VIROKENKORESTAURACE
2.1.2021
Kategorie: Ekonomika

Okénkový provoz

Sdílejte článek:

LUBOŠ ZÁLOM

lubos-zalom8847970_0Nejen hospody a restaurace, ale i jiné malé provozovny zavedly okénkový provoz. Potřebujete košili nebo boty? Napíšete mail nebo zavoláte, a personál vám zboží připraví a vydá. Taková pravěká verze eshopu. Může docela dobře jako nouzové řešení fungovat na malém městě, kde člověk má “ty svoje” obchody, do kterých chodí, když zrovna tu košili, kravatu nebo boty potřebuje. A je to obdivuhodný boj s neomalenou a darebácky destruktivní vládou, která, místo aby bojovala s epidemií, útočí na nás, na občany.

Nevím, kolik těch malých podnikatelů a živnostníků si uvědomuje, kdo je tady skutečný nepřítel, a že okénkovým provozem ve skutečnosti nereagujeme ani tak na epidemickou situaci, ale na to, že nám vládnou kreatury, které nenávidí svobodu podnikání. Kreatury, pro které je ideálem republika coby montovna, nikoliv republika svobodných invenčních lidí. Ale věřím, že si jich to uvědomuje stále více a více.
.
Obávám se však, že je to prohraný boj, pokud budeme jen pasivně reagovat na to, jaká další opatření na likvidaci malého a středního podnikání si Babiš a jeho gang vymyslí. Navzdory drakonickým opatřením čísla nakažených rostou. (Ačkoliv, je to opravdu navzdory?) Je to skvělá záminka, jak opět utáhnout šrouby a k systému Pes přičmárat ještě jeden sloupec, šestý sloupec. A když to nebude stačít, tak sedmý, osmý… Zakážeme výdej z okének! Vždyť je to tak snadné. Jeden výnos ministra zdravotnictví.
.
A zdůvodnění takového zákazu prodeje z okének? Copak tady ještě někoho zajímají objektivní zdůvodnění vládních opatření? Od jara minulého roku slýcháme a čteme jen fráze. Společně to zvládneme. Nepadlo jediné objektivní zdůvodnění zákazu restaurací. Nepadlo jediné objektivní zdůvodnění zákazu lyžařských vleků. A tak dále. S národem, který nepožaduje zdůvodnění, si může vláda gangsterů dělat, co ji napadne.
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 2 655,00 Kč
Vybráno 7.58%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 565 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (35 votes, average: 4,86 out of 5)
Loading...
politicon.cz
31 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.