babissmich
18.1.2021
Kategorie: Politika

Oni si z nás už vážně dělají nepokrytě srandu!

Sdílejte článek:

IVO F. CILICH

Právě jsem se dočetl, že prý “Systém rezervací funguje dobře, tvrdí Babiš. Dzurillu navrhne na vyznamenání” a přitom o jeho funkčnosti (Dzurilly? Babiše? Všech těchto šašků z vlády? Anebo snad systému?) lze důvodně pochybovat.

Článek, kde to píší je zde a hned těsně pod ním je naopak tento článek. Nevěříte? Tady je důkaz:

Pokud si Babiš nedokáže ohlídat ani vlastní stranický tisk, tak je to vlastně dobrá zpráva, protože by to mohlo znamenat jeho konec po říjnových volbách. Ale o to mi teď nejde, tohle bude aktuální za necelých 9 měsíců (že by se narodila nová vláda?)

Jde mi o to, že nedokázali připravit ani toto, přestože je mohlo varovat předchozí fiasko s elektronickými známkami. Dobře, nenapadlo je, že asi budou potřebovat u operátorů “trošičku” posílit SMS brány, když budou každému odesílat dva různé kódy (Proč dva proboha? Vždyť už to bylo tím prvním již jednou ověřeno), dokonce i chápu přetížení v těch 8:00, kdy se tam snažil dostat každý zájemce (otázkou je, zda by nepomohlo to spustit třeba ve čtyři ráno a jestli by to ten nápor trošku nerozředilo, nevím).

Ale uživatelsky je to propadák (čerpám pouze ze zkušeností sdílených na internetu). Už jen chtít po důchodcích (a ti 80+ už mohou mít i vlastní děti těsně před důchodem, takže jim s tím nepomohou) ověření, zda nejsou robot těmi obrázky je prostě prasárna. Co tak čtu, tak je to nejen uživatelsky velice problematické, ale ani s bezpečností dat si hlavu příliš nelámali.

Havlíček (a nejen on) si z nás zase dělá srandu s úvahami o povinných testech do divadel, na koncerty nebo na fotbal a dokonce i tím, že hospody snad už ani neotevřou, protože do té doby zkrachují a hospodští se oběsí. Ale třeba je pak od nešťastných vdov levně odkoupí sám pan premiér do holdingu, který mu “nepatří”.

Na druhou stranu, prý budou jednat o tom, že nám možná třeba milostivě povolí i prodej pastelek. Aspoň tak! Snad alespoň tuhle blbost zruší, když už ne ty ostatní. To, že mé partnerce začalo z té rozsolené břečky na chodnících téct do boty a nemá si kde vyzkoušet a koupit boty nové, nebo to, že bych při té současné sněhové kalamitě (a jo, zažil jsem tady i mnohem horší) potřeboval akutně nové hrablo (můžu si ho koupit přes internet, ale i s cenou dopravy se mi to nevyplatí a stejně tady to hrablo nebudu mít hned teď, když ho aktuálně potřebuji, to to raději doklepu s tím polorozlomeným) anebo třeba i taková “maličkost”, když mi před týdnem došla baterka v hodinkách a bylo pro mne jednodušší si raději koupit nové, protože nemám díky vládě nikoho, kdo by mi tu baterku ve vodotěsných hodinkách odborně vyměnil.

Tahle vláda byla na hovno už předtím, ale nebylo to tak vidět, protože mohla čerpat a rozdávat peníze od těch předchozích vlád. Jenže nyní je zcela jasně vidět jak moc je tragická. Bohužel tragická pro nás všechny!

Mysleme na to 8. a 9. října, pokud nám teda nakonec nezakáží dokonce i ty volby.
To už tady v jiné formě vlastně také bylo … no, je to na nás.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Mirko Hampl 170,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč

Celkem za měsíc: 5 175,00 Kč
Vybráno 14.78%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 972 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,18 out of 5)
Loading...
politicon.cz
45 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.