tools-498202_1280
7.6.2021
Kategorie: Kultura a tipy

Oprava bojleru v Praze

Sdílejte článek:

Přítomnost bojleru je dnes skoro v každém bytě v Praze.

Tepla voda je považována za povinnou součást pohodlí a osobního mikroklimatu v každém domě. Proto případě jakékoliv poruchy vody nebo poruchy bojleru dostáváme do zvláštního nepohodlí. Samozřejmě nasledkem problém s individuální hygienou, úklidem.

V takovém případě vždy je nutná rychlá oprava bojleru. Porucha může stát kdykoliv ale co dělat pokud potřebujete opravit bojler o vikendu nebo pozdě večer? Máme pro Vás řešení obraťte se na servis a opravu bojlerů v Praze. Moderní průtokový nebo akumulační ohřívač vody je poměrně spolehlivé a relativně nekomplikované zařízení. Ale stejně jako každé zařízení se mohou opotřebovat a selhat. Opravy bojlerů musí provádět vysoce kvalifikovaný a zkušený instalatér. Osoba, která nemá náležité dovednosti a znalosti, je schopna zničit drahé zařízení a učinit jeho používání nebezpečným.

v jakém případě je potřeba zavolat servis na opravu bojlerů?

 • Pokud Vám bojler proteka
 • Bojler neohřívá vodu
 • Bojler vyhazuje pojistky ( jistič )

Dnes jsou bojlery stále používané pro rodinne domy a byty. Díky své spolehlivosti, trvanlivosti a bezpečnosti používání v domacnosti.Na trhu jsou hodně modely 5 litrů až 1000 litrů. Provádění vysoce kvalitních a přesných oprav a údržby bojlerů není tak snadné, jak se na první pohled zdá. Proto vždycky je lepší obrátit se na profesionálního instalatéra. Pokud o bojler budete pravidelně starat. vydrží Vám to vic let.

Jak vybrat bojler kvalitní bojler?

Podle průzkumu za rok 2020
Bojlery Dražice doporučují 68,5 % instalatérů a odborníků.

Tatramat – 21,7%

Ariston – 5% instalatérů

Ostatní značky – 9,8% 

Proč ke každému bojlerů v Praze je potřeba nainstalovat redukční ventil?

Podle našeho průzkumu, tlak vody v nočních hodinách v Praze přesahuje 8 bar. Brzo ráno když většína lidi používá vodu, tlak vody nižší cca 3 bar. Teď můžete si představit balonek. V nocí balonek nafouklí a ráno naopak. Váš bojler je jako balonek, na který působí tlak a roztahuje ho během několik let pokud bojler nepraskne. 

Princip činnosti redukčního ventilu spočívá v udržování tlaku vody na stejně úrovni. 

Aby jste mohli prodloužit životnost svého bojleru, stačí poprosit instalatéra namontovat redukční ventil k bojleru.

Oprava Bojleru Praha

Instalatéří opravují všechny značky bojleru:

 • Dražice
 • Electrolux
 • Garanterm
 • Atmor
 • Gorenje
 • Bosch
 • Thermex
 • Atlantic
 • Polaris
 • Ariston
 • AEG

Tito významní výrobci vybavují své vlastní výrobky kvalitními díly. Pro většina modelů není problém sehnat náhradní díly na bojler.

Robustnost zařízení závisí na bezchybném uvedení do provozu. Hlavním faktorem je správné připojení ohřívače vody k napájení a přívodu vody. Technicky správná instalace kotle je často opomíjena, poté se začnou objevovat náhlé poruchy v provozu. Mimo jiné není nutné zanedbávat instalaci filtrů na čištění vody, což bude mít zase pozitivní vliv na provozní vlastnosti topného článku.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, Petr Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiří Sajbrt 1000,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Jiří Sika 200,48 Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Mojmír Prokop 1000,- Kč, Anonym 100,- Kč, Jiří Peterka 1000,- Kč, František Sous 200,- Kč, Renata Doležalová 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Otakar Ježek 200,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Novák 150,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč

Celkem za měsíc: 15 622,48 Kč
Vybráno 44.63%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 744 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 2,33 out of 5)
Loading...