ods1017
4.3.2018
Kategorie: Ekonomika

ODS by měla přiznat barvu

Sdílejte článek:

EVA HRINDOVÁ

ODS by měla přiznat barvu. Protože chodí jako kachna, kejhá jako kachna, tak je to kachna. Myslím ale, že si to nechtějí přiznat, tak se to snaží řečma zamaskovat.

 

Ano, ODS je “sluníčková”, “sociálně inženýrská”, a v konečném důsledku arogantní strana, která si zvykla lidem brát svobodu. Typickým důkazem její snahy to zakamuflovat (ale dost neúspěšně) je její návrh zákona na zmírnění protikuřáckého zákona.

Navrhují možnost zřídit jakési kuřárny, které budou stavebně oddělené, neprůchozí a bez obsluhy a nebude se tam smět podávat jídlo. Takže navenek se ODS ohání jak je svobodomyslná a jak myslí na lidi, ale v konečném důsledku zase jen přinesla paskvil, s kterým ji normální lidi pošlou někam.

V MF Dnes udělali průzkum a ptali se hospodských, jestli takový zákon vítají. Naštěstí hospodští nemají poníženou odsáckou mentalitu a se zákonem si nedělají těžkou hlavu a odmítají se mu přizpůsobovat. V podstatě se autorům zákona vysmáli – ovšem s jistou hořkostí. Ono když několikrát investujete vlastní peníze, abyste vyhověl zákonům a pak si vesele zákonodárci přijmou zákon, který vám tu investici znehodnotí, nemůžete čekat nic jiného. ODS to nechápe, což je úplně tragické a už by to konečně její zoufalí voliči měli pochopit.

Tento směšný návrh zákona o kuřárnách by měl být dost jasným signálem – ODS je odlišná od sociálních inženýrů z ČSSD, TOP09 a STANU či Pirátů jen v malých detailech, které zmizí s odchodem jejich nositelů. Stejně jako ostatní nám chtějí diktovat a brát naše svobody. A k tomu jasnému kejhání si doplňte ještě podporu rektora Mikoláše Beka na senátora v Brně. To je stejné, jako by ODS nominovala třeba Halíka.

ODS umí o svobodě jen žvanit, ale svými činy k jejímu hájení nepřispívá. A opravdu se to už nedá ničím zakrýt.

Autor: Eva Hrindová

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Radek Mrňa 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 4 705,00 Kč
Vybráno 13.44%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 6 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (38 votes, average: 4,55 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
104 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.