15327276_10208413888247339_2902653303462694853_n
10.12.2016
Kategorie: Společnost

Ohlasy na schválení zákona o zákazu kouření: Vypadá to, že nejsvobodnějším místem v tomto státě začiná být… kriminál

Sdílejte článek:

REC

Parlament schválil zákon o zákazu kouření v restauracích a opět tím přitáhl smyčku omezování svobody podnikání v ČR. Neuvěřitelná zpupnost papalášů, kteří by chtěli regulovat naše životy od kolébky do hrobu se projevila i ve znění tohoto zákonného paskvilu. Co na to říkají občané? Přečtěte si několik reakcí na sociálních sítích:

Takže je to jasné, hospodské podnikání je životu nebezpečné a z hospod se staly neprodejné reality (který magor by to kupoval, takže hospodští i se svými investicemi jsou v hajzlu, vše s stěhuje do ilegality a zahradních altánů a číšníci(ce) na pracák. Jenom nevím, kdo dá potom voličům ČSSD a ANO chlast na sekeru…

Nejenom kouřit, ani chlastat se tam nesmí (v hospodách), protože po dvou pivech může kontrola prohlásit, že jsou všichni najebaní a milý hospodský skončí s flastrem a zavřenou hospodou. Ale dobře zmrdům tak, rozuměj voličům, jak si zvolili, takové to mají. Jsem zvědav, jak dlouho bude Babišovi trvat vybudování sítě monopolních obchodů na chlast. Naletět na něco tak průhledného, může pouze naprostý idiot a kretén, pardon, větší část populace.

Je to smutne. Vypada to, že nejsvobodnějšim mistem v tomto statě začina byt… kriminal. A tak se ukrajuje kolečko po kolečku, až bude salam cely pryč… a žaby v hrncu si furt mysli, že se jich to netyka… a multykulturni svině vyhravaju na cele čaře…

Hospodští, kteří přežili EET dostali další ránu. Fakt sem zvědavej, co budou říkat ti, co tomuhle nesmyslu tleskaj, až přijedou někam na maloměsto nebo vesnici a nenajdou jediný místo, kde se najíst a napít.

Kouřím občas a jen tam kde kouří ostatní. Dohodneme se s lidmi v daný čas na daném místě. Klidně se nekouří i v kuřácké části, pokud to vadí. O svém životě si chceme rozhodovat sami. Co bude příště? Jídla moc tučná? Jídla s cukrem? Alkohol zabije mnohonásobně víc lidí, než tabák. Co jej zakázat v restauracích a na veřejných místech?

Nechráněný sex taky zabíjí. Zakázat sex bez ochrany, udělat bonzweb www.cernejklukhledaljednousuk.cz? Kontrolní komise uliční uličního výboru (ČSSD už status angažovaného domovníka-preventisty zavádí) vám z pověření státu vleze do ložnice a stará domovnice dohlédne, zda máte ochranu správně nasazenu?

Kde se tenhle za**anej neomarxismus zastaví? Je to ještě vůbec můj život a moje zdraví, nebo už to komplet patří tomuhle bolševistánu?

Po EET to je další krok k likvidaci hospod a restaurací. Vlastně jde o nepřímý zákaz shromažďování. Jak je někde hlouček lidí, tak to politikům vadí. Co kdyby si o nich lidi říkali pravdu.

Nulám nestačil frontální útok na malé/venkovské hospody formou EET … Během senátní kampaně jsou na Táborsku mluvil mj. s desítkami hodpodských. Upozornili mě na jedno: Že dnes vyjde pivo z marketu, zejména ve velké petce, levněji, než jak hospody kupují sudové. V důsledku toho čím dál víc lidí pije doma, v kruhu rodiny či sousedů – v létě na zahradách u grillu, v zimě v dílnách a garážích, kde jim nikdo nebere pohodu. Do hospod chodí už jenom skalní. Teď, když si v hospodě nebudou moci zakouřit, kdežto v garáži či dílně ano, těch “skalních” dále ubude.

Paradoxně na tom NEPRODĚLAJÍ venkované – ti mají zahrádky, dílny či garáže, případně posedí u sousedů. Prodělají (a zavřou) jednak hospodští, jednak občasný kokot z města, který by si dal kávu, orosené, vuřta nebo polévku. Nedá si nic. No ale “neohrozí si zdraví”.

Vymalované. Ty hospody co nezavřou kvůli EET, zdechnou na zákaz kouření. A stačí na to 200 kreténů.

Já bych ty hospody zakázal úplně, jenom se tam pije, kouři, a to je nezdravé, štamgasti se perou a hospodští kradnú.

A od prvního května 2017 spouštíme novou celostátní hru: “Nabonzuj si svého kuřáka”. Každý bonz současně postupuje do slosování o hodnotné ceny.

Nejen kouření, je těch magořin víc: Sněmovna právě schválila, že vpustí-li hospodský do hospody osobu zjevně podnapilou,může mu být udělen zákaz činnosti až na dva roky. Toto rozhodnutí je zjevně kandidát na nejdebilnější rozhodnutí roku.

Bude se moct bonzovat ty kuřáky, kteří ten zákaz poruší? A bude to slosovatelný?

Nejdřív EET, teď zákaz kouření, doporučil bych ještě zákaz alkoholu. To se budou hospodští mít! To bude v hospodách narváno! Rozhodovat o cizím, to jim jde, hajzlům. Ale daň z cigaret si rádi vezmou, nechápu jejich logiku.

Netušila jsem, že zákaz kouření v hospodách, restauracích atd. náš stát činí civilizovanějším, jak radostně hýká Sobotka. EET a toto věští konec hospůdek přinejmenším na vesnicích a malých městech… Cenzura a udavačství – tady ovšem vládní podporu najdeme. Nemluvě o tom, že lze najít spoustu věcí, které by stály za zákaz. Třeba škodlivé potraviny, včetně pochybné kvality Babišových kuřat, nebo znečištěné ovzduší. A mohla bych jmenovat další a další… Nekuřáci, nechoďte na mě s nepromyšlenými výkřiky typu hurá, v restauracích bude čistý vzduch! Raději si zavčasu sejměte klapky z očí, uší.

Co bude další na řadě? Váš byt? Vaše auto? Vaše rodina? Soukromá restaurace už není soukromý prostor. Hospodský už nesmí rozhodovat o svém majetku. 118 poslanců právě rozhodlo o vzniku spousty neveřejných klubů, kde se bude smět kouřit a nebude v nich EET. Přitom nekuřácké hospody vznikají a existují. Proč by si o pravidlech nemohl rozhodnout majitel podniku? Nebo je někde v ústavě právo na návštěvu hospody? Raději zakažme podávání alkoholu v Poslanecké sněmovně!

Debilita ještě nedosáhla svého vrcholu, vždycky přijde někdo, kdo posune laťku ještě výš.

Díky právě přijatému zákonu se bude obsluze baru mnohem lépe dýchat. Na úřadu práce se totiž nesmí kouřit už teď.

Další krok k ovládnutí vašich životů dnes úspěšně zdolán. To by bylo, abyste o sobě, svém podnikání, svých záměrech rozhodovali sami. To by byla anarchie, to soudruzi nestrpěj. Pořádek musí být.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2019: *****

Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 350,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 1000,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Pavel Šána 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Mgr. Jana Lavičková 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Pavel Rliko 200,- Kč, Vlastimil 800,- Kč, Jan Rada 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Marie Kouklíková 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Petra Rohlíčková 300,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Petr Šantrůček 300,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč

Celkem za měsíc: 9 316,00 Kč
Vybráno 26.61%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 13 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
30 komentářů
    • Redakce
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.