1.6.2015
Kategorie: Kultura a tipy

Ojetinypodlupou.cz poradí s výběrem ojetiny

Sdílejte článek:

(PR) 01|06|2015

K výběru ojetého automobilu byste měli přistupovat s chladnou hlavou, neboť se jedná o jednu z největších investic, kterou v životě můžete udělat. S koupí ojetého vozidla je spojena spousta rizik, například si můžete vybrat nevyhovující model či neférového prodejce. V následujících řádcích vám proto představíme moderní projekt, který sdružuje recenze ojetin, užitečné články a nabídku inzerátů.

Unikátní projekt vystupuje na webové stránce www.ojetinypodlupou.cz a nabízí spoustu recenzí ojetých vozidel nejrůznějších značek. Velké popularitě se těší automobily značky Škoda Auto, přičemž nejdiskutovanější jsou modely Octavia, Fabia a Yetti. Nechybí ani recenze na modely jako Volkswagen Passat, Ford Mondeo, Ford Focus, BMW 3, Renault Mégane či Volkswagen Golf.

skoda_superb_2006-500x300

Přehledná stránka plná užitečných informací

Přehledná webová stránka je rozdělena na čtyři hlavní sekce – profily ojetin, zkušenosti s prodejci, články a rady a poslední kategorií je nabídka ojetin. Jestliže chcete zhlédnout profily vozidel, můžete je filtrovat podle různých parametrů (značka, rok výroby, cena). U každého modelu zhlédnete podrobnější informace, jako jsou klady a zápory, motory, typické závady a nechybí ani hodnocení.

Na českém trhu existuje spousta společností, jež se orientuje na prodej ojetých automobilů. Nicméně ne všechny firmy poskytují férové jednání a přístup. Jestliže se chcete obrátit na kvalitního prodejce, stačí se podívat na jejich recenze. Klienti zde uvádí zkušenosti s konkrétními prodejci ze všech koutů České republiky. Můžete si je filtrovat dle kraje a seřadit od nejlépe hodnocených. Vložíte tak důvěru do spolehlivého prodejce.

Nenahraditelnou součástí webu jsou články a rady, které na jiných stránkách nenajdete. A závěrem si můžete vybrat konkrétní ojetinu, která může stát ve vaší garáži. U každého inzerátu je zobrazen také prodejce s příslušným hodnocením.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2021: *****

Blahomír Skoupý 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dana Staňková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 300,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Miroslav Červenka 300,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Anonym 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč

Celkem za měsíc: 10 650,00 Kč
Vybráno 30.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 79 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.