islamnodem
24.4.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

“Oni” nenávidí všechny ostatní

Loading...
Sdílejte článek:

LIBOR ČÍHAL

Policejní mluvčí v Colombu Ruwan Gunasekara: mrtvých je už 310.  Odporný atentát na Ceylonu. Sebevražedné atentáty v křesťanských kostelích a čtyřech luxusních hotelech. Většina mrtvých v Zion Church v Batticaloa jsou děti.

Odporná a podlá jsou slova lítosti evropskounijní kamarily i papeže, kteří hanebně nutí Evropany, aby přijali miliony  těchto  individuí, připravují nám stejný osud. 
 .
Papež se jedním dechem modlí za mrtvé a současně žehná milionům muslimů na cestě do Evropy. Ratzinger podobný zločin v Londýně v telegramu kardinálovi Murphy-O´Connorovi jednoznačně odsoudil  jako „barbarský akt proti humanitě“. U papeže Františka nic takového a podivná verbální kamufláž. Papežovo mlčení o původcích podobných zločinů vyvolává neklid i u katolických věřících,  František zamlčí stopy vrahů a rozmělní rozsah zločinu – apeluje na nutnost stavět mosty, máme otvírat dveře potřebným, hledajícím chleba atd. a to vesměs má na mysli právě muslimy. 
 .
Jeden z identifikovaných atentátníků, se skupinou jemu podobných, před pár měsíci poškodil sochu Buddhy v Mawanelle. Zabíjení jiných ve velkém – od východního Timoru, Nigérie, Iráku, Ceylonu, Paříže atd. A evropská odpověď – odporný vstřícný chechtot této mase lidí od Macrona, Merkelové, papeže, Junckera a národních quislingů. Katedrála hořela deset minut a vládnoucí klan to vydával za náhodný čin. Srilanský prezident Maithripala Sirisena vyhlásil stanné právo a tvrdě se půjde po problému, a jaká ubohá a trapná odpověď na podobné činy v namyšlené Evropě.
 .
6% populace na Sri Lance jsou muslimové, stejné procento jako křesťanů. Multietnická a multireligióní populace v Colombu nemá muslimy moc v oblibě.  Důvod je v tom, že oni jsou tak nepochopitelně jiní a mají problémy se integrovat do většinové populace. Kde je tedy důvod k nenávisti?
 .
Sri Lanka by mohla sloužit západním společnostem jako příklad k prostudování. Multietnická společnost prošlá tisíciletou historickou laboratoří. Evropskounijní elita a politikum je ve srovnání s tímto světem primitivní a trapné, jejich pravdy a dogmata nejsou než bláboly.      
 .

 


 


Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2019: *****

Jiří Kubát 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,11 Kč, Rudolf Roedling 1000,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Eva Pilařová 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, ing. Jiří Nevrkla 300,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč

Celkem za měsíc: 9 390,11 Kč
Vybráno 26.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 759 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
28 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.