islam82018
24.3.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Odstartoval Nový Zéland spirálu teroru a kontrateroru?

Sdílejte článek:

BENJAMIN KURAS

Z hlediska principů západní demokracie samozřejmě nelze masakr v Christchurchi schvalovat, omlouvat, ani vysvětlovat jako hrubou záplatu na hrubý pytel. Zabíjení neozbrojených civilistů, jakýchkoli, kýmkoli, kdekoli a z jakýchkoli motivů je trestný čin hromadné vraždy, dokud mají v naší civilizaci platit civilizované zákony. Jen by se možná v zájmu objektivní informovanosti slušelo jej dát do širšího kontextu a perspektivy.
 
 

 Do poloviny března bylo od začátku roku, tedy za dva a půl měsíce, zaznamenáno 359 útoků spáchaných muslimy. V průměru téměř 5 denně. Udály se v 32 zemích a zahynulo v nich 2 068 lidí, 2 046 bylo zraněno. Podrobné informace pocházejí ze dvou pramenů. Jedním je organizace Hindu Existence, která dokumentuje historii islámského dobývání Indie. Druhým je internetový archiv TheReligionofPeace (TROP), který se označuje za „pluralistickou, nestranickou webstránku zabývající se politickým a náboženským učením islámu,“ a také „násilnostmi a dysfunkčností vyplývající přímo z jeho suprematistické ideologie“. Není definována „ničími názory, pouze Koránem, hadísy a sírou, nepatří k žádné organizaci a neprosazuje žádné náboženství, ani k náboženství není nepřátelská“. A zdůrazňuje toto: „Ostře odsuzuje veškeré pokusy ubližovat muslimům kdekoli na světě kvůli jejich náboženství. Také odsuzuje veškerý vandalismus proti mešitám, včetně dětinského znesvěcování výtisků Koránu.“ Soustřeďuje se na události dokumentující, že „99% nábožensky motivovaného teroru je pácháno výslovně jménem tohoto náboženství“ a skutečnost, že „kde islám vládne, tam panuje systematická diskriminace a útlak jinověrců.“
.

A teď už něco z těch 359 útoků, které jsou namířeny nejen proti jinověrcům ale i proti samotným muslimům. Geograficky se rozprostírají od Rakouska, Německa a Nigérie po Thajsko a Filipíny. K těm nejsmrtelnějším patří: Rann v Nigérii 60, Baghuz v Sýrii 50, Pulwarma v Indii 49, Mahalibiya v Iráku 47, Augwan Gann v Nigérii 46, Baadž v Iráku 46, Kabra v Iráku 38, Kábul v Afghánistánu 36, Maro v Nigérii 32, Mogadišu v Somálsku 29. Evropa na tom v tomto období byla v mimořádné pohodě: Jedna mrtvola v Salzgitter-Lebenstedt v Německu a jedna mrtvola (ale s 38 bodnými ranami) v Amstetteru v Rakousku.

TROP udržuje archiv od roku 2009 a za těch 10 let zaznamenal (s příslušnými podrobnostmi místa, data, popisu události a počtu mrtvých a raněných) celkem 23 895 útoků ve 100 zemích s celkovým počtem mrtvých 165 935 a raněných 209 142. „Nejúrodnější“ rok byl 2014 se 3 007 útoky v 55 zemích, 32 844 mrtvými a 27 530 raněnými.

V kterých novinách a na kterých televizních stanicích jsme se o nich dovídali tak štědře, jako o Christchurchi? Alespoň o těch nejsmrtelnějších? Alespoň o jednom z nich?

Hindu Existence, v komentáři autora jménem Upananda Brahmachari, útoku v Christchurchi říká „Crusade“ čili křižácké tažení. A povzdechne si, že „jakmile se do sebe zase zatnou džihádisté s křižáky, můžeme se rozloučit se světovým mírem“. Ale pak na to jde matematicky:

“Pravda vítězí v Třetím Newtonově zákoně, že každá akce má svou vyrovnanou a opoziční reakci. Agresivní islámská expanze do neislámských krajů a džihádové invaze všude na světě vydláždily cestu křesťanské odplatě. Teď je to Haleluja proti Alláhu akbar. Křižáctví proti džihádu v nejnovější formě. Svět naráží na tuto islámskou krizi všude, kde islám útočí na nemuslimy a nutí je podřídit se mu, a vždy neguje a vymycuje víru a kulturu jiných. Ale protože Třetí Newtonův zákon vítězí jako pravda, tak jestliže muslimové nezastaví džihádský terorismus, antidžíhádské povstání bude zabíjet i obyčejné muslimy. Jestliže státy samy nezastaví islámskou rozpínavost nebo nedokážou eliminovat džihád, tak utrápení, vystrašení, truchlící a rozzlobení jednotlivci nastoupí cestu extrémismu a nebudou čekat na pomoc zkorumpovaných, lehkomyslných, nestranných a pokryteckých vládců. A taková bude budoucnost mnoha částí světa.“  

Indové to holt umějí bez servítku. Nezapomínají, jak jich za těch dlouhých krutých džihádových let muslimové povraždili 60 milionů, než to zastavila ta imperialistická chamtivá sobecká arogantní rasistická bezohledná kořistnická britská kolonizace. Pak to zase spustila, tím, že odtamtud odešla a nechala je na pospas vzájemnému vraždění. A všecko to zavinili ti zatracení křižáci.   

Autor: Benjamin Kuras


 


Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2021: *****

Blahomír Skoupý 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dana Staňková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 300,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Miroslav Červenka 300,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Anonym 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Anonym 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Anonym poštou 500,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 333,00 Kč
Vybráno 38.04%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 909 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 4,81 out of 5)
Loading...
politicon.cz
28 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.