icon_____buz
8.8.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Opravdu je Prague pride dobrý nástroj proti nenávisti?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 4,83 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

O.O.

Ano, už je to tak a nikdy jinak! EU a průvod homosexuálů mají toho tolik společného. EU dělá tichý dozor u cílené Islamizace západní Evropy a zároveň se ta stejná EU bude držet za ramena s lidmi, které muslim v lásce rozhodně nemá. Islám má jasně stanovený pravidla, díky kerým na homosexualitu nahlíží hůře než jen netolerantně, berou ji jako nemoc, na kterou je nejlepším lékem násilí a zabíjení.

 
 
Divím se duhovým příznivcům, že jim to nevadí? No divím – vlastně nedivím, když si vzpomenu, jak pochodující duha v Praze vypadá. Jako sraz lidí s velkou zálibou v erotickém oblečení. Tak snad se trochu ochladí, aby se v tom latexu neupekli. Větší strach začínám mít z toho, že nějaký z aktivistů v latexu nebo tangáčích navlékne své chlapecké dítě do duhových šatů a podpatků, tak jako se stalo v letošním roce v Itálii na LA Pride.

Strašné, že? V šesti, možná osmi letech určitě ví, co to dělá a proč má namalovanou pusu rtěnkou a podpatky. Doba je zvrácená a lepší to asi zřejmě nebude. Není tajemstvím, že homosexuálové, kteří svoji orientaci berou jako přírodní úděl, životní osud, se nemají potřebu zviditelnit u této zvrácenosti. Nikdo homosexuálům nebere jejich orientaci nebo dokonce právo na normální život, každý se nějak narodí a musí se s tím naučit žít. Co udělat pochod hrdosti heteráků? Došlo by jich deset a z toho pět novinářů. Zbytek zvědavci. Orientace člověka na stejné nebo opačné pohlaví je prostě daná a rozumně uvažující lidé, a to i homosexuálové, nevidí žádný důvod k tomu, aby vyřvávali v Praze: ,,Já jsem geeey, jsem tepleej.”
 
Každýmu je to u prdele, lidem vadí zvrácenost, jakou na to tito lidé upozorňují a snaží se ze sebe dělat psance, ačkoliv jimi nejsou. Lidem by byl lhostejný i pochod, který se v rámci LGBT hrdosti, procházel na Ukrajině. Protestovala proti němu církev a tradiční rodina, ale pochod homosexuálů se tam prezentoval uplně jiným způsobem, než u nás nebo dál na západ. Na Ukrajině se sešlo několik stovek lidí, ve stejných trikách a společně ukázali, že homosexualita je v rámci přírodních zákonů, normální. A není důvod se za ni stydět.
 
To byl také hlavní cíl těchto pochodů hrdosti. Měly přimět lidi s odlišnou orientací, aby se za ni nestyděli. Což ale začíná mít trochu opačný efekt. Neměli bychom ani opomíjet skutečnost, že LGBT v posledních měsících začíná obhajovat i pedofily. Prý nemohou za to, když znásilní dítě. Ano, možná jsou nemocní, mají absolutně odlišnou orientaci, ale pohlížet na někoho, kdo znásilní dítě, jako chudáka, který za to nemůže? To za chvíli začnou znásilňovat heterosexuálové s odůvodněním, že měli chuť?
 
Homosexuálové, na tohle chcete být vážně hrdí? Takové věci ať si dělá kdo chce s kým chce, ale doma a ne na veřejnosti. Nutno dodat, že v rámci globálního vymývání mozků, tyto průvody tvoří i velká část heterosexuálních mladých lidí, kteří trpí potřebou se zúčastňovat “tolerančních pochodů”.  Ale muslim vyhrožující homosexuálům nebo útočící na židy, to už je pro ně ale výmysl a propaganda.

A co tam bude dělat Pulse of Europe? No samozřejmě propagovat EU, koho jiného zmanipulovat v modrou a nádhernou EU než jedince výše zmíněné? 12 lidí se zúčastní, nejvěrnější z nejvěrnějších. Mají ale problém! V případě, že místo dvanácti lidí dorazí třeba jen jeden, nedokáže nést tak obří vlajku sám. Co myslíte? Jak to dopadne? Zachrání někdo ten velký kus hadru a třeba ve čtyřech ho ponesou roztažený, jako by tam šlo tisíc lidí? Proč si tohle oddělení propagandy EU nezorganizuje vlastní akce? Všude se vláčí s tím obřím hadrem, všude tam, kde je hodně lidí!  Aby to vypadalo, ale my Vám to už moc nežereme …

 
 
Autor: O.O.
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, Jan Klíma 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ladislav Adamec 500,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Jakub Malinovský 111,11 Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Miroslav Meder 300,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 5 611,11 Kč
Vybráno 16.03%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
26 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.