VLADABABIS12170
4.3.2018
Kategorie: Politika

Okouzlení mas a krutá realita

Sdílejte článek:

MIROSLAV SLÁDEK

Přidáme důchodcům tisíce, oznamuje slavnostně vláda rok dopředu. Postaráme se o všechno pro všechny, jen nás nechte vládnout. Babiš dělá evidentně vše pro to, aby vytvořil tlak lidových mas. Ten jej má udržet u moci, schválit jakékoliv zločiny včetně likvidaci práv a svobod, a to vše na neomezenou dobu, nejlépe na věčné časy. Aby tento tlak zdola, který ospravedlní jakékoliv jeho činy, byl co největší je všechno – pravičák, levičák, euroskeptik, přisluhovač Bruselu, ekolog, lidumil …. Vše je přitom jenom póza a divadlo pro lumpenproletariát, nic není skutečné, kromě snahy z každého režimu a každého názorového proudu vytěžit maximum užitku pro sebe sama.


 .
Dějiny se kvůli nepoučitelnosti mas neustále opakují a lidé si proto musí znovu a znovu prožívat to nejhorší. Všechno jenom proto, že nejsou schopni pamatovat si a že se bojí i jenom pomyslet na to, že by mohli mít vlastní názor. Babiš vlastně opisuje stejnou dráhu, jakou už absolvoval například J. V. Stalin. Stejnou dráhu, která bude mít podobně katastrofální důsledky. Tehdy se ke Stalinovi upíraly naděje, lidé plakali, bědovali, co by si bez něho počali. Nabízeli svoje srdce, třeba i plíce, vše, co bude náš spasitel potřebovat. Co bychom si počali bez Babiše, pardon Stalina?
 .
Zbavili bychom se největšího zločince porevoluční doby a bezcharakterní zrůdy. Ušetřili bychom mnoho zmařených lidských životů a dalším milionům lidí živoření v bídě, strachu a ponížení. A zbavili bychom se také všech těch přisluhovačů, kteří zločinům napomáhají ze stejně odporných a nízkých pohnutek. Pohnutek, jako jsou například chamtivost dále sebestřednost a pocitu neomylného úsudku vždy pramenícího z nízkého intelektu takovéto osoby.
 .
Minulost nezměníme. Rozhodně však můžeme změnit dnešek a zítřek. Zbavit se cizácké zrůdy, estébáka a příslušníka zločinecké organizace, který náš národ vede do totální záhuby již po celá desetiletí, jen si dnes říkají trochu jinak. Zbavit se nemilosrdně všech jeho přisluhovačů na všech úrovních státní správy a samosprávy.
 .
 .
ZDROJ: Fcb M. Sládek
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Mirko Hampl 170,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč

Celkem za měsíc: 5 175,00 Kč
Vybráno 14.78%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 59 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 4,21 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.