demonstrace
14.3.2018
Kategorie: Společnost

Opravdu musíme být poslušní?

Sdílejte článek:

IN

Středa se má stát dnem, kdy opět vyjdou do ulic ,,davy” lidí protestujících proti Miloši Zemanovi a Andreji Babišovi. Jde o dokonalou ukázku práva občanů na přímou demokracii, za kterou bojuje SPD Tomio Okamury, byť u něho jde o relativně soukromé zájmy. Nicméně demonstrují li občané s důvodů, které podstatně ovlivňují jejich životy, mají na to jistě právo, kdyby…  

 

 …kdyby neexistovalo podezření, že jedna část demonstrantů prošla dokonalou agitací a druhá za to dokonce možná dostane zaplaceno. Navíc o den později následující studentská stávka smrdí ještě více. 15ti až 18tiletí studenti rozumí politice stejně, jako dnešní senioři mp3 přehrávačům. Bez zkušeností, historických znalostí, podrobného přehledu a opravdu relevantních a nepřekroucených informací, tedy ne těch podstrkovaných nám Českou televizí, si těžko mládež může udělat názor na situaci, který by odpovídal realitě. Přebírá tak názory těch, kteří jim jsou buď nejblíže, znamenají pro ně autoritu, nebo jim dokážou prezentovat vlastní myšlenky tak, že je studenti vstřebají jako pozitivní. Což není ve školách napadených indoktrinací nic složitého. Důkazem bylo pořádání prezidentských voleb na nečisto Člověkem v tísni na některých školách, z nichž jako vítěz vyšel pozdější poražený a favorit neziskového a uměleckého sektoru akademik Drahoš. Za pět let už však budou ze studentů voliči a pravděpodobně začnou válcovat naučenými demagogickými přístupy k životu starší generaci. Jen málokdo z nich procitne, zvláště po studiích na dalších školách budou minimálně 10 let mimo a připraví pro nás všechny takovou realitu, že nám starším zbydou oči už jen k pláči. Těch pár vychovaných dle původních pravidel k udržení dnešních hodnot nebude prostě stačit.

Demonstrace pořádané těmi, kteří ve volbách neuspěli, a neziskovými organizacemi placenými státem a ze zahraničí, jsou v rozporu s tím, co si zvolili občané. Jestliže TOP 09, ODS, STAN a Piráti nenabídli dostatečně atraktivní program a nevyužili veškerých možností přesvědčit občany o své pravdě, mohli udělat v rámci parlamentní demokracie vše proto, aby navázali spolupráci s ostatními nevládními stranami a menšinovou vládu nepustili k vládnutí. Místo toho se handrkují a zneužívají dav pro své záměry. Pro ČSSD a TOP 09 s ODS dělá Babiš opravdu nepopulární kroky, když od jejich členů čistí všechny státní podniky a důležité úřady. A činí to opravdu pečlivě, takže řev z opozičních lavic je neutuchající. Jde o koryto a moc i tam, kde to nikdo moc nečekal.

Babiš však prošel tvrdým estébáckým výcvikem a své soupeře i s pomocí prezidenta likviduje nemilosrdně. Kdyby byl stejně důrazný i vůči Evropské unii, možná by mnozí občané akceptovali pár let jeho vlády, jenže tak tomu není. Babiš hájí především zájmy své, nikoliv národní. A od toho je zbývající politická garnitura, která jej má v Čechách usměrnit. Místo toho se SPD a KSČM předhánějí v souhlasném přikyvování prezidentovi a předsedovi vlády, ČSSD je v naprosté sebedestrukci a pokračuje v ní, ODS se plácá v líbivých vyjádřeních svého slabého předsedy bez pravicových názorů, STAN, Piráti a TOP 09 znamenají předvoj Sorose a jeho armády, nejmocnější oponenturou Zemana a Babiše je tak další Sorosův kůň Šimon Pánek. Stačí se podívat na sousední Slovensko, jak mohutná síla to je.

Pokud tedy dnes budou demonstrace, je smutné, že důvodem pro jejich vznik není volání po vystoupení z Evropské unie s jasnou argumentací, proč se tak děje. V Bruselu na nás chystají mnoho dalších změn. Důvodem k nim je nedostatek peněz potřebných k zvládnutí pokračování migrace. Nejde tedy jen o oklešťování našich svobod, ztrátu pocitu bezpečí a o změnu národních tradic v přijímání úplně cizích. Další kroky směřují k plundrování našich peněženek a účtů, dojde k zabavování soukromého majetku či obrovskému zdanění. Ostatně to, jak se chová Finanční správa už nyní s cílem doplnit státní pokladnu především z pokut udělených v podnikatelském sektoru, je pouhou výstrahou před tím, jakou moc mají nadřazení úředníci. Co vše si ještě necháme líbit?  A jak se budeme bránit ozbrojeným sluhům mocipánů, až nás všechny dokonale odzbrojí. Copak v tom nevidíte systematickou přípravu na roky příští?

Poslední záhadou poté je, kde se skrývají všichni ti, jejichž předvolební programy měly svou podstatou blízko k odmítnutí podřídit se EU, Babišovi a dalším zlům? Proč se dávno nesešli, nespojili, nestanovili priority a nepřistoupili k přípravám na mohutnou ofenzívu? Je to velmi jednoduché. Kde nejsou peníze, není ani aktivita. Skuteční vlastenci prostě téměř vymizeli, jsou umlčováni a národ je lhostejný. Navíc na ČT24 odborníci říkají, že….  Je smutné, když se tolik lidí nechá ukecat pár moderátory, několika stále stejnými znalci. A hlavně tady už není téměř nikdo, kdo by pozvedl prapor a zavelel ke vzdoru. Nynější projevy nespokojenosti platí ti, pro které je a bude EU potřebnou dojnou krávou a my všichni její potravou. Ne proti Zemanovi, Babišovi by dnes měli jít lidé do ulic, ale proti celému systému a Evropské unii. Poté bychom tu Babiše, jeho nohsledy, ale ani Kalousky Schwarzenbergy a jim podobné neměli. A peníze tekoucí do neziskovek by skutečně pomáhaly potřebným. Je to však bohužel pouze chiméra.

ZDROJ: inadhled.cz

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2021: *****

Daniela Frumarová 500,- Kč, Milan Kvasnička 500,- Kč, Petr Šerák 2500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Anonym 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč

Celkem za měsíc: 9 050,- Kč
Vybráno 25.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 101 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 4,61 out of 5)
Loading...