hanalipovska2
19.9.2021
Kategorie: Politika

Odvolání Hany Lipovské je neúspěch Volného bloku

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝOdvolání jediné členky Rady České televize, která měla skutečný zájem na kontrole tohoto mediálního molochu, bylo otázkou času. Pravdou je, že Hana Lipovská k tomuto jednání Parlament přímo vyzvala svým angažováním ve Volném bloku. Tvrdit však, že byla jediná z celé Rady ČT, kdo se nechová apoliticky, je výsměchem realitě. Pokud si uvědomíme, jakým způsobem Česká televize pracuje, což se ukazuje i při organizování předvolebních debat, ze kterých jsou vyřazeny subjekty umisťující se pravidelně v předvolebních průzkumech do 10.místa a mající ve finále reálnou šanci se do sněmovny probojovat, je samozřejmě i vinou této instituce, že proti ČT nezasáhne.

Hana Lipovská za dobu své krátké působnosti několikrát obrazně šlápla vedení ČT na kuří oko. Ředitel veřejně-právního média Dvořák hospodařící s penězi daňových poplatníků vytvořil pod dohledem části politického spektra manažerský tým, který si udělal z České televize stát ve státu. Hana Lipovská se jakožto ekonomka zaměřila na finanční toky v podniku a objevila řadu nesrovnalostí. Zároveň upozorňovala na další problematiku spojenou s továrnou na lži postavenou na Kavčích Horách. I bez Lipovské víme, že tendenční vysílání hluboce zasahuje do mysli velké části české veřejnosti a ovlivňuje jak její názory, tak i dění u nás. Ignorace reality, zamlčování podstatných a pro liberální vedení ČT nepohodlných událostí probíhajících ve světě i u nás, zkreslování údajů a v poslední době podpora covidové mafie samozřejmě nevadí jen dnes už bývalé radní Lipovské, ale i všem pravicově smýšlejícím občanům této země. Bohužel složení Rady České televize odpovídá situaci v Parlamentu ČR a je tedy logické, že se Lipovská dostala do ostré opozice proti zbytku Rady. Ta hájí zájmy středu a levice schovaných opět za pojem liberální politici. Takže si souzní s vedením ČT a jejím přístupem, zároveň akceptují kolos z Kavčích hor jako pračku peněz pro některé naše elity.

Hlavní funkcí ČT totiž není moderovat skutečné události, dále na úrovni bavit diváky, ale jde o politické zadání. Na tom se dob vlády komunistů nic nezměnilo, jen došlo k určitému posunu v zadavatelích politické propagandy. Momentálně jede na vlně protiruské a prounijní reklamy, podporuje americké Demokraty a v podstatě je v područí Deep State. Z úst moderátorů České televize (ostatně ani Novy a Primy) neuslyšíte ani slovo jdoucí proti vedení EU, Sorosovi, pravděpodobně se nikdo nikdy nepokusil hledat informace o zapojení elit do obchodu s dětmi, o řadě podezřelých událostí týkajících se rodin Clintonů, Obamů či o zjevné demenci současného amerického prezidenta Bidena a zapojení jeho syna do dění na Ukrajině. Velká část diváků ČT nezná Klause Schwaba a jeho plány, nikdo se nezabývá skutečným dopadem Green zelené ideologie a Velkého resetu. Nehodící se ignoruje, naopak se přímo vyžívali v pošlapávání Trumpa v době prezidentských voleb a ignorovali realitu s jejich falšováním, v čemž pokračují i v době, kdy v jednotlivých státech došlo k zjištění, že tomu tak skutečně bylo. Také se z ČT nic nedozvíte o komplikacích s vakcínami, za jejichž vývojem a distribucí stál Bill Gates v Indii, odkud byl vyhnán. A už vůbec neočekávejte relevantní zprávy o současné ,,pandemii“, kdy je ČT společně s Novou, Primou a třeba i Seznamem v první linii propagátorů očkování a zkreslování údajů sloužícímu k následné diktatuře a rozdělování namířeným vůči obyvatelstvu a celé společnosti.

Hana Lipovská svým angažováním se v politickém životě vstupem do Volného bloku přerušila možnost být národu užitečným lakmusovým papírkem při hledání pravdy o fungování ČT. Poskytla tak možnost být odvolána, čímž tento akt ostatním politickým stranám vezoucích se a podílejících se na výsadním postavení ČT u nás usnadnila. Byl to předčasný krok, který však mohl vycházet z neudržitelnosti jejího z pohledu vedení televize a politiků nesnesitelného ,,slídění“ v archivech ČT a odhalující řadu protizákonných skutků. Dohra v podobě jednání poslance Volného v podobě neuklizeného pultíků v sněmovně Parlamentu ČR už byla pouze pokusem získat pozornost, kterou by jinak média Volnému nedopřála.

K tomu lze říct jedno. Volný blok je skutečně jedním z mála pravicových subjektů a je smutné, že se jeho hlavní představitel nedokáže i přes soupeření s SPD chovat diplomatičtěji. Volný se obklopuje ženami, které mu možná vyslovují obdiv, udělal dost práce kolem stavění se do opozice vůči vakcinaci, nicméně mu chybí trochu soudnosti v tom, co lze, a co už může voliče odradit. Jistě, být vidět mezi tou sebrankou, která z většiny tvoří skuteční političtí dinosauři a ekonomické vyžírky, je složité. Přesto je třeba v rámci demokracie zachovat jistou ,,fazónu“ a politickou kulturu, hledat jiné způsoby, než se pouze přetahovat o mikrofon. Najít si cestu k médiím, případně využít všech ostatních možností být vidět, ovšem v trochu lepším světle.

Myšlenky prosazované Volným jsou totiž v pořádku, v podstatě v mnohém v souladu s SPD a sdružením kolem Trikolóry. Jen jejich prezentace a stavění se do role tvrďáka politické scény nekoresponduje s tím, co současná generace voličů obdivuje. Takže by to chtělo ubrat na verbální agresivitě a přejít na předkládání faktů. A odchod Lipovské z Rady ČT tak lze brát jako prohru a ztrátu možnosti získávat informace a důkazy přímo z hadího hnízda. Je třeba si přiznat, že to se nepovedlo.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 765,- Kč
Vybráno 39.32%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 213 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (35 votes, average: 4,14 out of 5)
Loading...
112 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)