pharmacy-1507122_1280
15.10.2018
Kategorie: Kultura a tipy

Online lékárna nesupluje pouze kamenné lékárny, seženete zde i bylinné přípravky

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (5 votes, average: 4,20 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

V případě, že byste domácí lékárnu chtěli obohatit o přírodní přípravky, masti a čaje, které nám darovala sama příroda, nemusíte se složitě pídit po obchodech se zdravou výživou. Online lékárna totiž disponuje i s přírodními doplňky stravy, mastičkami a čaji, které byly vyrobeny pouze z přírodních zdrojů a podle receptur, jež znaly naše babičky a prababičky. Pokud si řádně prostudujete nabídku internetové lékárny, možná objevíte spoustu zázračných přípravků, které vám doma nebo v zaměstnání chybí. Samozřejmě, pokud si objednáte v jednom balíčku více balení pro sebe do zásoby, pro rodinné příslušníky, kamarády nebo kolegy z práce, výrazně ušetříte na poštovném a benzinu, jejž byste museli platit při cestě do okresního města při shánění krámu se zdravou výživou, potravinami nebo klasické lékárny.

Lékárna online je všestranným pomocníkem při nákupu důležitých věcí do domácnosti

V období výskytu respiračních onemocnění lékárna online může zásobit vaši spižírnu čaji proti nachlazení, které určitě využijete vy, ale především vaši potomci, pro něž je nadužívání chemických léčiv nebezpečné. Bylinný čaj na chřipku a nachlazení je porcován v nálevových sáčcích, jež usnadní dávkování i samotnou přípravu čaje. Nalitím čaje do termosky máte životadárné té připravené pro pití během noci, v autě anebo v práci. Chlazený čaj můžete dětem dát do školy jako preventivní nápoj proti nachlazení. Borůvkové, ananasové, brusinkové a citronové příchutě čajů jsou skvělými nápoji ve studeném, vlažném i teplém stavu. Doplňují vhodně patřičnou dávku tekutin.

Čaje Ludmily Mojžíšové dnes nabízejí také online lékárny

Vyznavači přírodních receptur jistě znají vynikající fyzioterapeutku Ludmilu Mojžíšovou, která se svými citlivými, mnohdy nestandardními postupy léčby zasloužila o návrat do normálu mnoha nemocných lidí. Online lékárny dnes nabízejí například Adiel čaj se směsí bylin podporující léčení ženské neplodnosti. Čaj s obsahem řebříčku, šípku, mateřídoušky, dobromysli, hluchavky, čekanky a, heřmánku, truskavce a jitrocele pozitivně působí na ženské orgány v jejich uzdravení.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 1 900,00 Kč
Vybráno 5.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.