donald_trump_flag
25.10.2016
Kategorie: Politika

Okamžik zúčtování

Sdílejte článek:

D. TRUMP/ překlad TOMÁŠ MACHÁČEK

  • úryvek projevu Donalda Trumpa, West Palm Beach, Florida, 13. října 2016

Není nic, co by politický establishment neudělal. Žádná lež, kterou by neřekl, aby si udržel svou prestiž a moc na váš účet. A to je to, co se dělo a děje.

Washingtonský establishment a finanční a mediální korporace, které jej financují, existují pouze pro jeden důvod. Chránit sebe a obohatit sebe. Establishment riskuje v těchto volbách biliony dolarů. Kupříkladu, pouze jedna jediná obchodní dohoda, kterou by rádi schválili, zahrnuje biliony dolarů, ovládaných mnoha zeměmi, korporacemi a lobbisty. Poněvadž ti, kteří ovládají mocenské páky ve Washingtonu, a globální zájmové skupiny se paktují s těmito lidmi, kteří nemají na mysli vaše dobro. Naše kampaň představuje skutečnou existenční hrozbu, jakou předtím ještě neviděli.

Toto jednoduše nejsou obyčejné volby na příští čtyři roky. Toto je křižovatka v historii naší civilizace, jež určí, zdali „My, lid“ znovuzískáme kontrolu nad naší vládou.

Politický establishment, který se nás snaží zastavit, je tou samou skupinou odpovědnou za naše katastrofální obchodní dohody, masivní ilegální přistěhovalectví a hospodářskou a zahraniční politiku, jež vykrvácely naši zemi.

Pro ně je to válka. A pro ně neexistuje vůbec nic nedosažitelného. Toto je souboj o přežití našeho národa. Věřte mi, tyto volby určí, jestli jsme svobodný národ, či zdali máme jen iluzi demokracie, ale ve skutečnosti jsme ovládáni hrstkou globálních zájmových skupin, fixlujících systém. A tento systém JE zfixlovaný.

Toto je realita. Vy to víte, oni to vědí, já to vím a v podstatě celý svět to ví. Establishment a jeho mediální komplicové vládnou nad tímto národem prostředky, které jsou velmi dobře známé. Kdokoliv, kdo ohrožuje jejich kontrolu, je považován za sexistu, rasistu, xenofoba a morálně pokřiveného. Budou váš napadat. Budou vás urážet. Budou usilovat o zničení vaší kariéry a rodiny. Budou usilovat o zničení všeho, co se vás týká, včetně vaší pověsti.

Budou lhát, lhát, lhát. A pak opět udělají horší věci. Udělají cokoliv, co bude nezbytné. Clintonové jsou zločinci. Pamatujte, jsou to zločinci.

Naše skvělá civilizace tady v Americe a po celém civilizovaném světě došla k okamžiku zúčtování. Viděli jsme to ve Spojeném království, kde lidé volili, aby se osvobodili od světovlády, globálních obchodních a přistěhovaleckých dohod, jež zničily jejich svrchovanost a mnoho z těchto národů. Ale ústřední bod světové politické moci je zde v Americe. A je to náš zkorumpovaný politický establishment, který je největší mocí, stojící za snahami o radikální globalizaci a politické odzbrojení pracujících lidí.

Jejich finanční zdroje jsou v podstatě neomezené. Jejich politické zdroje jsou neomezené. Jejich mediální zdroje nemají sobě rovného. A co je nejdůležitější, hloubka jejich nemorálnosti je naprosto bezedná.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč, Jaroslav Vlk 100,- Kč

Celkem za měsíc: 16 133,00 Kč
Vybráno 46.10%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 122 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...