ViewImage
27.4.2016
Kategorie: Společnost

Opravdu se nám to jenom nezdá?

Sdílejte článek:

RED HOOK 27|04|2016

Ministr pro lidská práva Dienstbier se probral, protáh se, vymáčk zlobivého Uhra a pustil mezi lid myšlenku, že exekutor nebude jediný, kdo k nim může vtrhnout do bytu kdy se mu zachce. Další z nezvaných návštěvníků by měl být hygienik.

Mi to přijde logický. Kdysi jsem hrál v kultovním seriálu Helena postavu okresního hygienika a tudíž vím, že být hygienikem je dobrej voser. Proto když už je někdo v hajzlu natolik, že je hygienik, měl by mít možnost se odreagovat. A vlízt do cizího bytu, vystříkat ho lyzolem a pak spokojeně zmizet je myslím skvělej relax. Ministr Dienstbier navíc tvrdí, že v mnoha bytech je hmyz, tedy o důvod víc vylamovat dveře.

Já o tomhle všem dumal moc. Jak je ta dnešní doba převratná. Jak se vše mění takovým fofrem, že na to většina z nás kouká s otevřenou hubou u zvětralýho piva.

Takže si myslím, že u hygienika se to nezastaví. Další na řadě, kdo bude smět vylamovat domovní dveře by logicky měl být dietolog. Ruku na srdce bratři a sestry – kdo z nás nebyl alespoň jednou v životě tlustý. Navíc tlustý znamená přežraný a přežraný týpek, co do sebe nedostane ani páně Babišovu koblihu je v tomhle státě navíc.

Katolický kněz pan Halík si prý pohrává s myšlenkou, že další, kdo by měl mít volný přístup do našich obydlí, by byl exorcista. Správná myšlenka. Když už máme byt vybílenej od nepotřebnejch věcí, když máme holý stěny vytříkaný lyzolem, když máme do omítky vyrytej jídelníček plnej koblih, měl by přijít někdo s kadidlem a uvíst věci do normálu.

A do toho náš pan prezident jezdí na spanilé jízdy a při osobních setkáních s vyjevenými občany tyto utvrzuje v tom, že komická videa na youtube, která mají statisíce nadšených lajků a kde on hraje hlavní roli, nejsou vymyšlená.

A jeden na to hledí a nechápe. Proč se všechny tyhle věci dějou. Proč nám ti idioti stále tvrdí, že žijeme v demokracii, když se dnes a denně probouzíme do naprosto dokonalýho Chaosu.

Pár kosmopolitních knajp posprejovali nějací inteligenti. Nebo spíš hovada, to je přesnější. Nápisy debilní a symboly rasistický a já nevím co. A v Krymský hlouček uplakanejch hipsterů zlitých z Proseca a paní primátorka Krnáčová na štaflích a hadr v ruce a fotografové a zapadající slunce a my se nedáme a symbolika jak kráva a můžou si vzít naši krev, ale nevezmou si naši duši a musíš za svou pravdou stát ty uřvanej debile a pak jí v kapse píplo tamagoči a ona na něj koukla a podlomila se jí kolena, protože zapomněla nakrmit pandu, která chcípla.

A paní primátorku odvezla rychlá a hlouček hipsterů se rozešel a nezúčastněnej pozorovatel by se štípal, jestli se mu to celý nezdá, akorát že v tomhle případě nezúčastněnej pozorovatel neexistuje, neb tohle jsou situace tak mocný, že se prostě musí zúčastnit každej kdo je na dohled a když se zúčastní, tak následně zákonitě zblbne.

Mno.

Tačvúd s Gekonem se mě ráno ptali, jestli k nám někdy přijde hygienik. Jsem jim řek, že pokud za sebou budou splachovat, tak by neměl mít důvod. Pokud ho něčím nenaserem. Měli radost.

Dnes bude hnusně. Deštivo. Zima a plískanice a prostě počasí k ničemu.

To je zatím vše. Další příště.

ZDROJ: Zelený Škraloup

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2019: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Eva Myslivečková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Marie Fulková 100,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Petr Pisan 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ludmila Karská 300,- Kč, Petra Rohlíčková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jana Hašlarová 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloš Kraus 300,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Šmrha 100,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Soňa Holcová 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč

Celkem za měsíc: 11 764,00 Kč
Vybráno 33.61%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 15 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 4,41 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
10 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.