greta
25.9.2019
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Opravdové oběti a rozmazlená privilegovaná Greta

Sdílejte článek:

MILAN RADEK

milan-radekKdo si myslí že Greta si sama sedla na ulici a přes noc se z ní stala celebrita je naiva. Kdyby si jiná záškolačka sedla na ledovou ulici s plakátem, tak ji sebere sociálka.  Ale o ní se ihned začal zajímat světový tisk. A už to jelo, promyšlená koordinovaná akce těch co se snaží zničit Západ.

S nezřízenou a drahou řízenou migrací lidí kteří nepřichází ani pracovat ani se integrovat to jde pomalu, tudíž se to musí urychlit. Tak tu máme Zelené šílenství, které je ve velké oblibě v Německu,  Zelení mají našlápnuto na drtivé vítězství v příštích volbách, a dovedou to do hořkého konce s německou důkladností. Inu tradice, jak je popadne rapl, nikdy neví kdy přestat. 

A tak Greta, která není s to říct souvislou větu sama od sebe,  svědomitě čte, pláče a vzteká se tak jak jí to nařídí. Zatím je poslušná, zájem a sláva jí dělá dobře.  Vzteká se když se jí zvolený americký prezident nevšimne, nemá proč, nikoho nezastupuje, funkci nemá, nikdo jí nevolil,  ale novináři už jedou podle scénáře. 

Zatímco spratek pláče a vzteká se před kamerou, tak jak to nabiflovala, jsou tu miliony dětí co nejsou  privilegovaní parchanti jako ona. Nemají přístup ke špinavým zdrojům energie, tudíž jim špinavé náklaďáky nepřivezou jídlo, hlavně nemají lednice aby se jim to nezkazilo, ty také potřebují špinavou energii, nechodí za školu protože žádnou nemají, neměli by ani na pomůcky které jsou vyráběny špinavou  energií, nemají tenisky, které jsou dělány ze špinavého materiálu – z ropy – nemají mobily, a neměli by je ani kde nabít. Nemají ani žárovku, natož tu co údajně šetří energii, ani elektrický nebo plynový sporák, bohužel musí si rozdělat ohýnek aby jim něco uklohnili z toho mála co mají. ALE TY GRETU NEZAJÍMAJÍ, ONA VIDÍ ŽE LIDÉ UMÍRAJÍ PO MILIONECH, PRÝ KULIVÁ TÉ ENERGII, NEVIDÍ TY CO UMÍRAJÍ PROTOŽE TU ENERGII NEMAJÍ. 

Až v Německu, a tudíž pak po EU zavedou tu jedinou možnost jak žít, bez špinavé energie, bez masa a živočisných výrobků, tak budou na tom jako ti co tak ještě dnes sotva přežívají. Ale budou prohlašovat že je to tak správné.  Budou umírat lidé, a podle jejich demagogie se Zemi uleví. Už toto hlásají na plnou hubu. Inu, takže i ten Hitler předešel dnešní dobu, miliony lidí tenkrát ulevili Zemi od CO2. A zase se zeměkouli uleví. 

 

Co si myslíte o Gretě Thunberg?

View Results

Nahrávání ... Nahrávání ...
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč, Jaroslav Vlk 100,- Kč

Celkem za měsíc: 16 133,00 Kč
Vybráno 46.10%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 060 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,81 out of 5)
Loading...
15 komentářů