novotnyods
8.12.2019
Kategorie: Exklusivně pro PP, Politika

ODS – zoufalé želé na systemizovaném místě lídra

Loading...
Sdílejte článek:

DAVID DVOŘÁK

Myslím si, že podpora lídra ODS bulvárnímu hulvátovi 3. kategorie není nejlepší nápad. Vlastně … jen pokud není cílem ODS zlikvidovat.

Dlouhá léta (přes všechny lapsusy) se ODS prezentovala jako strana pro pravicově smýšlející a slušné občany. Nová doba však přináší nová poznání. Profesor, intelektuální elita, se vzhlédl v bulvárních praktikách nejspodnější úrovně.

Rozumějte, chyba není na straně toho bulvárního hulváta. Ten pouze perfektně odvádí svou práci. Jeho úkolem je za jakoukoliv cenu zaujmout, aby přilákal objektivy kamer. Půjde-li do tuhého, možná by byl ochoten sníst i vlastní výkal … to jen aby šokoval a tak alespoň něčím zaujal. O nic jiného mu nejde, nic jiného neumí. Jde jen o pozornost médií. A tak je to u něho se vším. Např., čeština je krásný a košatý jazyk, ale protože na tomto poli není mistrem, volí vulgární výrazy – opět jen aby šokoval a zaujal. Jinak to holt neumí. Nic na tom nemění ani fakt, že kdyby ti proklínaní Rusové Němce neporazili, tak jeho životní dráha, vzhledem k židovským kořenům, by nejspíše vystoupala maximálně po vertikále komína německého krematoria … to, aby se uvolnil životní prostor pro údajně nadřazenou německou rasu.

Jeden by očekával, že u vysokoškolského profesora by měly být hodnoty seřazeny jinak. Očividně nejsou. Protože nemá vizi, nemá charisma, nemá tah na branku .. proto přistupuje na taktiku bulváru – čímkoliv a za jakoukoliv cenu zaujmout a zviditelnit se. A je jedno jestli téma je v rozporu s morálkou nebo historickými fakty. Aktuálně nezávidím slušným lidem v ODS.

Takže, pane profesore, přikládám pár modifikovaných volebních hesel ODS – to aby lépe odpovídaly skutečnosti. Jsou volně k použití, honoráře se vzdávám.

heslo_1 heslo_2 heslo_3

Na závěr mám pár postřehů … a možná témat

  • tak jako nemá morální právo opilý kněz kázat o škodlivosti alkoholismu, pornoherec dohlížet na morální hodnoty, tak solidní strana nemůže adorovat hulváta.
  • historickým faktem je, že vyhladit nebo min. převychovat a zotročit nás chtěli nacisti, přesněji Němci. Rusové nás od tohoto osudu zachránili, bohužel nás osvobodili 2x – podruhé, když jsme o to nežádali a nevítali je. To ale nic nemění na faktu, že nevýslovně větší zlo a ztráty nám přinesli Němci se svou ideologií nadřazené rasy. Podpořit proto spolupachatele tohoto zla a válečných zločinů jenom proto, že na konci by zradili kohokoliv, jen aby si zachránili život, je z hlediska vyššího principu mravního krajně nemravné.
  • dle předsedy Nejvyššího soudu bylo na konci r. 2018 přes 2.000.000 (dva milióny) právních norem. Přesněji, dva milióny příkazů, zákazů omezení a regulací. Výsledkem je, že kdokoliv může být postihnut za cokoliv a hlavně – právo se v každém jednotlivém případě tzv. “nalézá”, kdy výsledkem jsou často naprosto protichůdné výsledky. Aktuálně bylo nalezeno právo začít s islamizací ve školách, resp. právo nosit tam islámský šátek jakožto znak své víry. ODS to nechává v klidu, přestože verdikt je, vzhledem k situaci na západ od nás, nepochopitelný, neakceptovatelný a zjevně proti zájmům českého národa a mimochodem – v rozporu s verdiktem Evropského soudu pro lidská práva (případ Dahlab vs Švýcarsko).

Těch důležitých témat, která nechává ODS ležet nebo je uchopí za opačný konec, je více. Aktuálně nemůže mít nic větší prioritu, pokud chceme zachovat naši identitu, než opustit za jakoukoliv cenu cestu po sebedestruktivní spirále EU. Bohužel, tento úkol očividně není pro želé na systemizovaném místě lídra, želé, které se pro zviditelnění připlácne k hulvátovi.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Alena Fuszteiová 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Kamil Potoček 300,- Kč, Ivanka Podzimková 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Iva Floríková 300,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, ing. Josef Musil 200,- Kč, Richard Kovaříček 200,- Kč


Celkem za měsíc: 10 698,00 Kč
Vybráno 30.56%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 952 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 4,66 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
76 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.