2.9.2015
Kategorie: Společnost

Opravdu musíme slepě akceptovat levicovou propagandu?

Sdílejte článek:

JAROMÍR HLUBEK 02|09|2015

Novináři pracující v zájmu neomarxistů vládnoucích v EU, společně s kolaboranty z nesčetných neziskovek, nás kontinuálně zásobují politicky a multikulturně korektními informacemi a lidé vytvářející skutečné hodnoty a platící tento cirkus, jsou nuceni tomu věřit, ale hlavně tyto kampaně platit.

Namátkou: Špatně zacházíme  s a diskriminujeme cikány, islám je mírumilovný a zločinci muslimského vyznání jsou vždy duševně nemocní a nemá to s jejich vírou nic společného, naše společnost, obzvláště česká je rasistická a nesnáší cizince, ilegální nájezdníci nás jdou zachránit před demografickou katastrofou a přispějí významnou měrou k ekonomické prosperitě, antropogenní příčina globálního oteplování je nezpochybnitelná, jaderná energetika je špatná, soukromá doprava vlastními automobily je špatná, cyklistika je dobrá a zákony pro ni neplatí, na násilných akcích proti imigrantům se angažují pravicoví extrémisté, ozbrojení občané jsou špatní a je potřeba je eliminovat, policie vás ochrání před jakýmkoliv nebezpečím, bránění přílivu ilegálů je v rozporu se základními principy humanity a nezadatelnými lidskými právy, za vše dobré může státní aparát, za vše špatné kontroverzní podnikatelé. Nebudu tyto výroky komentovat, nechť si každý udělá úsudek sám. Dr. Joseph Göbels byl ve svém oboru opravdový odborník a jeho citát: „Stokrát opakovaná lež se stává pravdou“ se stal nesmrtelným.

TV-vymyva-mozek

Kdyby žil dodnes, nesporně by získal Nobelovu cenu za celoživotní přínos světové žurnalistice a humanismu, jelikož následníků má nespočet. Do této kampaně se zapojují, dokonce i nadnárodní organisace jako je OSN, Amnesty Internacional, Greenpeace a další, na které si nedovedu vzpomenout, jelikož jich jsou stovky, ne-li tisíce. Pod tíhou této propagandy je opravdu těžké si utvořit vlastní názor, když ze všech stran, zprava, zleva, shora, zdola slyšíte stále jedno a totéž.

Pokud s tím nesouhlasíte jste extrémisté, ač by vás bylo rovnou nejméně 70% populace. Nesporně o tom svědčí i skladba hostů v různých diskusních pořadech, moderátoři i hosté si jdou na ruku a lebedí si ve vzájemné shodě, kterou vydávají za většinový názor. I takzvané názory kolemjdoucích, či z publika jsou nepřekvapivě konzistentní s vládní doktrínou, ať se již jedná o jakékoliv téma, zejména o nové regulace.

Jeden kolega se ve svém dnešním blogu věnoval úmyslu chránit hranice armádou. Pokud by tato armáda, na zelené hranici, vykonávala svou činnost opravdu zodpovědně, musela by střílet, protože imigranti ze zkušenosti vědí, že hloupí Evropané nikdy nestřílí, ba mají přímo nařízeno je zachraňovat a na verbální výzvy by nereagovali. Pokud by se tak stalo spustila by se mediální vřava a byli bychom označeni nejhoršími známými nálepkami, jako fašisté, nacisté, komunisté, nevím zda jsou to ty nejhorší nálepky, pro mne ano, ale pro neomarxisty možná ne, vymysleli by jiné.

Stejný princip, nesporně platí i pro vnější hranice Schengenského prostoru, proto není divu, že tyto hranice jsou děravé jako Ementálský sýr. V tomto kontextu je zbytečné hovořit o nějakém pokusu, ze strany vládních činitelů, řešit imigrantskou krizi. Jsou sice mezi mlýnskými kameny názorů většiny populace a svých voličů proti názorům jim nadřízených orgánů EU, ale to jim nebrání nechat situaci „vyhnít“ a věřit v zapomětlivost a ignoranci svých socialistických voličů. Dnes mám rohlík s máslem, co budu mít za rok nebo za dva, mne nezajímá, o osudu potomků za 20, 30, 50 let ani nemluvě.

ZDROJ: Jaromír Hlubek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2020: *****

Petr Andres 500,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Doc. RNDr. Richard Čapek 5000,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Zdeňka Brancuská 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Josef Chlebovy 300,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Svatoš s.r.o. 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 13 261,00 Kč
Vybráno 37.88%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 42 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (11 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.