podstatě v řádu hodin se začalo šuškat, že ho jeho předseda vyhodí z ministerské funkce. Pomsta jako hrom.

Šušká se to již několik dnů a na jeho místo měl nastoupit Lubomír Zaorálek, který to již dříve dělal a momentálně je ministrem kultury. Inu jistě zajímavá odbornost a kvalifikovanost pro oba resorty. No a dnes došlo na ono šuškané, vicepremiér Hamáček odvolal Tomáše Petříčka. A co se nestalo? V tom momentě Lubomír Zaorálek oznamuje, že asi tu kulturu zatím nemíní opustit. Proč tento fakt nesdělil Janu Hamáčkovi již před několika dny? Vždyť ta šuškanda přeci musela doletět i k němu. Připadá mi to, že si prostě do Hamáčka trochu kopl.

Takže vyústění je takové, že po superministru Havlíčkovi (Doprava a Hospodářství) budeme mít druhého superministra Hamáčka (Vnitro a Zahraničí). A oba navíc stíhají být vícepremiéry. Musím uznat, že máme v čele superhochy a velký Andrej možná tiše závidí.

Na druhé stránce je možná lepší, když to vykonává jeden člověk. Protože když jsou dva, tak to skřípe. Viz další příklad dnešního dne.

Ministr zdravotnictví Petr Arenberger zavedl ve školách testování dětí i z konečníku. Když se to dozvěděl ministr školství Plaga (nikoliv od ministra zdravotnictví), tak ho víceméně donutil tento nesmysl stáhnout.

Škoda. Docela rád bych viděl ten metodický pokyn, zda mají výtěry dělat učitelé, či jiní pracovníci školy. Nebo zda to mají dělat rodiče a vzhledem k tomu, že ve školách nelze zajistit soukromí pro všechny žáky, tak se metodicky stanovuje, že v místnosti mohou být přítomny maximálně 4 rodiny. Nebo to dělit na holky a kluky. Ale pak by zase muselo být zajištěno, že to budou dělat jenom maminky, nebo jenom tatínkové. No v každém případě by to byla legrace.

Netušil jsem, že do zrušení nouzového stavu vykročíme s tak veselou myslí.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč

Celkem za měsíc: 11 700,00 Kč
Vybráno 33.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 872 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (13 votes, average: 4,69 out of 5)
Loading...
13 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)