ods2020
24.9.2021
Kategorie: Politika, Volby 2021

ODS připravuje zdražení benzinu na 44,- Kč v rámci oposmlouvy?

Sdílejte článek:

JINDŘICH RAJCHL

Ano, je to tak, většina z nás si ještě jistě pamatuje na okamžik hanby našich moderních ději, kdy ODS nejdříve mobilizovala pravicové voliče s tím, že je poslední hrází před nástupem socialismu, aby pak následně všechny tyto hlasy odevzdala vládě levice. Naše země se s tímto podvodem na voličích vyrovnává dodnes. Teď se ta samá strana chystá zradit své voliče podruhé.

Přestože se ODS pod vedením Petra Fialy nadále snaží tvářit pravicově, tak už nyní sděluje, že jediným subjektem, s nímž hodlá po volbách sestavovat vládu, jsou ultralevicoví Piráti. A to přesto, že tyto dvě strany nemají ve svých programech snad ani jeden společný bod. To jim však nevadí, aby se už teď paktovali, znovu podvedli pravicové voliče a pod záminkou odstranění Andreje Babiše z politiky, vytvořili vládu, která bude naprostým kočkopsem a uvrhne naši zemi do chudoby.

Chcete příklad? Už dnes Piráti deklarují, že chtějí schválit novou ekologickou daň na pohonné hmoty. Tato daň by měla činit 26%, což ve výsledku bude znamenat, že už příští rok by litr benzínu mohl stát 44 Kč! A ODS? Ta jen tiše přikyvuje!

Pokud dáte svůj hlas koalici SPOLU, dáváte jej automaticky vládě Pirátů v této zemi. Dramatický nárůst ceny benzínu bude jen první ochutnávkou dalšího masivního zdražení, které se už nyní začíná projevovat na každém kroku – cena elektřiny, potravin, spotřebního zboží a dalších komodit roste přímo před očima.

Pamětníci či milovníci historie určitě budou znát termín „Národní fronta“. Bylo to uskupení mnoha zcela různorodých stran, které bylo vytvořeno po 2. světové válce, aby byla od moci odstavena nenáviděná strana Agrárníků, která byla u vlády po většinu období první republiky. Jak to celé dopadlo, dnes již moc době víme – k moci se dostali komunisté a nás čekalo 40 let diktatury.

Současné hrátky obou velkých koalic jsou této situaci na vlas podobné. Opět se tu vytváří vláda 5 stran, které jsou programově naprosto nesourodé, a spojuje je jeden jediný cíl. Odstranit Andreje Babiše a jeho stranu ANO 2011.

Ne, že bychom se chtěli zastávat Andreje Babiše, to tedy skutečně ani na minutu, ovšem pořád musíme mít na paměti, že nikdy není tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř. Pamatujete, jak jsme všichni tady v Praze sborově spílali Adrianě Krnáčové? No a vidíte, dnes si většina z nás se slzou v oku říká „zlatá Krnda“. Protože to, co na magistrátu předvádí Pirát Zdeněk Hřib s podporou STAN, KDU-ČSL a TOP 09 (koalice nikoliv nepodobná té, které nám aktuálně hrozí celostátně), je hotový horror.

Proto vás vyzýváme, nepodílejte se na nové opoziční smlouvě! Nepodpořte novou Národní frontu! Výsledek bude naprosto stejný jako tenkrát – k moci se dostane ultralevice (Piráti), pracovití lidé spláčou nad výdělkem a celý náš stát se opět ponoří do hanby a chudoby. Chudoby tak obrovské, že ta komunistická byla proti ní luxusní dovolenou.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 765,- Kč
Vybráno 39.32%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 188 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 4,38 out of 5)
Loading...
40 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)