fortune-2414239_1280
1.7.2020
Kategorie: Kultura a tipy

Odhalte svůj osud výkladem karet

Sdílejte článek:

Každý z nás touží poodhalit roušku tajemství, které pro nás má připravena budoucnost. Pokud se nacházíte ve složité životní situaci, stojíte před důležitým rozhodnutím, je věštba z karet jednou z možností, jak správně nasměrovat své kroky.

Něco z historie

Věštba z karet se řadí k tzv. mantickým praktikám, kdy je budoucnost předpovídána prostřednictvím vědmy nebo věštce. Výklad karet, jejž můžete znát pod výrazem kartomantie, se provádí různými sadami karet. Ve střední Evropě jsou nejpoužívanější mariášové karty. Alternativou k nim jsou karty tarotové, kanastové, cikánské či andělské. Ohlédneme-li se do historie, v Evropě se k věštění používaly runy, kamenná obdoba karet. Co se týká tarotových karet, jejich původ nalezneme ve Starém Egyptě, odkud se během křižáckých výprav rozšířily do Evropy. Kartářky to v době středověku vůbec neměly jednoduché, neboť církev označovala věštění z karet za čarodějnickou praktiku, za níž hrozila upálením.

Smyslem je nejenom věštba budoucnosti

Jak už bylo zmíněno v úvodu, věštění z karet není jenom o tom, abyste zjistili, co vás čeká. Slouží hlavně k pochopení vaší stávající situace a nalezení správné životní cesty. Věštba vám umožní podívat se na váš problém z jiného úhlu pohledu, díky čemuž se poté nejeví jako neřešitelný. Věštírna funguje jako místo, které vám dopomůže oddělit uskutečnitelné plány od planých nadějí, odhalit skrytý potenciál a najít způsob k vyplnění vašich tužeb a přání.

Kartářky, které o věštění vědí vše

Můžete si být jisti, že ve věštírně budete v dobrých rukách. Vědmy mají dostatek zkušeností a znalostí, zároveň jim nechybí empatie a porozumění. Velmi dobře si jsou vědomy, jak citlivě vám mají věštbu interpretovat, aby vám pomohla, nikoliv ublížila. Ctí zpovědní tajemství, budou vám pozorně naslouchat a zharmonizují vaši duši.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč

Celkem za měsíc: 11 000,00 Kč
Vybráno 31.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 204 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 2,00 out of 5)
Loading...