freedomslova
25.10.2019
Kategorie: Společnost

Omlouváme se za svobodu slova

Sdílejte článek:

PETR BURIAN

Mohl klidně prohlásit ředitel šumperské nemocnice Martin Polach, který se poníženou suplikou omlouval Hradu za to, že se vlastně vůbec nic nestalo. Vše začalo nabídkou rekondičních pobytů pro veřejnost. A rázem byl zažehnut oheň.

Ale popořadě. V září absolvoval prezident Zeman kompletní zdravotní prohlídku s výsledkem, že je ve výborné kondici. To si pak následně, logicky, vyžádalo tedy rekondiční pobyt, což není nic jiného než uvedení do původního funkčního stavu. Rekondiční pobyty se provádějí v lázeňských areálech a wellness centrech. Proto k němu pan prezident nastoupil do Vojenské nemocnice. Potud tedy vše dává jasný smysl.

Problém nastal až ve chvíli, kdy šumperská soukromá nemocnice zveřejnila na svém sociálním účtu výzvu k široké veřejnosti, že i ona nabízí rekondiční pobyty pro případné zájemce. A protože čert a Jiří Ovčáček nikdy nespí, bylo zle. Mluvčí Hradu totiž v oné nabídce odhalil spiknutí proti našemu lidově demokratickému zřízení, konkrétně útok na samou podstatu fungování šťastného státu, jmenovitě podlý atentát na našeho pana prezidenta. Všiml si totiž, a on má zrak jako ostříž, že některá písmenka slov rekondice a rekondice jsou shodná, jiná alespoň podobná. Tedy potvrzeno.

Vzhledem k tomu, že v dnešní internetové době se už nepodepisují veřejné petice požadující trest smrti pro reakčně buržoazní síly a jiné zaprodance západních imperialistů z Wall Streetu, rozhodl se pro osobní ostrý protest a následné odhalení celého kolaborantského centra. A dobrá práce se podařila. Zrádci, jeden po druhém, se ve výslechových místnostech začali po šestnácti hodinách sami přiznávat ke své podlé činnosti. Vše pak vyústilo ve společném memorandu o podvratné činnosti vůči našemu státu a jeho pracujícímu lidu, známému jako „Vážený pane prezidente, dovolte mi tímto vyjádřit politování…” Výborná práce, Jiří, jen tak dál.

Měl bych několik dalších tipů, kam zaměřit všetečné oko ochránce klidného spánku našich dětí:

  • Jakási firma nabízí ortopedické berle a francouzské hole. Proč? Co tím sleduje?
  • Léčba cukrovky…co to má jako znamenat? To si už opravdu necháme všechno líbit?
  • Becherovka, žaludeční likér zde v prodeji. Opravdu o nic nejde? Nechutný slovní útok.
  • Kuřácké potřeby. Tak za tohle avízo ke státnímu převratu bych rovnou dával deset let natvrdo.
  • Beskydská salaš přijme pracovníka pro chov ovcí. Odporné.

Autor: Petr Burian

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Pavel Kl*ka 222,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Miroslav Paták 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, Ludmila Kárská 300,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Markéta Hansli 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Meissner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 205,00 Kč
Vybráno 37.72%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 178 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 3,28 out of 5)
Loading...
politicon.cz
37 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.