BELOSIKLECI
6.6.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Ohýbání páteře před černochy je nemyslitelné – 1.díl

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝVývoj moderní společnosti vede k postupné degradaci bílého etnika. Směřujeme k ní poměrně rychle a pro normálně myslícího člověka dochází k naprosto nepochopitelným situacím. Je možné, že by to vše bylo řízeno pár lidmi a jaký to má smysl a co vše se dělá proto, abychom se stali stejně vzácnými, jak bělochy vnímali těsně po objevení Ameriky Indiáni? Má tu snad zůstat pouze bílá elita, ze které se opět časem stane božstvo? To asi ne…

Historie Země spojená s rozmachem lidského rodu procházela mnoha etapami, ve kterých se střetávali různé civilizace. Tím pádem na sebe narážely i různé rasy. Evropu dobývali Mongolové, Afriku a Indii Evropané, Ameriku též, ovšem později za pomocí černochů. Ještě před tím se střetávali se starověkými Evropany Egypťané, Peršané, Arabové. I v samotné Evropě se to různě měnilo, mimo kmenů, které se tu obohatily a odešly tu jiné pro změnu zůstaly. Vždy to byl boj o život, půdu a budoucnost. Vyhrávali ti nejsilnější, schopní přežít. Každá civilizace, která postupně ztratila bojovníky a vyměkla, vcelku rychle také zanikla. Po starověkých Řecích sice zůstaly krásné památky, ale také balady a pověsti o hrdinech. Ve chvíli, kdy krása a estetika začala převažovat nad hrubou sílou hrdinů, skončila i sláva této země. Stejnou cestou se později vydali Římané. Z bojovných a dobře organizovaných legií vedených statečnými césary časem vyprchalo vlastenecké nadšení. V samotném sídle císařů se šířila dekadence a zženštilost, rozšiřovala se homosexualita a dával se důraz na vzhledové vjemy. Ekonomiku zatěžovaly úplně jiné projekty, než bylo budování kvalitní armády a Římská říše se rozpadnula. A pokud bychom se podívali ještě dále, podobně dopadnul starověký Egypt a další kdysi vyspělé civilizace.

Otázkou tedy zůstává, zdali se bílá civilizace nedostala do bodu, kdy právě dekadence způsobuje zatlačení jiných důležitých priorit do pozadí. Mizí přirozené obranné instinkty, postupně, a u některých skupin přímo aktivně, předáváme své dosud významné postavení jiným etnikům, přestože tato o něj dosud nijak zvláště nebojovala. Přiznejme si totiž, že Evropané jsou společně s Američany schopni dosud vyřešit razantně jakýkoliv problém ve světě, pokud by chtěli. To i přes rozmach Číny a Japonska. Pokud by se eliminovali spory mezi Ruskou federací a USA, je vcelku jasné, kdo vládne největší vojenskou a ekonomickou silou na světě. Ano, jsou to běloši. Jejich vojenský arzenál, ekonomické zázemí a inteligenční potenciál jsou prostě stále naprosto výjimečnými. Bohužel přišel čas dekadence.

Bílá civilizace vyměkla a není ochotna bránit sama sebe. Rozklad začal opět zevnitř. Sypání si popela na hlavu, omlouvání se za minulost, současnost a budoucnost je nepochopením historického vývoje. I v přírodě existují silní a slabší, schéma potravinového řetězce ukazuje, že každý má své místo. Silné druhy se množí méně, umírají v bojích dokonce i mezi sebou. V řetězci ti pod nimi se musí více snažit, takže na malou smečku lvů připadá obrazně stádo antilop. A takové myši sloužící za potravu kdekomu jsou v požehnaném stavu téměř nonstop. U lidí je to podobné. Kdysi přežívali skutečně ti nejlepší, nejodolnější, cesta vzhůru vedla přes vyhrané bitvy. Pokud do vítězné civilizace dorazilo příliš velké množství humanity, vzápětí zanikla. A přesně ta situace postihla nyní bělochy. Ještě v době 2.světové války bylo vcelku jasné, kdo stojí na vrcholu. Později se však snad z důvodu uvědomění si jistého nesmyslu umírání ve válkách začal vytrácet smysl pro sebezáchovu. Následující generace v tomto ohledu zdegenerovali. Ruší se armády, ministryněmi obrany jsou ženy. Běloši si začali klást za vinu věci, které způsobili jejich rozmach. A začaly se dít věci.

Vzpomeňte si, když jste chodili do školy, tím myslíme dnešní pětapadesátníky. V Jihoafrické republice vládnul prezident běloch Botha a Nelson Mandela z Afrického národního kongresu seděl v base. Země vzkvétala a patřila k top zemím světa. Apartheid byl odsuzován, přestože tento systém rasové segregace přinášel ekonomické i politické výsledky. Později byl ideologicky uznán za nevhodný a JAR se stala zemí s obrovským ekonomickým propadem, vysokou kriminalitou a obráceným rasismem První černošský prezident Mandela nezabránil agresi vůči bělochům a jeho manželka se stala královnou s neomezenou mocí. A to ještě vycházel z výdobytků předešlých let. V zemi se však bezpečně nyní už necítí ani samotní černoši. A v mnoha oblastech dochází k návratu do doby kamenné. Problémy s dodávkou elektřiny, se zásobováním potravinami a další problémy vrací JAR zpět do lůna Afriky.

Konec 1.dílu

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč

Celkem za měsíc: 2 750,00 Kč
Vybráno 7.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 541 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...
19 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.