oldtimer-4097480_1920
28.6.2019
Kategorie: Kultura a tipy

Operativní leasing se vyplatí a zajistíte ho bez dlouhého prodlení

Sdílejte článek:

Pořízení nového auta už se zdaleka nemusí dít pouze jeho nákupem. Za koupi vozu musíte platit horentní sumu, což ne každému vyhovuje. Jde to i jinak, stačí vědět o službě zvané operativní leasing. Tato moderní forma leasingu přináší řešení pro úspěšné lidi, živnostníky a podnikatele i velké společnosti.

Co je operativní leasing?

V první řadě je dobré si pojem stručně definovat. Pořízení auta v době onlinové prostřednictvím operativního leasingu se stává zcela běžnou záležitostí. Jde o typ pronájmu, kdy za vozidlo na základě sjednané smlouvy platíte pravidelnou měsíční částku. Pohybuje se nejčastěji v řádech jednotek tisíců korun, což jsou náklady, které si dnes může dovolit prakticky každý zaměstnaný člověk.

Smlouva se uzavírá zpravidla na dobu 5 let. Po jejím uplynutí sice auto nepřechází do vašeho osobního vlastnictví, jako je tomu u klasického leasingu, lze ale ihned uzavřít nový kontrakt. Díky tomu pak získáte zcela nový automobil, takže ani po letech nemusíte jezdit v nějakém starém modelu s nevyhovujícími parametry.

Výhody operativního leasingu

Operativní leasing představuje dlouhodobý pronájem aut bez závazku a bez papírování. Tedy bez zbytečné administrativy. Smlouva je jednoduchá a rychle uzavřená, pak už vám nic nebrání v tom, abyste vůz využívali dle svých potřeb.

V rámci operativního leasingu máte zajištěnou celou řadu služeb, jež u běžného leasingu nenajdete. Příkladem budiž operativní leasing na Driveto.cz. V jeho rámci už totiž nemusíte řešit povinné ručení a havarijní pojištění, jsou automatickou součástí měsíčního paušálu.

Kromě toho služba dále zahrnuje také platbu dálniční známky, poplatku za rádio atd. Samozřejmostí je pak servis v případě, že se s vozem něco stane, případně je nutné udělat nějaké opravy. Nechybí ani asistenční služby, které vám dále zpříjemní užívání automobilu. Sami tak vlastně pouze doplňujete pohonné hmoty, o nic víc se nemusíte starat.

Právě z těchto důvodů je operativní leasing tolik oblíbený i mezi úspěšnými lidmi. Ti nechtějí trávit hodiny na úřadech a shánět potřebná povolení, zajišťovat další nezbytné věci, bez nichž se na silnici s vozem nesmí objevit. Operativní leasing je však vhodný také pro podnikatele a firmy, pakliže potřebují větší vozový park. Nákup aut by se mohl vyšplhat na závratnou sumu, takto mají firemní auta za minimální investici. Službu je navíc možné přidat do firemních nákladů.

Driveto klub

Využít můžete Driveto klub. Díky němu začnete novým autem jezdit už do pouhých 3 dnů od podpisu smlouvy. Stačí vám k tomu dodat jen 2 doklady – občanský a řidičský průkaz. Vše lze sjednat online, což je velkou výhodou. Nikam nemusíte chodit a složitě zařizovat všechny náležitosti.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2019: *****

František Šmíd 600,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 350,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marie Švajdová 200,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Luděk Kurka 100,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Šána 100,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč

Celkem za měsíc: 6 738,00 Kč
Vybráno 19.25%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 228 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 3,67 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.