elektromobil_1
13.1.2020
Kategorie: Společnost

Odmítání reality bude mít v budoucnu nedozírné následky. Další elektroauta hořela a nejen v Německu

Loading...
Sdílejte článek:

TM

… majitelé výroby elektroaut se musí dopředu připravit na ohromné škody, které v budoucnu na ně přijdou. Nejen, že likvidují nesmyslně přírodu a jsou ještě horším zlem než „údajné“ a přitom nesmyslné CO2. Podívejme se na problém podrobněji…..

Těžba lithia, tajná výroba baterií a následné transporty baterií do Evropy jsou vysoce nebezpečným počinem lidstva. Je to něco jako atomové elektrárny. Baterie i po likvidaci jsou malým reaktorem, který může kdykoli a kdekoliv začít hořet. A to i pod vodou. Za veškeré škody budou zodpovědni výrobci. Dle jednoho německého institutu se uvolní daleko více CO2 při výrobě těchto aut, než při výrobě klasických. A to jsou prý stonásobky. Nehovoříme o provozu.

.

Neexistují ani technologie na likvidaci a ani skládky těchto nebezpečných batérií. Jsou to v podstatě nebezpečné chemické reaktory s neřízeným a nemožným hašením při poškození membrán. Stačí slabá poškození membrán mezi jednotlivými obsahy batérie a baterka může explodovat a hned začne hořet. Neustálé třepání baterek za jízdy nepřispívá k jejich bezpečnosti. I to bylo zjištěno. Čím větší otřesy, tím jsou baterky nebezpečnější. Dokázáno šejkr testy. O baterku se ale dnes niko nezajímá. Hlavně že se točí peníze a s tím naprostý nesmyslný byznys s tímto produktem.

.

Za zmínku stojí i tak zvané zaplacení „výučného“, které musel zaplatit Mercedes Benz. Minulý rok vyráběl elektroauta a neočekávaně to byl pro firmu ABSOLUTNÍ PROPADÁK.. Víte kolik jich bylo prodáno????? No asi byste sumu neuhodli a spíše přeháněli. Do konce roku 2019 jich bylo prodáno pouze a jenom 19 kusů, slovy devatenáct kusů. I skeptici byli tak malým prodejem šokováni. Ptáte se proč? Je to jednoduché. Když lidé na internetu zjistí jak auta krásně hoří a kolik jich požárem „padne“ každý týden, jenom tupci a omezenci či popřípadě GRETÉNOVCI si mohou takové auto pořídit. Ale jak kdysi někdo řekl: Proti gustu žádný dišputát…..

Samozřejmě hořící auta a zprávy o nich se naprosto v tichosti přehlíží a dbají na ututlání těchto skutečností. Vůbec se většinou, pokud nemusí, o nich nepíše. Hořící auto zachvátí velkým žárem okolí 5-10 metrů které zapálí další auta. No to je přece výhodné pro pojišťovny a výrobce aut, že ano? No nekupte to….

.

Nechápu ovšem, jak lidé mohou přehlížet nebezpečí těchto faktů a hlavně hořlavosti baterií, které se nedají hasit. Pokud je někdo zaklíněn ve voze po havárii, nechci ani domýšlet…..

Právě minulý týden shořelo další auto od pošty v Herne, kdy v klidovém stavu explodovalo a následně shořelo. Mimo jiné, mají aut dosti, celý vozový park.

Na obrázky shořelého poštovního auta v Herne se můžete podívat PRÁVĚ ZDE

.

Závěrem bych chtěl naznačit slova některých skutečných odborníků. Prohlásili, pokud nebou baterie z jiného materiálu popřípadě nebudou elektricky jinak poháněna, je naprosto zbytečné tímhle produktem ztrácet jakkoliv čas. Jak vývojem tak jeho koupí…..

A zde pro zdokumentování celé situace se můžete podívat na film který byl udělán v Německu o vysoké nebezpečnosti E-AUT. Poštovních aut shořelo mnoho, ale nikde to nepublikují. I po několika dnech po uhašení, začínají opět hořet a explodovat. Tento problém je i u elektrokol a elektrokoloběžek, jak v dokumentu vysvětlují. Mobily to stejné. A nikdo neví, jak vysoce nebezpečné látky při požáru vystoupí a uvolňují se. V Německu musejí pro hašení používat neprodyšné skafandry někdy i s kyslíkem…..

Zhodnoťte situaci prosím sami:

 

Na dotaz televizního studia, kolik poště shořelo aut, odpověděli: „Bylo jich málo.“  Ale záměrně neřekli kolik jich bylo ve skutečnosti…

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Alena Fuszteiová 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Kamil Potoček 300,- Kč, Ivanka Podzimková 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Iva Floríková 300,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, ing. Josef Musil 200,- Kč, Richard Kovaříček 200,- Kč, Vlastimil Kornas 66,60 Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč


Celkem za měsíc: 10 864,60 Kč
Vybráno 31.04%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 8 351 times, 21 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (36 votes, average: 4,56 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
31 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.