doktor1
8.12.2021
Kategorie: Politika

Opravdu nás léčí lékaři? Nebo pozorovatelé statistik?

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝStávající absurdní doba přináší lidské příběhy, nad kterými zůstává rozum stát. Moc médií a politiků se dostala na úroveň naprosté jejich nekontrolovatelnosti a státní mašinérie vydává denně neuvěřitelné množství skutečných dezinformací. Paradoxem zůstává, že ti samí lidé stojící za tímto stavem vyhlašují boj s dezinformacemi, za které vydávají vše, co je v rozporu s jejich ničím naprosto nepodloženými názory. Tak obří manipulace tu nebyly snad ani v době nacistické propagandy, ale ani v době budování socialismu. Přišly až později. Poprvé jsme je zaznamenali v okamžiku humanitárního bombardování Srbska americkými bombardéry a od té doby lidem s otevřeným rozumem začalo docházet, že komunistická propaganda byl jen slabý odvar toho, jak se bude lidem vymývat mozek později.

Dění kolem covidohysterie a zaujetí pro práci s lidskou myslí u mediálních a politických ideologických rétoriků dosáhlo takového stupně, že jim závidí i severokorejský diktátor Kim Čong-un. Mohl by sem jezdit na školení. I bez poprav (tedy vynecháme li podezřelá úmrtí nejhlasitějších odpůrců covidové mafie) jsou celé národy přinuceny k poslušnosti a za přispění policie udržovány v mantinelech, ze který zatím nedokázaly uniknout. Je neuvěřitelné, kam se společnost posunula. Tady už nejde jen o její rozdělení dle sympatií k politickým stranám. Ty se až na jimi nenáviděné výjimky spojily do jednoho šiku a v jedné linii postupují ruku v ruce s nejsilnějšími farmaceutickými koncerny vstříc totální diktatuře.

Skutečně úderným nástrojem se stala média, která místo vzájemného konkurenčního boje, který by se dal očekávat, přistoupila k této problematice úplně stejně a stala se hlásnou troubou velící garnitury využívající shodné zdroje. Vše vysvětluje hustá síť vzájemných kontaktů, která poukazuje na to, kdo je skutečným vlastníkem mediálních domů, farmaceutických koncernů a sponzorem politických stran. Při jejím rozplétání zjistíme, že jde stále o jedny a ty samé lidi držící v rukách světové opratě. Leyenová, Merkelová, Biden a všichni ostatní politici, které viníme za současné situace, jsou jen dělníky pracujícími pro tyto elity. Ovšem velmi dobře vydělávajícími, o tom nepochybujte. A ani o tom, že na stejné výplatní listině, jen o mnoho řádů níže, je řada ,,odborníků“, kteří nás přesvědčují o tom, jak hrozná pandemie tu řádí. Zde je třeba říct, že jim pomáhá řada užitečných idiotů, kteří jsou aktivní zadarmo a z přesvědčení. Možná se zdá, že jsou to vzdělaní lidé z oboru, ve skutečnosti jde o stejné fanatiky, jakými se kdysi prezentovali nacisté či komunisté a vytvářeli z nich nejúdernější skupiny. Ti první při genocidě vůči Židům, ti druzí při kolektivizaci.

Přinášíme Vám nyní pár historek ze života, které nám poslali čtenáři. Každý z vás má jistě mnoho takových svých.

  • Seděla jsem na noční s doktorem a povídali jsme si žertovali. Tedy až do chvíle, kdy jsem mu řekla, že nejsem očkovaná. V tu chvíli se zvedl a odešel se slovy, že jsem blbá kráva a mám si přečíst statistiky na Seznamu (lékař vychází z novináři uváděných statistik na jednom z nejprolhanějších plátků. Nikoliv z odborných studiích, které by mu napověděly něco o skutečném stavu věci).
  • Učitelka ve škole při setkání s jednotlivými rodiči. Tatínku, Vy nemáte roušku, já si tedy musím vzít svou. Já jsem 3x očkovaná a zodpovědná. V tu chvíli byl její manžel pozitivní, také 3x očkovaný. Na odpověď tatínka, tak si ji vezměte, ať mne nenakazíte, protože já očkovaný nejsem, to už viděla, jak prská smíchy, roušku vzteky zahodila. Nicméně plánuje být mezi prvními na 4.dávce. To už svědčí o počínajícím idiotismu. Děti jsou nuceny být v rouškách při odpolední činnosti v družině (kvůli promíchání tříd).
  • Konkurenční boj mezi Pfizerem a Johnson & Johnson došel do bodu, kdy je jednorázová vakcína považována za neúčinnou. Ve Francii ji přestali k 15.12. 2021 uznávat a bez Pfizeru nepustí sportovce na hřiště. Má li v sobě hráč jednodávkovou vakcínu třeba i jen dva měsíce, požadují okamžitou dvoudávkovou, nejlépe obě dávky v rozmezí třeba i 14ti dnů. Nikdo nebere zřetel na vysoké počty sportovců, kteří za poslední půlrok zkolabovali, zemřeli či je zachraňovali na poslední chvíli právě při zápasech, závodech, trénincích. Ve velkých týmech jsou tzv. covidoví manažeři hlídající plnění příkazů a patřící právě do skupiny užitečných idiotů. Při neuposlechnutí je dotyčný vyřazen z týmu.

Nakonec přikládáme video, tentokrát od lékaře, který už dále nechce mlčet. Odkaz si opět zkopírujte a vložte do hlavičky na internetu. Jen kliknout nestačí. Takové informace v médiích neuvidíte. Až se vše dostane ven a někdo bude ochoten se tím zabývat a řídit, covid skončí. Stane se z něj nepříjemná viróza léčená léky, které budou k dostání buď na předpis, případně i bez něj. Jenže to budou muset proběhnout soudy se zkorumpovanými politiky, tajné služby by musely spolupracovat a dát impuls k zatýkání na těch nejvyšších místech. To je nereálné. Nový rakouský premiér, již 3. za poslední 2 měsíce, potvrdil platnost lockdownu pro neočkované v jeho zemi. To i přes obrovské protesty ve Vídni (nevěřte 40ti tisícům účastníků udávaným Seznamem, bylo jich více, jak 10x tolik). Také naše nová vláda bude velmi agresivní a bude plnit covidovou agendu té předešlé. Teď už tedy další video, dokud ho nesmažou. Lékaři stojící na straně covidové mafie, styďte se. Opravdu pořád nic nechápete?

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč, Jaroslav Vlk 100,- Kč

Celkem za měsíc: 16 133,00 Kč
Vybráno 46.10%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 2 391 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 4,88 out of 5)
Loading...
23 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)