vlajka-cr
20.12.2015
Kategorie: Politika

Opravdu nás může před multikulturním eurosocialismem zachránit návrat stalinistických komunistů anebo Putin?

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ 20|12|2015

V první řadě bychom si měli nalít čistého vína a přiznat si nepříjemnou pravdu: Nežijeme ve svobodné společnosti. Nebo možná lépe … v tak svobodné společnosti o jaké jsme my, kteří pamatujeme totalitní bolševický režim před rokem 1989, snili. Byly nám sice otevřeny mříže zadrátovaného koncentráku, sundány náhubky absolutní cenzury a povoleno jednou za čtyři roky si zvolit nové vládní panstvo, ale podstata systému zůstala zachována a, bohužel, současný vývoj zavádí naši společnost pomalu, nenápadně, ale neochvějně, zpět do té původní „sociálně-komunistické“ klece.

Nutno přiznat, že míra občanských svobod je dnes, ve srovnání s komunistickou diktaturou za vlády jedné strany, o několik řádů vyšší a každý, kdo nemá rudé klapky na očích to musí připustit. Fanatičtí Gottwaldovi pohrobci, sdružení dnes v obskurních spolcích jako KSČM nebo Komsomol, se sice snaží, ve spojení s upadající historickou pamětí národa, vytvářet dojem, že tenkrát bylo lépe, lepší potraviny, lepší bydlení, lepší fabriky a já nevím co ještě, ale každý soudný, rozumně uvažující člověk ví, že je to jen tragikomická fraška pro stejně vymyté mozkovny soudruhů v boji za novodobé erární prebendy. To ale není předmětem mé dnešní úvahy.

Děsí mne totiž skutečnost, že opět strkáme hlavu do podobné oprátky a většina populace si není schopna a ochotna připustit, že nám salámovou metodou dnešní vládnoucí oligarchie naši smyčku kolem krku opět utahuje. Způsobem, který se sice od stalinistických bolševiků poněkud liší, ale cíle a principy zůstaly zachovány. Znovu je vytvářen nový člověk, tentokráte „eurosociálního“ střihu, který má však mít ve svém životě jen dvě priority – být ekonomickým otrokem a poslušným „demokratickým“ voličem.

Zbožím přeplněné chrámy konzumu, stovky televizních programů, možnost cestování do všech koutů světa, bombastické volební kampaně zaháčkovaných partají či dříve nevídané divoké performance na kulturní frontě umně zakrývají podstatu našich problémů. Masově míněnítvorná média se mohou v každodenním zpravodajství přetrhnout, aby nám sdělila jak se vlastně máme dobře, jak nám roste ekonomika, jak doháníme a předháníme (dříve prohnilé kapitalisty, dnes?) a hlavně jak bychom se měli konáním všeobecného dobra podělit o naše výdobytky s potřebnými. Jak se MUSÍME (což je jen šikovná kamufláž pro daňové okrádání obyvatelstva, plnění erárních koryt a zdroje odklonů pro přerozdělovače) o naše výdobytky podělit s potřebnými! Neboť to je ten vyspělý sociální stát, ty správné evropské hodnoty, ty vyšší principy mravní, ten nový, šťastný, spravedlivý, multikulturní svět!

Přesně takové mantry nám hlásají „Apoštolové eurodobra“ z Bruselu i jejich místní poskoci, kteří však svoji morálku, svědomí i charakter již dávno prodali na trhu s mocí, erárními penězi a velikostí vlastního narcistického ega. Jejich politické cíle jsou zabaleny v navoněných slibech sociálních jistot všeobstarávajícího státu, ale ve skutečnosti jsou marxistickou zdechlinou totalitně ovládané společnosti, kdy je tato násilně rozdělena na dva nesmiřitelné tábory, žijící dle zcela odlišných životních principů.

Všechny postupné kroky současného vývoje společnosti mají jasné znaky. Vytvářejí obrovskou masu poddajných, erárem uplácených voličů mocenské mafie, tedy „demokratickou“ většinu tyranů, která si uzurpovala patent na jediný správný názor, dobro, pravdu a lásku. Ovládají takto společně politiku, mainstreamová média, tvorbu zákonů, mocenské i silové složky, politicky korektní kulturu, školství a hlavně erární penězovody. Proti nim stojí pomalu se zmenšující skupina obyvatel, ještě poctivě produkujících vlastními silami a umem reálné hodnoty, ze kterých by však chtěli mít co nejdříve jen námezdní otroky v nadnárodních montovnách či koncernech, kde by jim výplata sloužila k akurátnímu poplacení složenek, hypoték a mizernému přežití, aby neměli čas a „roupy“ řešit velkolepé problémy soudruhů sociálních inženýrů.

A tím se kruh uzavírá. Dobro je nám, stejně jako za komunistů, vnucováno přes mrtvoly, přes omezování svobod, přes tisíce zmatečných zákonů, vyhlášek a nařízení, přes daňovou šikanu, přes nový nástup cenzury, přes multikulturní obohacení, přes diktaturu klientelisticky propojených skupin  nacucaných z cizích peněz, nakradených státem daňovým nevolníkům. S každým novým zasedáním národního parlamentu či Evropské komise, s každým novým písmenem tam napsaným na úřední papír, s každým novým výmyslem politických „elit“ ve jménu „sociálního dobra všemohoucího“ přicházíme o další část našich jedinečných osobností, o část zdravého rozumu, o historické tradice, o morální hodnoty. Likvidují naše normální životy nechutnou, smradlavou vrstvou byrokracie, populismu, pokrytectví i duševního a majetkového vazalství.

Chce snad někdo říci, že proti tomuto máme bojovat tím, že se budeme upínat na „ideály“ socialistické společnosti před sametovou dohodou o novém rozdělení moci? Že by snad ortodoxní komouši, kteří jako první aplikovali v praxi tento šílený model „nuceného dobra“ v řízení společnosti, nás najednou jako osvícení zastánci občanských svobod a volného trhu, proti kterým tak bojovali a neváhali jejich zastánce dokonce pro výstrahu, “dle zákona”, vraždit, najednou vyvedli přímo ke šťastným zítřkům? Ano, i takto dnes zcela vážně argumentují někteří naši spoluobčané.

A někteří jdou ještě dál. Primární zlo nevidí v tomto komunistickém podhoubí a myšlení současných psychopatických vůdců, jimž se zalíbila neomezená politická i hospodářská moc dle bolševického vzoru, ale v dekadenci „přežrané“ západní konzumní společnosti. Jen a jen z USA a „západní“ Evropy se prý šíří toto novodobé zlo! Ano, částěčně mají pravdu. Obama, Merkelová, Hollande, doma u nás třeba Babiš, Sobotka a jejich klony jsou opravdu to nejhorší co mohlo tradiční euroatlantickou civilizaci potkat, ale … mít za to, že by nám snad mohl pomoci soudruh báťuška Putin, komunista, agent KGB, který decimuje svojí oligarchistickou vládou Rusko úplně stejným, ne li horším způsobem? Opravdu?

Měli bychom si raději všichni honem rychle uvědomit, že naše „demokracie“ dospěla do poslední fáze a dle historických zkušeností znovu dovedla do vládnoucích pozic ideologickou lůzu, amorální společenskou spodinu bez morálky a svědomí, která parazituje na všem, co dokážeme ještě, přes všechny klacky pod nohy, vytvořit, vysává nás do bezvědomí a je jí úplně jedno co bude dál. Že je úplně jedno jakou partajní barvou jsou tito noví bolševici natření, jen je třeba prohlédnout demagogické žvásty a poslat konečně socialisty (nebo spíše výstižněji – mentální komunisty) všech zemí, při volbách, nebo, když to jinak nepůjde, občanskou neposlušností a tlakem, tam kam dávno patří – do prdele!

Jen tak ještě někdy budeme moci zvednout hlavy, žít po svém, za svoje a opravdu svobodně.

bloger

 

 

 

 

Karel Kříž

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč, Jaroslav Vlk 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Anonym 333,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Věra Holá 200,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Zdeňka Horníčková 200,- Kč, Miroslav Andreska 500,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč

Celkem za měsíc: 19 349,00 Kč
Vybráno 55.28%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 180 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 4,92 out of 5)
Loading...