2.9.2015
Kategorie: Společnost

Opravdu musíme slepě akceptovat levicovou propagandu?

Sdílejte článek:

JAROMÍR HLUBEK 02|09|2015

Novináři pracující v zájmu neomarxistů vládnoucích v EU, společně s kolaboranty z nesčetných neziskovek, nás kontinuálně zásobují politicky a multikulturně korektními informacemi a lidé vytvářející skutečné hodnoty a platící tento cirkus, jsou nuceni tomu věřit, ale hlavně tyto kampaně platit.

Namátkou: Špatně zacházíme  s a diskriminujeme cikány, islám je mírumilovný a zločinci muslimského vyznání jsou vždy duševně nemocní a nemá to s jejich vírou nic společného, naše společnost, obzvláště česká je rasistická a nesnáší cizince, ilegální nájezdníci nás jdou zachránit před demografickou katastrofou a přispějí významnou měrou k ekonomické prosperitě, antropogenní příčina globálního oteplování je nezpochybnitelná, jaderná energetika je špatná, soukromá doprava vlastními automobily je špatná, cyklistika je dobrá a zákony pro ni neplatí, na násilných akcích proti imigrantům se angažují pravicoví extrémisté, ozbrojení občané jsou špatní a je potřeba je eliminovat, policie vás ochrání před jakýmkoliv nebezpečím, bránění přílivu ilegálů je v rozporu se základními principy humanity a nezadatelnými lidskými právy, za vše dobré může státní aparát, za vše špatné kontroverzní podnikatelé. Nebudu tyto výroky komentovat, nechť si každý udělá úsudek sám. Dr. Joseph Göbels byl ve svém oboru opravdový odborník a jeho citát: „Stokrát opakovaná lež se stává pravdou“ se stal nesmrtelným.

TV-vymyva-mozek

Kdyby žil dodnes, nesporně by získal Nobelovu cenu za celoživotní přínos světové žurnalistice a humanismu, jelikož následníků má nespočet. Do této kampaně se zapojují, dokonce i nadnárodní organisace jako je OSN, Amnesty Internacional, Greenpeace a další, na které si nedovedu vzpomenout, jelikož jich jsou stovky, ne-li tisíce. Pod tíhou této propagandy je opravdu těžké si utvořit vlastní názor, když ze všech stran, zprava, zleva, shora, zdola slyšíte stále jedno a totéž.

Pokud s tím nesouhlasíte jste extrémisté, ač by vás bylo rovnou nejméně 70% populace. Nesporně o tom svědčí i skladba hostů v různých diskusních pořadech, moderátoři i hosté si jdou na ruku a lebedí si ve vzájemné shodě, kterou vydávají za většinový názor. I takzvané názory kolemjdoucích, či z publika jsou nepřekvapivě konzistentní s vládní doktrínou, ať se již jedná o jakékoliv téma, zejména o nové regulace.

Jeden kolega se ve svém dnešním blogu věnoval úmyslu chránit hranice armádou. Pokud by tato armáda, na zelené hranici, vykonávala svou činnost opravdu zodpovědně, musela by střílet, protože imigranti ze zkušenosti vědí, že hloupí Evropané nikdy nestřílí, ba mají přímo nařízeno je zachraňovat a na verbální výzvy by nereagovali. Pokud by se tak stalo spustila by se mediální vřava a byli bychom označeni nejhoršími známými nálepkami, jako fašisté, nacisté, komunisté, nevím zda jsou to ty nejhorší nálepky, pro mne ano, ale pro neomarxisty možná ne, vymysleli by jiné.

Stejný princip, nesporně platí i pro vnější hranice Schengenského prostoru, proto není divu, že tyto hranice jsou děravé jako Ementálský sýr. V tomto kontextu je zbytečné hovořit o nějakém pokusu, ze strany vládních činitelů, řešit imigrantskou krizi. Jsou sice mezi mlýnskými kameny názorů většiny populace a svých voličů proti názorům jim nadřízených orgánů EU, ale to jim nebrání nechat situaci „vyhnít“ a věřit v zapomětlivost a ignoranci svých socialistických voličů. Dnes mám rohlík s máslem, co budu mít za rok nebo za dva, mne nezajímá, o osudu potomků za 20, 30, 50 let ani nemluvě.

ZDROJ: Jaromír Hlubek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Pavel Kl*ka 222,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Miroslav Paták 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, Ludmila Kárská 300,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Markéta Hansli 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Meissner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Aleš Karásek 200,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč, Eduard Ezer 500,- Kč, Iva Janouchová 100,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, Rudolf Roedlind 500,- Kč, Silvia Ambrogini 500,- Kč, Miroslav Meder 300,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 18 855,00 Kč
Vybráno 53.87%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 43 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (11 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.