OKAMURA218
15.4.2018
Kategorie: Společnost

Okamura spáchal zločin, agitoval důchodce, aneb když dva dělají totéž …

Sdílejte článek:

NAFTALI

Senioři čelí invazi politiků! Okamura přijel do domova důchodců! Je to nemorální? Další hrdelní zločin spáchal lídr SPD Tomio Okamura, co si nedávno pustil ústa na špacír o trapné kauze vepřína v Letech. Na sociálních sítích se teď šíří video s Tomiem Okamurou jak „debatuje“ s klienty domova v Sokolnici. A podle seniorské organizace Život 90 je jeho počínání prý nepřípustné. Mediální presstituti se chytají za lebky, bulvární žumpička tomu věnovala celou stranu. Co si to ten Okamura zase dovoluje? Vždyť podstatě neudělal nic jiného, než co činí běžně ostatní politici či drzé neziskovky, ale bohužel, žijeme ve společnosti, kde se neměří stejným metrem.

Společně s Okamurou přijela za seniory i jeho pravá ruka a místopředseda SPD Radim Fiala. Okamura s důchodci rozmlouval o důchodech, kdy jejich skokové navýšení o 1200 korun označil za „držhubné“. Kromě toho se navíc prý drze navážel do tehdejšího premiéra a šéfa ČSSD Bohuslava Sobotky a někdejšího šéfa státní kasy Andreje Babiše nebo jeho předchůdce na ministerstvu Miroslava Kalouska. To vše v květnu roku 2016 (video se začalo šířit až nyní, to je tedy rychlost), před klíčovými krajskými i sněmovními volbami. Co si to dovoluje kluk šikmooká, zuří presstituti.

A jeho řeči údajně padly na úrodnou půdu. Senioři prý mu zbožně naslouchali a babičky byly z toho urostlého novodobého japonského samuraje u vytržení. Jen škoda, že se mediální presstituti stejně nepohoršují nad spanilými jízdami dalších politických kádrů. Seniory se snažil nedávno ve stejném domově lámat i neschopný a neúspěšný loutkoherec, kandidát na prezidenta zvaný Falešná Brejle. Okamura sliboval asi vyšší důchody. Co sliboval Falešná Brejle? Migranta do každé rodiny?
Jak vidno, leckterý papaláš si před volbami najednou vzpomene, že i voliči v seniorském věku jsou lidé, a ne přítěž společnosti a státního rozpočtu, jak nám to prezentují politické podržtašky pokaždé, když se nám chystají urvat zas nějakou korunu od huby.

Naštěstí návštěvy podobných zařízení nelze zakázat. Domovy pro seniory nejsou vězení, kde by důchodci byli pod dohledem statného ošetřovatele 24 hodin denně, který rozhoduje o tom, co smějí jíst, ale i o tom, co si smějí myslet. Navíc ne každý důchodce je nesvéprávný chudák postižený demencí. Mnozí z nich si umějí v hlavě srovnat, že jedna a jedna jsou dvě. Jsou to mnohdy lidé, kteří zažili krásu reálného socialismu a rudou perzekuci, proto se naučili velice rychle poznat blbou propagandu. Navíc účasti na besedách a akcích s politiky nejsou pro důchodce povinné, na rozdíl od škol a jsme u toho. Nad návštěvou Tomia Okamury v domově důchodců prskají mediální presstituti i jakýsi právník s arabským příjmením (a ejhle, už je tu máme). Ten jeho konání označil za hnusné. Zajímavé je, proč stejné pohoršení nevládne kolem Sörosových neziskových organizací, které pořádají několikrát do roka nájezdy na základní a střední školy, kde blbnou dětem hlavy už od první třídy. Snaží se jim vymývat mozky a přesvědčují je, že multikulti politika je jediná správná. Že je třeba neustále ustupovat nepřizpůsobivým příživníkům a těšit se na nájezdy rozvojových obohacovačů, kteří se přijeli do Evropy na jejím sociálním systému bezpracně napást.

Tyto agitace ve školách, na rozdíl od domova důchodců, jsou bohužel povinné. Dítě nemůže účast odmítnout. Málokterý ředitel školy má odvahu vyhodit ze dveří ječivku z neziskovky, protože by přišel velmi brzy o práci. Ano, žáci na tyhle blbé nalévací akce, na rozdíl od důchodců, chodit musejí. Není nic výjimečného, že v době prezidentských voleb někteří profesoři na středních školách a nyní jde o zcela konkrétní příklad z konkrétní školy, přinesli do třídy placky s červenými trenkami a nutili studenty, aby si je připínali. Kolik z nich to udělalo, jen aby se jim hysterický profesorský aktivista nemstil. Myslím, že škola má být apolitická, bijte mě za to!

Okamurova návštěva v domově pro seniory se konala v návštěvních hodinách, v době volna, kdy za seniory může přijít kdokoliv. Jak nesrovnatelné s nedávnou „spontánní“ studentskou demonstrací proti demokraticky zvoleným poslancům. Ta se konala v době vyučování, kdy by žáci měli sedět ve třídě na zadku a šprtat, aby z nich jednou nebyli jen neziskoví trubci. V konečném důsledku je Okamurova spanilá jízda za volebními hlasy v domově pro seniory úsměvná. Většina obyvatel těchto zařízení bývá starší 80 let a lze předpokládat, že další poslanecké volby za čtyři roky, pokud nebudou volby předčasné, už nestihnou. Na rozdíl od neziskovkami zpitomělých školáků, kteří budou chodit po této planetě ještě dlouho a pokud včas neprohlédnou, jednou evropské civilizaci pořádně zatopí.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Stanislava Urbancová 300,- Kč, Jana Nováková 500,- Kč, Jan Dočekal 500,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč

Celkem za měsíc: 15 115,- Kč
Vybráno 43.18%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 188 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 4,76 out of 5)
Loading...