2476137-trumpbiden
26.11.2020
Kategorie: Exklusivně pro PP, Politika

Odhalování volebních podvodů v Americe

Sdílejte článek:

JANE K.

Postupem času a usilovným pátráním se Trumpovým přívržencům podařilo nashromáždit velké množství důkazů o současném volebním podvodu. Celá politická scéna ve Washingtonu D.C. je v dnešní době naprosto zkoruptovaná a velká část politiků jsou zrádci svého vlastního národa a svých vlastních dětí. Je to, jak se říká, močál. Lidé jako Obama, Clinton a Biden jsou bahenní příšery a stejně tak FBI, CIA a Oddělení spravedlnosti, z nichž všichni se zkouší parazitit na národu tím, že podvodně předávají hlavní funkce jeden druhému a společně vysávají finanční mízu státu. Jsou to oportunisté, kteří se neštítí podvodu a udělají cokoliv, aby se udrželi u moci.

Ovšem dnešní americký volební boj je ve skutečnosti boj buď o „Great Reset,“ anebo „Great Awakening,“ (velké probuzení). Které z nich se stane? Přijde „Reset“ a s ním naše totální zotročení, anebo se „probudíme,“ pochopíme o co jde a přidáme se na správnou stranu?

Boj se sice odehrává v Americe, ale je to boj celosvětový. Kdyby demokrati, v čele s Bidenem vyhráli, pak by nás všecky čekal strašný život. Násilné a smrtící očkování by bylo nanuceno na všechny lidi, nekonečné karantény za účelem zničení celosvětové ekonomie by neměly konce. Tím by nastal by hlad a bída, utrpení a smrt po celém světě. Následovaly by zákazy, příkazy a ještě horší censura. Svoboda slova by naprosto zanikla, volby politických osob by už nikdy nebyly nikde ve světě spravedlivé a vlády by rychle začaly s depopulací planety vyhubením 90% jejích obyvatel. Tomu účelu by posloužily nekonečné války, které by byly vedeny všude po světě. Potraty těsně před narozením a i těsně po narození za peníze daňových poplatníků by byly povoleny, pedofilie by byla uzákoněná jako zdravá alternativa, dospívající i velmi malé děti by mohly libovolně měnit pohlaví pomocí hormonů a chirurgických zákroků. Náboženství by byla zakázána, nošení masek napořád, karanténa nekonečná a nepřehledné moře nezákonných emigrantů kdoví odkud by naprosto zaplavilo civilizované státy. Došlo by k odstranění většiny lidských práv, k napadení lepších (bílých) části země a k jejich zničení přílivem nežádoucích, vládou podporovaných elementů. Byli by placeni cizí teroristé, ve školách by dominovaly protirasistické kurzy a došlo by k podstatnému zvýšení daní.

Toto není nic neskutečného; to jsou opravdu plány kampaně Joe Bidena, přímo z jeho stránky.

V Americe tomu říkají globální komunismus. V České republice s tímto názvem mají lidé problém, zjevně neradi slyší krutou pravdu a tak se tomu – pokud vím – říká radikální liberalismus. To je ovšem špatný název, liberalismus je politická a morální filosofie založená na osobní svobodě a rovnoprávnosti, na víře v dobro v lidech a na volné soutěživosti. Nic z toho nikdy v komunismu neexistovalo. Takže se zde opět pokoušíme o komunismus s lidskou tváří, což je chiméra. Je to přelud. Snad ho zkoušíme udělat líbivější, abychom se ho nemuseli bát?

Podobně jako Joe Biden, stejně radikální místo-president Kamala Harris se už vidí presidentkou a její manžel Doug Emhoff se s tím nijak netají. Nedávno promluvil ke skupině podpůrců a se špatně skrývanou radostí jim oznámil, že je manželem příštího presidenta Spojených států. Stejně tak další veřejně prohozené poznámky jak Bidena, tak Harris, nasvědčují tomu, že Kamala Harris bude ten skutečný president. V tom případě by to s námi všemi dopadlo velice špatně.

Někteří podezřívají, že kdyby se Joe Biden opravdu stal presidentem, že nám bude ve skutečnosti vládnout Bill Gates, který také okamžitě poslal Bidenovi gratulaci a vyjádřil pevnou naději ve spolupráci. Samozřejmě, to je přesně co by se stalo, Bidenova administrace by velice ráda spolupracovala a Gates by mělo neomezenou pravomoc táhnout koronu ještě „pár dalších let,“ jak plánuje. Jindy se zase vyjádřil, že „svět se nikdy nevrátí do normálu, dokud nebude vyvinuta druhá generace COVID-19 super-očkování, což bude pár let trvat.“

Ta část Bidenovy „přechodné skupiny“ na presidentství, která se zabývá národní obranou je plně financována americkou válečnou mašinerií a zástupci těchto firem jsou přibíráni mezi Bidenovy poradce. To ukazuje na to, že můžeme očekávat nekonečnou řadu věčně trvajících válek po celém světě.

Obchodní styky Bidenovy rodiny

Bidenova rodina je v úzkém spojení s Ruskem, ale hlavně s Čínou, což by Trumpovi určitě neprošlo. Zato u Bidena byla dokonce zamlčena skutečnost, že došlo k převodu milionů dolarů z organizace, která je ve spojení s komunistickou Čínou, na obchodní společníky jeho syna Huntera, snad za účelem podpoření vztahů s rodinou budoucího presidenta.

Celkem dvakrát, pokaždé 3 miliony dolarů byly převedeny v r. 2017 na bankovní účet Robinsona Walkera, který byl dříve součástí Clintonova vládního aparátu a v současné době je obchodní společník Huntera Bidena. Tyto peníze převedla čínská státní energetická firma, HK Ltd. Miliony dolarů byly postupem času převedeny jak z Číny, tak z Ruska, z nichž mnohé měly být základní finance na společné podnikání, ale i když ke společnému podnikání nikdy nedošlo, peníze skončily na účtech synů Joe Bidena.

V r. 2017 se Hunter radil se svým otcem, dnešním presidentským kandidátem Joe Bidenem o zformování firmy společně s čínskou CEFC energetickou firmou, která chtěla v Americe investovat do nemovitostí a technologie. Později byla tato firma opravdu založena a pojmenována SinoHawk Holdings LLC. Anthony Bobulinsky, třetí Bidenův společník, se stal jejím ředitelem. Jenže celá operace se nerozjela, údajně proto, že nikdy neobdrželi od Číňanů jejich část peněz. Hunterův bratr James Biden a Robinson Walker byli rovněž v celém podnikání účastni, ale údajně Bidenův otec Joe ne.

Ovšem Tony Bobulinski, který se rozhodl veřejně vystoupit a předložit celému světu pravdu říká, že to není pravda. Otec Joe Biden byl součástí celého plánu zrovna tak a Bobulinski dodal důkazy svého tvrzení ve formě tří telefonů a jejích záznamníků, e-mailů, smluv a jiných dokladů, jejichž věrohodnost začala veřejná media okamžitě zpochybňovat. Bobulinski časoval svoji výpověď tak, aby byla zveřejněna těsně před volbami, ale proradné informační prostředky tento plán sabotovaly jak mohly a první nedostatečná informace se objevila až několik dnů po volbách.

Hunter Biden byl rovněž v těsném spojení s předním čínským komunistickým miliardářem Je Žian Mingem, kterému pomáhal domlouvat obchodní transakce, z nichž jedna byla i v Rusku, kde tento boháč koupil velkou část státem-vlastněné olejářské firmy. To, že Hunterův otec o tomto všem věděl nasvědčují nejen e-maily a záznamy rozhovorů, které Bobulinski předložil. Svědčí o tom také Hunterův e-mail jeho dceři, kde píše zhruba: „ … a nikdy jsem po tobě nechtěl, abys mně odváděla procenta z příjmu, tak, jak to po mně chtěl můj otec, kterému jsem musel vždycky dávat polovičku ze všeho.“

V případě prokázání těchto obvinění, nemá Joe Biden tu nejmenší šanci stát se americkým presidentem, protože styky takového druhu a takového rozsahu s národem, který je Americe nepřátelský, nevedou k ničemu dobrému a jsou proto ohrožením americké národní bezpečnosti. Člověk s takovou historií nedostane ani základní přístupové oprávnění, což by na presidenta v žádném případě nestačilo.

Prokázání volebního podvodu a důkazy

A zatím lidé na straně presidenta Trumpa pilně pracují na prokázání volebního podvodu. Má se za to, že Trump bude napřed zkoušet docílit přepočítání volebních výsledků a jejich ověření. Jako druhá možnost se jeví odvolání na Výkonný příkaz z r. 2018, který jsem popsala v minulém článku jménem „Joe Biden nebyl zvolen americkým presidentem. Kdo to tvrdí, tak neví nic o amerických volbách, anebo přímo lže. První a druhá část.“ Podle tohoto Výkonného příkazu má president nárok zabavit majetek cizích spiklenců a jejich pomahačů, který se nachází na americké půdě.

Právník presidenta Trumpa, Rudy Giuliani vyhodnotil několik hlavních bodů, které ukazují na to, že opravdu došlo k volebnímu podvodu a že byl veden z jednoho centrálního místa:

  • Ti, kteří měli za úkol sledovat správnost volebního procesu, neměli dovoleno pozorovat otevírání volebních formulářů.
  • Mnozí voliči se dostavili k volbám a zjistili, že již někdo jiný volil za ně.
  • Úředníci údajně měli přikázáno nevěnovat pozornost chybám na volebních formulářích (chyby na formuláři mají podle zákona okamžitě tento dokument učinit neplatným) a v případě potřeby měli povinnost upravit datum pozdě podaného volebního lístku.
  • Volební formuláře pro Joe Bidena byly zadávány do sečítacího zařízení vícekrát po sobě.
  • Na mnoha místech došlo k výskytu většího množství skutečných voličů, než byli voliči předem zaregistrovaní.
  • Sčítací volební zařízení a v něm použité programy byly v úzkém spojení s vládou Venezuely a s levicovým podpůrcem George Sorosem.

Pokud chcete shlédnout celkový seznam podvodů, ke kterým při volbách došlo, stránka, která tyto informace průběžně sbírá je uvedená ZDE. V současné době je jich skoro 500.

A k tomu se proslýchá, že v Pennsylvanii pomohla Bidenovi k výhře Mafia, jejíž šéf zvaný „Skinny Joey“ (Hubený Pepíček) prý použil jeho lidi na vyrobení 300,000 falešných volebních formulářů za cenu $10 za kus, což dělá celkovou částku 3 miliony dolarů. Jenže pak se Joey údajně proti Bidenovi obrátil a je ochoten o všem vypovídat u soudu, ve prospěch presidenta Trumpa. Jiné internetové stránky říkají, že to není pravda a právníci, kteří Skinny Joey zastupují prý to rovněž popřeli. Takže není jisté, jak moc je to pravda, ale zní to zajímavě.

V Michiganu prý zase dostali větší množství volebních lístků z velmi pochybných míst. Jedna zásilka přišla z psychiatrické nemocnice pro těžce nemocné pacienty, další byla z bloku bytovek, ale adresa nebyla uvedena, potom přišly volební lístky z kláštera, ze starobince a z nějakého místa pro bezdomovce. Přesto, demokratické vedení státu Michigan se zapřísahá, že v žádném případě nešlo o volební podvod.

Podle advokátky Sidney Powell došlo k dalším volebním podvodům, kdy volební komise dostaly volební formuláře ode 3 milionů již mrtvých voličů, z nichž mnozí byli narozeni na začátku minulého století a pár z nich ještě dříve. Více než 7 milion volebních hlasů bylo zcizeno presidentu Trumpovi. Na všecko jsou důkazy a brzy to bude projednávat soud.

V Pennsylvanii bylo 20,000 volebních lístků zaregistrováno volebním zařízením ještě předtím, než byly poslány.

Počítačové sčítací zařízení

Co se týče počítačového sčítacího zařízení, advokátka Sidney Powell potvrdila, že Amerika opravdu zabavila servery firmy Dominion v Německu. Přitom bylo zjištěno, že na tyto servery byly napojeny ještě čtyři další země, všecky nepřátelské vůči Spojeným státům. Toto volby-vyhodnocující zařízení bylo prodáváno do celého světa. Takže je možné očekávat, že velké množství voleb mohou být po libosti obsluhujícího personálu, nebo podle zájmů vedení shora, upraveny tak, aby dávaly pouze určité výsledky. Pak se stane, že volby může vyhrát kandidát, pro kterého skoro nikdo nevolil.

Volební výsledky může manipulovat operátor přímo na místě. Ale rovněž je možno vsunout do programu příkaz, kdy je toto prováděno programem samotným. Sidney Powell říká, že byly objeveny skupiny čísel, které se statisticky a matematicky absolutně nemohou vyskytovat. Tak na příklad, 384,450 hlasů bylo přičteno Bidenovi a pouhá třetina tohoto počtu připadla Trumpovi. Nějakých 20 minut na to se tato naprosto stejná číselná seskupení opakovala a pak ještě jednou, což není za žádných okolností možné.

Vedení firmy Dominion bylo pozváno k jednání s Republikánskou stranou v Pennsylvanii, aby obhájili své zařízení proti nařčení z podvodu. I když celkem ochotně slíbili, že se dostaví, nepřišli tam. Naopak, sbalili kanceláře v Torontu, v Kanadě a odstěhovali se pryč. Jejich zaměstnanci, asi stovka z nich, rychle opravili své profily na LinkedIn tím způsobem, že z jejich životopisů odstranili Dominion a zkoušeli zlikvidovat všecko, co by napovídalo jejich spojení s touto firmou.

Počet zaměstnanců, kteří pro Dominion pracovali, je další záhada. 6. listopadu 2020 jich bylo 243 a o 10 dnů později, 16. listopadu pouze 140. Někteří ještě zůstávají věrni firmě a hodně jejich programátorů jsou v Srbsku, kteří možná nejsou plně informováni o tom, co se děje.

Dva manželé, kteří firmu Dominion podezřívali z nekalého podnikání již delší dobu a zkoušeli pro své podezření najít důkazy vyjevili, že Dominion neměla pro své výrobky žádné odbytiště, až když se v r. 2008 dostala dvojice Obama / Biden k vládě. Tito dva zařídili, že byli současní dodavatelé volebního zařízení odstaveni na vedlejší kolej a Dominion získala celou jednu třetinu amerického trhu. Správně nemá nikdo, kdo se uchází o úřad ve státním aparátu mít styky s firmou, která vyrábí volební zařízení; to je naprosto zjevný podvod. Přesto si toho záhadně nikdo nevšiml.

V r. 2016 zkoušeli tito dva informátoři uvědomit o tomto podvodu FBI, ale nedočkali se od nich žádné pomoci.

Podle výroku nejmenovaného, vysoce postaveného znalce navštívil Joe Biden v r. 2009 osobně Srbsko, aby se zúčastnil přípravy na volební podvod, který byl podporován nejen Čínou, ale také George Sorosem. V Bělehradě jednal s místními hackery o úpravě volebního zařízení k tomu účelu, aby on a tehdejší president Obama spolehlivě vyhráli další volby. V r. 2016 byl Biden v Bělehradě znova, zřejmě za účelem nasměrování i těch voleb, což ale nevyšlo.

Dominion předstírá, že jejich volební zařízení pochází z města Denver, ve státě Colorado v Americe. To ale není pravda, tam mají pouze kancelář. Toto zařízení je vyráběno v Číně, firmou Flex a programy jsou psány v Srbsku a v Kanadě. Firma sama byla založena na ostrově Barbados, což je únikové místo pro daně. Firma má těsné vztahy s Clintonovou nadací, Sorosem a s některými dalšími demokratickými politiky. Jejich skenery jsou vyráběny jinou čínskou firmou, která je v těsném spojení s dobře známou Huawei.

V r. 2009 uzavřela firma Dominion smlouvu se SmartMatic, kterým dodávala skenery. Ředitel SmartMatic Mark Malloch-Brown je opět velmi dobrý přítel George Sorose a dokonce od něho pronajímá byt v New Yorku. Malloch-Brown je ve vedení Sorosovy „Open Society“ nadace.

Takže toto je volební podvod tak obrovských rozměrů a je v něm zapleten málem každý, kdo má známé jméno, že se směle dá nazvat podvodem globálním. Všecky státy světa, které používaly Dominion, SmartMatic a Scytl zařízení na třídění a zpracování volebních formulářů, jsou tímto postiženy a všecky jejich volby mohou eventuálně byt zešvindlovány.

A tak, jako výrobky firmy Dominion, stejně tak i SmartMatic volební zařízení dokáže měnit počet volebních hlasů a připisovat je komukoliv je žádoucí pro ty, kteří volby manipulují. Vysoce postavený voják podal o tomto svědectví, které měl z první ruky: byl přítomen tomu, když zařízení bylo navrhováno. Ke změně hlasování dochází tajně, jakákoliv manipulace není vůbec postřehnutelná. Údajně byl tento podvod zorchestrován ve Venezuele, tehdejším presidentem Hugo Chavezem, který měl v úmyslu zničit Ameriku. Americká rozvědka CIA o tom všem věděla, ale nic v tom neudělala – zřejmě se všecko dělo v souladu s jejich zájmy. Je rovněž možné, že i v jiných volbách, po celém světě byli nějak zapleteni. Nakonec i oni jsou součástí Washingtonského bahna.

I třetí výrobce sčítacího zařízení, španělský Scytl, měl servery v Německu, kde byly výsledky vyhodnocovány. Tato firma, která byla letos v létě v bankrotovém řízení, je rovněž známa dlouhými roky volebních podvodů po celém světě, plus zpronevěřením několika milionů od Evropské Unie na jiné účely, než na co byly určeny.

Prvnímu slyšení Senátního výboru, které se konalo minulou středu v Gettysburgu, Pennsylvanie, již byly předloženy první důkazy o tomto kolosálním podvodu. Důkazy zahrnovaly fotografie s krabicemi, plnými volebních lístků, které byly odsunuty kamsi do zadních místností. Byly předloženy důkazy o duplikování některých volebních lístků, jak byly opakovaně vkládány do sčítacího zařízení. Svědkové vypovídali, že jim, coby pozorovatelům nebylo dovoleno sledovat sčítání hlasů, ani poštou doručené volební formuláře. Mnohé tyto formuláře byly doručeny již otevřené a nikdo nevěděl kdo je otevřel a kde. Trump měl skoro o milion hlasů více než Biden předtím, než tyto byly podvodně převedeny na opozici, anebo vymazány. 47 USB pamětí bylo ztraceno a nikdo nevěděl kde jsou.

Plukovník v penzi, který volební proces sledoval hlásil, že asi 1.2 milionů volebních hlasů bylo změněno, nebo byly falešné. 700,000 volebních lístků se najednou objevilo a nikdo nevěděl odkud přišly. Ve 3 hodiny ráno, Biden obdržel 550,000 volebních hlasů a Trump pouze 3,200, což je neuvěřitelný nepoměr. Jedna žena volila pro Trumpa, ale jeho jméno se neobjevilo na jejím potvrzení. Bedny s volebními lístky nebyly nikým hlídány a povalovaly se kolem. Lidé přišli osobně k volbám a bylo jim řečeno, že „již volili;“ jiní si stěžovali, že dostali špatné volební lístky. I mrtví voliči poslali volební formuláře, samozřejmě pro Bidena. Volební zařízení firmy Dominion bylo celou dobu napojeno na internet, což je proti zákonu. To a mnohé jiné podvody byly všecky předloženy komisi ke zhodnocení, doložené patřičnými důkazy.

Podle obrovského rozsahu tohoto podvodu se dá usoudit, že se velká část světových veličin brání tomu, aby byl Donald Trump znovu zvolen americkým presidentem. Zřejmě k tomu mají pádné důvody – bojí se odhalení. Celá dlouhá léta provozovali nekalé čachry za účelem vlastního zisku a obohacení a teď jim hrozí, že by se na to přišlo. Není divu, že se brání, ale pravda je, je jich podezřele moc a na vysokých místech.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 9 828,00 Kč
Vybráno 28.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 197 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 4,64 out of 5)
Loading...
politicon.cz
18 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.