27024208_1863770113904151_5694689349555869900_o

Ohlasy na výsledek volby presidenta: Oslavy i znechucení

Sdílejte článek:

COM

Oslavy i znechucení. Přesně podle rozdělené společnosti se komentoval výsledek včerejších presidentských voleb. Některé z obrovského přívalu komentářů z české internetové scény jsme pro vás vybrali. Přečtěte si vox populi:

 • Končím s politikou. Končím s volbama. Končím ve víře, že jsme normálním národem. Pane Zemana. Máte pravdu. Polovina národa, je nízkého intelektu. Politika se nedá dělat z buranama a mezi buranama. Končím, stydím se za to, že jsem Čech.
 • “Nezvítězili jsme, ale neprohráli jsme.” Slova Jiřího Drahoše po vítězství Miloše Zemana ve volbách, kde byli jen dva kandidáti. Tak určitě…
 • Tu přímou volbu nám byl čert dlužen. Jak by bylo lepší nadávat 281 poslancům a senátorům po volbě, než sledovat rozdělený národ a osobní útoky mezi lidmi v kampani. Jinak jedno moje dítě volilo Zemana, jedno Drahoše – mám je obě stejně rád a jsou oba stejní Češí.
 • Tak si musíme počkat až se uchlastá a ukouří, trpělivost růže přináší.
 • I za půl roku v tandemu s Babišem a komanči napáchá tolik škod, že se z toho budeme zase hrabat dvacet let.
 • Pro mě jako pravičackeho cypa nebyla ani jedna volba dobra. Je přijemne konstatovat, že Sorošuv kundydat nevyhral. A fčil začnu levičacke vyrvaly…
 • Ale bylo to těsný… o prsa Anželiny Diašové.
 • Teď je ta správná doba na otázku: Kdy budou první demonstrace “demokratů”? A budou také drancovat obchody a vypalovat auta, nebo jsme na tom o něco lépe, než v zahraničí?
 • Zdravotní stav, ve kterém MZ vyhrál, a jeho předchozí volební období, svědčí buď o tom, že je to politický genius, nebo byl soupeř mimořádně slabý.
 • A o co, že Zeman odhodí plášť mírného, slušného, a naplno rozvine své buranství. A 5 let bude tvrdit, že ho volila polovina národa. To ,že ho druhá polovina nevolila, přejde. A bude vystupovat, jako kdyby vyhrál větším rozdílem. A bude se zaštiťovat skoro třemi miliony voličů, což je více, než v první volbě. A tak je ještě oblíbenější, než v první volbě. Je mi zle z tří milionů Českých voličů.
 • Ani perfektní lhaní a arogantní povýšenectví Drahošovi nepomohlo. Jsem rád, že na Hradě nebude loutka Bruselu a Berlína.
 • Sláva vítězi, čest poraženému. Mám trochu výhodu, že jsem volil Jiřího Drahoše, protože teď nebude na mě, cokoliv se stane, ani ten “můj” nedostane šanci, abych svého hlasu později litoval. Naopak Miloš Zeman a jeho budoucí kroky budou na ráně pro případnou kritiku. Ale je to zkrátka opět i můj prezident a nemá smysl rozhodnutí voličů zpochybňovat.
 • Vím, že teď bude plno chytráků, kteří volili vítače a sluníčkáře Drahoše a nyní z nich budou kovaní zemanovci. Nic nového pod sluncem. Zároveň už slyším skučení pražské kavárny a umělců všeho druhu. Slyším i bláboly neúspěšných kandidátů, kteří si myslí, že když se jim podařilo sehnat podpisy několika odcházejících poslanců, že o jejich služby bude někdo stát.
  Blahopřeji Miloši Zemanovi ke zvolení prezidentem České republiky ve druhém volebním období. Doufám, že toto období, kdy již nebude svázán nutností přijímat politické kompromisy, bude silným prezidentem, který dokáže výrazně ovlivňovat českou politiku, a to i přes tlak ze svého okolí a vazby na české a slovenské oligarchy.
 • V českých prezidentských volbách nevyhrál Jiří Drahoš, ale ani Miloš Zeman. Česká republika se teď stává zemí Martina Nejedlého a Vratislava Mynáře.
 • Teď jsem zvědav. kdo první prohlásí, že výsledek prezidentských voleb ovlivnili ruští agenti.
 • Netajím se tím, že jsem zklamaná z výsledků voleb. První slovo, které mi naskočilo, v této souvislosti, je slovo – závist. U nás se asi opravdu úspěch neodpouští, jsme malá země a proto asi nemáme rádi velké lidi? Proč? Neumíme vidět na ostatních to dobré, podporovat v tom jak sebe, tak ostatní? Mám dojem, že na nejbělejší lilii dokážeme najít černé čmouhy a když tam nejsou, stejně je vidíme. Proč?… abychom si mohli ospravedlnit naše malosti, tím, že ukážeme na druhé a očerníme je, abychom se cítili lepší?
  Schopní a výjimeční lidé vždycky posouvali chod dějin, záleží ale na tom, jestli jsou ti lidé schopni všeho… No, a právě takové lidi, kteří jsou schopni všeho, teď ve vedení opět máme, například Babiše a spol. (Tím spol myslím i pana Zemana, který teď opět tyto všechny zastřešuje).
 • Takže, přátelé, kamarádi a známí i neznámí. Miloši Zemanovi pogratulujme k vítězství. Panu Drahošovi vzdejme čest. Sobě popřejme, ať nemusíme příliš brzy na státní pohřeb a tím pádem k novým volbám. A uvědomme si, že demokracie je systém, kde hlasy devíti uklízeček mají větší sílu, nežli hlasy osmi atomových inženýrů. Pěkný život, přátelé. 
 • Teď je otázka, co to se Zemákem udělá – v této chvíli už nemusí brát ohled na nic a na nikoho. Nikoho už nepotřebuje. Na jedné straně to nejspíš rozpálí na maximum, takže můžeme čekat další bambilion úletů. Na druhou stranu by se to mohlo projevit na jeho vztahu k Babišovi. On ho po prvním kole zradil (i když pak zařadit zpátečku) a Zeman nikdy nikomu neodpouští.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2019: *****

Ladislav Matoušek 100,- Kč, Miroslav Hlousek 100,- Kč, Richard Kovaříček 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Milan Zelina 200,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Roman Vašíček 2000,- Kč, Pavel Šubrt 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Helena Novotná 400,- Kč, Jiří Dobruský 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jiřina Gyárfásová 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, Bohumil Loucký 1000,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Marie Kouklíková 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Ludmila Karská 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Milan Tahovský 1001,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, ing. František Žmolil 1000,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Luděk Kurka 100,- Kč, Petra Rohlíčková 400,- Kč, Pavel Šána 200,- Kč, Nezn. dárce 220,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Mužík 2000,- Kč, Jana Pejosová 500,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Petr Šantrůček 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jan Dvořák 350,- + 350,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Miroslav Meder 350,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Marie Svajdová 200,- Kč, Olga Petrová 1000,- Kč, Phar. Lubomír Vylíčil 2000,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Milan Paur 100,- Kč

Celkem za měsíc: 24 787,00 Kč
Vybráno 70.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 15 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (7 votes, average: 4,57 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
128 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.