garage-943249_1280
20.5.2019
Kategorie: Kultura a tipy

Opravná sada brzdiče se hodí laikům i zkušeným opravářům aut

Sdílejte článek:

V momentě, kdy v autodílně, která je specializovaná na opravy automobilů a dalších motorových vozidel, schází nějaká konkrétní součástka, mechanici většinou vědí kam sáhnout, jakého dodavatele oslovit, na koho se obrátit. Týká se to dílů z oblasti motoru, karosérie, interiéru, ale i důležité autodíly, jako je například opravná sada brzdiče, jsou potřeba mít je po ruce. Zapsali jste si do kontaktů i dodavatele těchto součástek? Možná se bude hodit i domácím kutilům, kteří se pouštějí do jednodušších oprav svého auta sami. Jistě budou překvapeni, jak je i tato správka jednoduchá svépomocí.

Nebojte se repasovaných součástek, jejich cena je mnohonásobně nižší a výkon srovnatelný s novými

Opravná sada brzdiče neboli laicky řečeno – opravná sada do brzdových třmenů je pro profesionální autoservisy i do domácích autodílen nabízena v mnoha variantách. Zájemci si mohou vybrat mezi výrobci, jako jsou například značky KNORR, WABCO? MERITOR, BPW, HALDEX i SAF. Opravné sady brzdičů jsou podstatným dílem, s jehož pomocí si opravu brzdových třmenů zvládnou zdatní šikulové sami. Kdo si netroufá na opravu takto důležité části auta, jako jsou brzdové soustavy, svěřuje svůj vůz zkušenějším.

Pokud máte například po zimě dojem, že brzdy nefungují, jak mají, zasekávají se nebo se prodlužuje brzdná dráha, není čas na hrdinství. Okamžitě spěchejte do servisu zařídit opravu. Pokud už váš vůz čeká oprava vzduchových brzd, následuje oprava brzdového třmenu a jeho repase. Repase brzdových třmenů probíhá následovně: můžete si objednat repasovaný brzdový třmen, které jsou na skladě. Jestliže budete žádat o repasi brzdových třmenů, renovace se provádí již v den, kdy si o ni požádáte, nejpozději však do druhého dne. Nejdéle trvá oprava atypických brzdových třmenů, ani tak však nebudete čekat déle než dva dny. I tato doba se vyplatí obětovat než riskovat!

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2020: *****

Anonymní dárce 800,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč

Celkem za měsíc: 4 900,00 Kč
Vybráno 14.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 193 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.