olympiadatokio
25.7.2021
Kategorie: Společnost

Olympiáda?

Sdílejte článek:

PETR NOVÁK

V dávných dobách se během těchto her tlumily, nebo zcela zastavovaly, válečné konflikty a “boj” se přesouval na sportovní kolbiště. Pokud jste na ně nebyli pozváni, tak jste měli problém, hrozila vám skutečná, horká válka (vzpomínáte na tu parodii okolo sportovců z RF?). OH byly vždy nástrojem prestiže, nástrojem řízení davu (chléb a hry) i politickou agitací. Pokud jste potřebovali z globálního hlediska nějakou zemi vyzdvihnout, tak dát jí šanci na uspořádání OH byl ten nejlepší způsob. Proč myslíte, že poslední zimní i letní OH před válkou byly právě v Německu? A to v zemi, která nejen že najednou měla přes noc (po obrovské krizi) miliardy na vyzbrojení, vycvičení a financování mnohamilionové armády, ale měla i na uspořádání hned dvou Her za sebou a to v tom nejokázalejším světle? Stačí shlédnout film Triumf vůle. Věděli jste, že Hry v roce 1940 měly být v další fašistické zemi, tedy v Japonsku, ale nakonec bylo domluveno, že budou opět (!!!) v Německu? Napadením Polska z toho samozřejmě sešlo.

OH jsou v dnešní době z hlediska globálního řízení “přežitkem”. Považte sami – spolupráce mezi národy? Fair play? Řecké (není to evropská země lidí bílé rasy?) kořeny? Nestojí to příliš mnoho zdrojů z hlediska ekologie? Co se tedy “musí” udělat? Z celých Her se udělá ušmudlaná, odfláknutá akce, kdy se více píše o tom, kdo má jaký test na C19, než jak se mu daří v samotném klání.

A tak se tam testují i naočkovaní, aby se mezi lidmi po jejich pozitivitě mohlo šířit infopole, že “bezinfekčnost” naočkovaných je lež a pouze má za cíl lidi přesvědčit, že když se nechají píchnout, tak budou mít sociální výhody oproti těm nepíchnutým, což je jediným cílem, protože o pokusu zastavení šíření této nemoci nemůže být očkováním řeč. Již toto samotné o dnešní lži-době říká snad vše. V momentě, kdy Hry vypukly tak se na jednoho čelního představitele vytáhlo 30 let staré video, kde si dělá legraci z holokaustu, aby mohl být vyhozen. V Tokiu cca 3 týdny před začátkem začnou radikálně stoupat (jako na potvoru) počty nakažených, aby se celé Hry mohly doslova utopit v testování, opatřeních a hlavně aby to šlo bez toho hlavního – bez diváků na místě, tedy bez olympijské atmosféry. Do toho si představme, že poprvé mezi skutečnými ženami závodí i transgender osoby, což je samo o sobě neuvěřitelná dekadence (všimněte si, že mezi muži žádný transgender není, neměl by totiž šanci), kdy to např. silové sporty zcela zlikviduje. A to celé kvůli boji “proti diskriminaci”, kdy znevýhodníte stovky závodnic, aby si jeden bývalý chlap mohl zazávodit. To není o “spravedlnosti”, to je o záměrné likvidaci řeckého ideálu těchto her.

Japonci navíc údajně jasně ukazují, že jsou jim vlastně celé Hry ukradené a že se konají jen proto, že už do nich investovali až příliš mnoho prostředků. Vše co vychází z historie Evropské kultury je decimováno a agenda C19 je k tomu výborným nástrojem. A tak se díváme na závody lidí, kteří jsou pod neustálým stresem, jsou víceméně izolovaní od zbytku světa a neví dne ani hodiny, kdy pojedou domů.

Záměrný a cílený úpadek naší kultury pokračuje dál mílovými kroky.

Dodávám – kdo po této zkušenosti ještě VĚŘÍ, že se zde stále jedná o “péči o zdraví”, je buď neskonale naivní, nebo z důvodu pýchy vytěsňuje realitu, neboť není schopen názorové reflexe, nebo mu tento stav vyhovuje.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 11 094,- Kč
Vybráno 31.69%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 631 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 4,86 out of 5)
Loading...
35 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)