Bill_Gates_June_2015
30.4.2020
Kategorie: Ekonomika

Odhalený Gates? Jeho firma v Německu je blízko cíle. Vakcína proti koronaviru

Sdílejte článek:

ROMAN BEDNÁR

Senzační odhalení rafinovaných triků Billa Gatese v světovém “cirkuse” s názvem korona. Sledoval jsem jeho stopy vedoucí do Mohuče. Byl jsem si tam prohlédnout “jeho” firmu a získal jsem zajímavé informace.

Jen málo informovaných ví o tom, že jedna malá nenápadná a neznámá (jen několik let existující) firma v Mohuči je účastníkem napínavých závodů, kdo první na světě vytvoří účinnou vakcínu proti Covid-19. A podle všeho konkurence o ní ani nic neví.

A firma dokonce má velkou šanci závod vyhrát, ačkoli v ní zpočátku nepracovali žádní mimořádně renomovaní experti. Vše se v ní ale najednou změnilo, když si ji vyhlédli před nějakým časem jako favorita pro své cíle Bill a Melinda Gatesovi. Vysypali do ní plné “měchy” peněz a vše se v ní změnilo – dostala nové smělé cíle a hned tam byli i skvělí experti.

Vše tam běží perfektně jako namazané (mazivem jsou miliony od Billa) a vše běží velmi rychle. Všechny obvyklé formální byrokratické překážky, které by jen zdržovaly firmu na cestě k cíli odstranili důležití lidé v Německu.

A firma Gatesových, která jim oficiálně samozřejmě nepatří (jen ji “neziskově podporují”), dokázala v neuvěřitelně krátkém čase dostat povolení od příslušných německých úřadů dohlížejících na výrobu léků a vakcín, že už dokonce smí testovat svůj produkt na lidech.

Všichni ostatní v podobných případech musí testovat své nové léky a vakcíny dvakrát – jsou na to předepsány dvě testovací fáze a v obou musí být dosaženy stejné úspěšné výsledky.

Pro firmu Gatesových byla ale i zde provedena výjimka (určitě ne zcela “zadarmo”).

Firma totiž smí sloučit obě fáze do jedné – jinými slovy druhá fáze jí byla odpuštěna, čímž ušetřila čas. A kdo chce vyhrát, musí být rychlejší než všichni ostatní.

Firmě se tak podařil skutečně husarský kousek – v extrémně krátkém čase dostala svůj vakcinační produkt proti koronaviru tak daleko, že odborníci, kteří dohlížejí na přípustnost takových produktů, jí už vystavili povolení pro klinické testy. Tuto expertizu potvrzuje známý německý Paul Ehrlich Institut v Langene. Mimochodem, je jen na skok z Mohuče – něco více než 30 kilometrů.

O dalších “skvělých tazích” Gatesových v souvislosti s firmou v Mohuči, které jim přinesou další neskutečné zisky, příště v jiném článku.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2020: *****

František Šmíd 700,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, MUDr. Miroslav Kameníček 1000,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Pavel Novák 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Kupka 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Stanislav Esner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Marin Svoboda 100,- Kč, Ladislav Oudes 500,- Kč, Miloslav Gajdušek 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Sika 238,54 Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Lukáš Vašíček 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč

Celkem za měsíc: 14 821,54 Kč
Vybráno 42.34%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 374 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...
politicon.cz
34 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.