zombie-apocalypse
3.8.2019
Kategorie: Politika

Opravdu to chceme takto?

Sdílejte článek:

J3K

V posledních dnech nás bombardují zprávy, které by nás měly i při sebevětším letním relaxování okamžitě probudit a postavit do pozoru. Pokud se to neděje, znamená to, že jsme se smířili s nejkratší cestou vedoucí na jatka, na nichž dobrovolně položíme hlavu na špalek a odevzdáváme se do rukou řezníka. Opravdu to takto chceme? Co je tedy tak alarmující?

Švédsko uvažuje od příštího roku zrušit hotovost. Všem, kteří používají platební karty, to přijde jako nic hrozného. Pracujete li v obchodě, musíte občas koukat jako vyoraná myš. Řada lidí už nenosí ani pár drobných, pro mnohé je sto korun velká hotovost a někteří se nemohou dočkat okamžiku, kdy nebudou muset kartu ani vytáhnout. Vůbec si přitom neuvědomují, že se stali součástí systému, který jim bere poslední kousky soukromí. Totální kontrola toho, co děláte, proč tak činíte, jaká je vaše výplata, jak s ní nakládáte, kde se pohybujete, co vás baví, s kým se přátelíte, stýkáte, co jíte, pijete, co si myslíte, to vše už je v běhu. Jste pod neustálou kontrolou, navíc naprosto odevzdaní těm, kdo si kdykoliv sáhnou na vaše úspory. A nebudete li mít co jíst, z čeho platit nájem, stanete se otroky. Stát bude potřebovat peníze, vezme si je u vás. Už si nebudete moct nic schovat. Stanete se nesvéprávnými.

V Německu se připravuje vyšší zdanění pohonných hmot, údajně na podporu elektrifikace dopravy. Bylo otázkou času, kdy přijdou sankce za to, že jezdíte. 13 korun na litru nafty je skokové zdražení, které přinese německé státní pokladně stovky miliard korun. Při tlaku na zrušení spalovacích motorů se dalo očekávat, že po zákazech vjezdu aut s těmito pohonnými jednotkami do některých měst přijde další krok. Německo i díky migraci chudne a potřebuje zvýšit státní příjmy. Takže část takto ukradených peněz půjde na náklady migrace, zbytek bude utopen v nových sítích a nabíječkách. A protože jsou Němci stádním typem národa, budou si dál volit Zelené a proimigrační strany. Když zjistí, že jim dochází energie a že je muslimů už moc, rozhlédnou se kolem sebe a udělají vše proto, aby se sousedé kolem neměli lépe. A věřte tomu, že podobný nápad dostanou všechny ostatní vlády včetně té naší.

Opět Německo a jejich politici odmítající létat letadlem. Vyblázněné elity posvěcující klimatologické ideology, pro které se stalo počasí novým náboženstvím, přičemž už má první svatořečené, například Gretu, musely skutečně zhloupnout a ztratit smysl pro realitu. Uhlíková stopa je fenomén doby, se kterým se pracuje stejně jako s pravdou. Ta je ohýbána k prasknutí, přitom je mnohokrát dokázáno, že právě tento plyn rostliny nutně potřebují ke své existenci. I jinak natvrdlí Afričané pochopili, že jim mohou zlepšit životní podmínky například obyčejné stromy a několik stovek milionů jich vysázeli v Etiopii. Možná kdybychom postupně dokázali udělat to samé, všichni ti arogantní pseudoochránci přírody by nevěřili, jak moc by se naše okolí změnilo k lepšímu, aniž bychom museli experimentovat s auty na baterky. A uvědomíme li si, že poletí nahoru ceny elektřiny, která stejně brzy nestačí, budeme asi jednou jezdit na dovolenou na kole. Tedy pokud na něm nebudeme muset povinně vyrábět elektřinu pro státní instituce.

Pražská radnice investuje 3mld. korun do nových elektrorozvodů a nabíjecích stanic v Praze. Využity budou stávající sloupy osvětlení. Praha má plno starostí, především nedostavěný obchvat města, který by odvedl z Jižní spojky tisíce kamionů denně. Pro městskou dopravní infrastrukturu jde o základní problém, kterého řešení je v nedohlednu. Místo toho je rozkopaná Praha 2 a na Vinohradech se pokládají nové kabely. Přidáme li zúžování komunikací, stavby ostrůvků a retardérů, musíme si položit reálnou otázku: Kde se berou ti stále větší hlupáci, kteří se dostávají k moci na radnici v hlavním městě? Jejich uvažování hraničící s idiocií stojí neskutečné množství peněz, času a povede jen k dalším zbytečným ztrátám.

Cenzura na sociálních sítích se snaží o naprosté zapomenutí na anglického disidenta Robinsona. Jeho jméno už nesmí být na Facebooku ani vyslovováno či spíše připomínáno. Jsme svědky návratu k praktikám u nás používaných v období let 1948 – 1989. Přestože je Facebook soukromá firma připomínající tiskárnu na peníze, měla by dodržovat zákony v zemi, ve které mimo jiné vydělává, zároveň by tam měla i danit zisky. Potlačování svobody slova a názoru je protiústavní a americká společnost by měla být politiky dovedena k zodpovědnosti. Místo toho podporuje udavačství a straní liberálům a ekoteroristům. Je s podivem, že Češi ještě nezačali Facebook ignorovat.

Odzbrojení evropských národů, které je v plném proudu a jemuž odporujeme snad už jen my, je třešinkou na dortu. Vše výše uvedené by kdysi stačilo k projevům nespokojenosti, případně k revoluci. Přestože jsme my Češi relativně tolerantní a náš přístup je víceméně švejkovský, existují hranice, po jejichž překročení se i my dokážeme bránit. To, co se děje v Evropě, již přesahuje míru tolerance nám vlastní. Odzbrojení je tak pouhou obranou elit, projevem strachu a zároveň snahou získat neomezenou moc.

Dalo by se pokračovat. Demonstrace směřující proti policejnímu zásahu v Moskvě a neochota srovnat ho s tím, co se dělo ještě nedávno v Katalánsku a v Paříži, lidé shazovaní do kolejiště před jedoucí vlaky a jinak zabíjení migranty napříč celou Evropou, arcikacíř na papežském stolci, LGBT akce nazvaná Prague Pride, ukázka mrhání penězi daňových poplatníků při čištění nápisu na pilíři Karlova mostu a následná dvouhodinová práce odborníka s tlakem páry, žaloba senátorů na prezidenta, jejíž podstatou je snaha přivodit státní převrat, vyznamenávání převaděčů lidí, rozhodnutí bruselské radnice o plošném snížení nejvyšší povolené rychlosti ve městě na 30km/hod, volání Zelených po zestátnění leteckých společností… Není už té idiocie a hlouposti příliš? Opravdu se spokojíme s tím, že nejde nic dělat a necháme se manipulovat tak dlouho, až z nás zbydou jen hloupé námezdní síly ochotné nechat na sobě štípat dříví? A upřímně. Opravdu je ten kdysi vysněný Západ lepší než mnoha lidmi nenáviděný Východ? A pokud si myslíte, že ano, tedy v čem?

Autor: J3.K

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2020: *****

Petr Andres 500,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Doc. RNDr. Richard Čapek 5000,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Zdeňka Brancuská 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Josef Chlebovy 300,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Svatoš s.r.o. 1000,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč

Celkem za měsíc: 17 111,00 Kč
Vybráno 48.88%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 052 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (51 votes, average: 4,96 out of 5)
Loading...
politicon.cz
128 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.