Bill_Gates_June_2015
30.4.2020
Kategorie: Ekonomika

Odhalený Gates? Jeho firma v Německu je blízko cíle. Vakcína proti koronaviru

Sdílejte článek:

ROMAN BEDNÁR

Senzační odhalení rafinovaných triků Billa Gatese v světovém “cirkuse” s názvem korona. Sledoval jsem jeho stopy vedoucí do Mohuče. Byl jsem si tam prohlédnout “jeho” firmu a získal jsem zajímavé informace.

Jen málo informovaných ví o tom, že jedna malá nenápadná a neznámá (jen několik let existující) firma v Mohuči je účastníkem napínavých závodů, kdo první na světě vytvoří účinnou vakcínu proti Covid-19. A podle všeho konkurence o ní ani nic neví.

A firma dokonce má velkou šanci závod vyhrát, ačkoli v ní zpočátku nepracovali žádní mimořádně renomovaní experti. Vše se v ní ale najednou změnilo, když si ji vyhlédli před nějakým časem jako favorita pro své cíle Bill a Melinda Gatesovi. Vysypali do ní plné “měchy” peněz a vše se v ní změnilo – dostala nové smělé cíle a hned tam byli i skvělí experti.

Vše tam běží perfektně jako namazané (mazivem jsou miliony od Billa) a vše běží velmi rychle. Všechny obvyklé formální byrokratické překážky, které by jen zdržovaly firmu na cestě k cíli odstranili důležití lidé v Německu.

A firma Gatesových, která jim oficiálně samozřejmě nepatří (jen ji “neziskově podporují”), dokázala v neuvěřitelně krátkém čase dostat povolení od příslušných německých úřadů dohlížejících na výrobu léků a vakcín, že už dokonce smí testovat svůj produkt na lidech.

Všichni ostatní v podobných případech musí testovat své nové léky a vakcíny dvakrát – jsou na to předepsány dvě testovací fáze a v obou musí být dosaženy stejné úspěšné výsledky.

Pro firmu Gatesových byla ale i zde provedena výjimka (určitě ne zcela “zadarmo”).

Firma totiž smí sloučit obě fáze do jedné – jinými slovy druhá fáze jí byla odpuštěna, čímž ušetřila čas. A kdo chce vyhrát, musí být rychlejší než všichni ostatní.

Firmě se tak podařil skutečně husarský kousek – v extrémně krátkém čase dostala svůj vakcinační produkt proti koronaviru tak daleko, že odborníci, kteří dohlížejí na přípustnost takových produktů, jí už vystavili povolení pro klinické testy. Tuto expertizu potvrzuje známý německý Paul Ehrlich Institut v Langene. Mimochodem, je jen na skok z Mohuče – něco více než 30 kilometrů.

O dalších “skvělých tazích” Gatesových v souvislosti s firmou v Mohuči, které jim přinesou další neskutečné zisky, příště v jiném článku.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč

Celkem za měsíc: 7 378,00 Kč
Vybráno 21.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 514 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...
politicon.cz
34 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.