computer-768608_1280
2.8.2021
Kategorie: Kultura a tipy

Online vzdělávání mění firmy i jejich zaměstnance

Sdílejte článek:

Vzdělaný zaměstnanec je pro firmu přínosem. Nejde jen o standardní vzdělání, ale i o znalosti a dovednosti, které získá již v rámci své pracovní činnosti. Podceňovat nesmíme ani ze zákona povinná školení. Díky nim se snižuje množství pracovních úrazů. Využijte vychytávky e-learningové platformy EDUNIO a vzdělávejte moderně své zaměstnance i vy.

Společnost PREVENT doslova mění trh firemního vzdělávání

Pořád můžete vysílat za odměnu zaměstnance na drahé konference a velice specifická školení. Ale průběžně bychom měli vzdělávat všechny zaměstnance. Některá školení nám navíc přikazují zákonné předpisy. Dokud si však firma nenajde systém, jak tato školení a vzdělávání zaměstnanců organizovat levně, současně efektivně a bez vysokých nároků na zaměstnance v personálním oddělení, tuto oblast přehlíží. Odbude si pouze zákonná školení, a to často pouze podpisem, že si zaměstnanec vše kolem problematiky přečetl a byl tudíž vyškolen. Z užitečné věci je tak pouze splněná povinnost často na hranici s fraškou. Přitom to díky e-learning platformě EDUNIO, za kterou stojí společnost PREVENT, jde velice snadno a levně.

Menším firmám nabízí firma PREVENT platformu INSTRUCTOR. Ta je ideální pro online školení v oblasti BOZP a PO. Pro větší firmy, které berou online vzdělávání svých zaměstnanců skutečně vážně, je ideální platforma EDUNIO se všemi svými vychytávkami. Nejde jen o velké množství předpřipravených kurzů, či možnosti úpravy obsahu kurzů dle potřeb konkrétní firmy. EDUNIO má celou řadu funkcí, které zcela změní human resource management ve firmách.

Posuňte vzdělávání zaměstnanců s EDUNIO

Elektronická platforma LMS pro školení a online vzdělávání zaměstnanců EDUNIO umí chytře a bezpečně pracovat s databází vašich zaměstnanců i externistů. Snadno si můžete evidovat řidiče, kteří potřebují školení řidičů, běžné zaměstnance, pracovníky podle poboček i externisty. Možnost práce s platformou jde rozdělit dle rolí, takže data jsou chráněna před zneužitím. Platforma nabízí též elektronické podepisování vlastnoručním podpisem přes dotyková zařízení, což zjednodušuje administrativu v souvislosti s pořádáním kurzů. Samozřejmostí je katalog s e-kurzy, povinnými dle zákona i těmi nepovinnými.

Vytvořte si i vlastní kurzy

I když EDUNIO nabízí bohatý katalog kurzů i povinná školení pro řidiče, v oblasti BOZP, PO a další, nemusí vám vyhovovat. Pokud vám stačí poupravení stávajících kurzů, stačí se domluvit s firmou PREVENT. Platforma EDUNIO je však připravena i na to, že si do ní vložíte své vlastní kurzy a využijete je ke vzdělávání zaměstnanců. Je to nástroj, který neomezuje, ale naopak. Stále se rozvíjí a mění podle potřeb firem. I proto lze využít online vzdělávání s 24/7 lektorkou podporou, ale rovněž blended learning. Možné je tedy též face-to face či kombinované vzdělávání.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč

Celkem za měsíc: 12 244,- Kč
Vybráno 34.98%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 171 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 2,67 out of 5)
Loading...