spdokamura
6.8.2018
Kategorie: Politika

Okamura zrazuje své přátele i voliče! Co se to děje v SPD?

Sdílejte článek:

FRANTIŠEK NOVOTNÝ

Jaroslav Novák “Večerníček” je poslední obětí. Jde o dlouholetého přítele Okamury, který mu pomáhal již před vstupem do politiky, vydával mu knihy … Je to hlavní ideolog Úsvitu, kdy byl i místopředsedou a hlavní ideolog SPD. Je to právě on, kdo politicky na veřejnosti profiluje samotného Okamuru.

Jaroslav Novák měl být lídrem kandidátky SPD na Pardubicku, ale byl stažen. Nyní měl za SPD kandidovat do senátu, ale SPD na poslední chvíli postavila jiného kandidáta a on tak kandiduje s podporou Patriotů.  

Martin Konvička, kterého netřeba představovat, dlouhodobě veřejně podporuje SPD a měl s jejich podporou kandidovat do senátu na Ostravsku. Na poslední chvíli místo něj SPD postavila jiného kandidáta a on kandiduje s podporou někoho jiného.

Jaroslav Staník, dlouholetý věrný souputník Okamury z Úsvitu do SPD, tajemník strany, od kterého se Okamura veřejně distancoval po vypuknutí jeho kauzy, kdy v neveřejném prostoru poslanecké sněmovny měl údajně vyřknout výroky vyjadřující rasovou nesnášenlivost … Okamura okamžitě veřejně sdělil, že Staník přestal být členem SPD i tajemníkem, a že je správné, že se musí zodpovídat ze svých výroků, které jsou trestně-právní povahy, protože to, co údajně řekl se neslučuje s politikou SPD. Přitom šlo o neveřejný prostor a svědky byla např. pí. Marxová, což mnoho důvěry nezavdává, přesto byl Okamurou odepsán.

Bohdan Kufa – kandidát SPD do senátu, zve na veřejně dostupném videu do české republiky “klienty z blízkého východu”, což je naprosto v rozporu s údajnou antiimigrační politikou SPD. 

Hynek Beran – kandidát SPD na pražského primátora, je bývalým šéfem svobodných zednářů, který byl vyloučen z této organizace pro zradu, spočívající ve vynášení interních informací. Zrada a to, čím jsou svobodní zednáři určitě není nic, co by schvalovali voliči SPD.

Mezi poslanci SPD jsou lidé, kteří vydělávali (někteří i dál vydělávají) na obchodu s chudobou – poskytování lichvářských půjček a pronajímání bytů sociálně slabým a inkasem státních příspěvků na bydlení. Přitom se Okamura navenek tak razantně vyjadřuje proti lichvářům a s tím spojenou exekuční mašinerií a odsuzuje parazitování na státních a veřejných financích právě při pronajímání bytů sociálně slabým.

K tomu např. poslanec Rozner, který se tak strašlivě znemožnil při svém vystoupení v TV a u kterého nelze najít naprosto žádnou dispozici k výkonu takto důležité volené funkce.

Samotnou kapitolou je údajný e-shop SPD, který je ve skutečnosti soukromou výdělečnou činností jednoho z poslanců SPD a okolo kterého byla řada svědectví o nucení členů SPD k odkupu věcí z tohoto e-shopu a celá věc byla i vyšetřována policií.

Současně dochází k obrovskému množství vyhazování členů SPD, kteří od založení SPD zdarma pro tuto stranu obětavě pracovali a vynakládali i nemalé finanční prostředky z vlastního.

Vše dokresluje zveřejněný medailonek jednoho z “pražských kmotrů”, který se přiznává, že pomáhá Okamurovi s volební kampaní, protože se tím prostě baví …

Co se to děje v SPD? Zrada a lež mají být tím novým a lepším na politické mapě ČR?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Radek Mrňa 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 4 705,00 Kč
Vybráno 13.44%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 17 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (40 votes, average: 2,73 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
72 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.