VIRVAKCINA
2.11.2021
Kategorie: Politika

Odděluje se zrno od plev

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝMáme tu další přitvrzování. Ignorace reality ze strany vlády, politiků a pomocných sil vytvářejících nátlak pomocí strachu je alarmující. Někde se lidé chovají vcelku normálně, což se týká především oblastí vzdálených od Prahy, v metropoli se však dle všeho z vyhrožování Ministerstva zdravotnictví a tzv. Hygieny mnoho lidí sesypalo. Takže se v pondělí plno z nás neposadilo k obědu, někteří si ho odnesli v krabičkách, hrdí se navždy s příslušnou restaurací rozloučili.

Podobná buzerace nastala v obchodech. Strach z uzavření prodejny či vyměření nějaké pokuty přesahuje hranice zdravého rozumu. To i přesto, že se celou dobu bavíme o protizákonných opatřeních vyhlášených dosluhující vládou. Té už v podstatě o moc nejde, ovšem ta nová rozhodně nebude lepší. Hovoří se o tom, že končí možná doba použití u velkého množství dávek, dokonce máme zprávu, že už se na některých místech přelepují data spotřeby, navíc o nějakém skladování v hlubokých minusových teplotách nemůže být řeč.

Též se na přelomu roku blíží konec povolení aplikovat pseudovakcíny v experimentálním režimu. Schválit je pro běžný ,,provoz” by znamenalo ukončit nutnost vypisovat tzv. informovaný souhlas, což by přinášelo povinnost pro výrobce, stát a lékaře nést zodpovědnost za případné následky aplikace. Zatímco momentálně si je očkovaní nepřipouští , tedy pokud na ně buď neumřou (to už je pozdě), nebo se nedostanou do reálných zdravotních potíží, je velmi pravděpodobné, že po schválení do stejného režimu, ve kterém jsou ostatní léky, by se náhrady za poškozené zdraví či za smrt blízkého mohly časem vyšplhat velmi vysoko. Otázkou tedy zůstává, kdo by to riskoval.

Z výše uvedeného plyne, že je třeba zpracovat co nejvyšší počet ampulek od Pfizeru, Moderny, Astra Zenecy a od Johnsonů, přičemž většinu politiků zajímají především první dvě značky. Nezapomeňme na zainteresovanost předsedkyně Evropské komise Leyenové, která osobně stála za nákupem několika miliard dávek, přičemž se její manžel velmi usilovně angažuje právě v tomto oboru, jen na druhé straně.

Dosluhující vláda tak pravděpodobně dokončuje své poslaní udat co nejvíce experimentálního mixu a nastupující zase tuší, že už dost možná nebude mít příliš mnoho času na to, aby na tom stihnula ještě něco vydělat. Takže si s předstihem připravuje půdu na další restrikce, které mají agresivně přinutit neočkované ke změně rozhodnutí. Je také možné, že přes hranou nenávist mezi Babišem a pětikoalicí chystající se do Strakovy vily v tuto chvíli táhnou všichni za jeden provaz. Peníze jim nesmrdí nikomu, o tom si nedělejme iluze.

Mediální masáž dosahuje té úrovně, kterou jsme vnímali v předešlých vlnách. Naprosto se však rozchází reálný stav nemocnosti, složení hospitalizovaných. Lží je mnohem více. Netestováním očkovaných, byť o relativitě výsledků testů se vedou od počátku diskuse na mnoha odborných i lidových fórech, se ukazuje, o jakou jde blamáž. I ti nejzarytější novináři, například na Seznamu, už přiznávají, že očkovaní proti covidu jej mohou dostat, přenášet, ale na jejich obranu tvrdí, že si údajně zajišťují mírnější průběh, což se také ukazuje být nesmyslem. To i přesto, že bylo dokázáno, že řada z nich ani po dvou či třech dávkách nemá žádné protilátky.

Když to tedy shrneme, tak v podstatě vlastnictví QR kódu umožňuje chodit do restaurací, za kulturou či do ochozů stadionů, do jakéhokoliv zaměstnání, také cestovat, roznášet beztrestně virózy, to vše ovšem jen 6 měsíců od posledního vpichu. K cestě do Austrálie jim to nepomůže ani tak, USA se otevřely před pár dny a zase se zavřou. Proti tomu jsou tu rizika nevratného poškození zdraví či smrti, proto se totiž podepisuje ten informovaný souhlas, částečné potíže či se neděje vůbec nic, což také nikomu z očkovaných není divné. Opět, a to klidně přiznáváme, spekulujeme o tom, že ne všechny šarže dávek mají stejné složení. Takže de facto záleží na tom, jaké štěstí dotyční mají při načasování vakcinace.

Zarputilí zastánci očkování se ohání mnoha argumenty. Třeba většinovým názorem akademické obce, která však ze vztahu k farmaceutickému průmyslu žije. Je to podobné, jako by se k benzínu vyjadřovaly odmítavě provozovatelé benzínových čerpadel. Dále je tu tvrzení, že tolik lidí odpovědných za očkování uplatit nelze. Jde o omyl, v celém tomto komplotu létají takové částky, o kterých se nám ani nesní. Navíc stačí zkorumpovat jen špičky, které mohou dále již ze státních pokladen uvolnit další potřebné objemy peněz mířící k Chlíbkům, Hořejším, Maďarům či Smejkalům. Prymula by mohl též vyprávět. Je třeba si uvědomit, že další peníze jdou do nákupů zdravotnických potřeb. Například na testech, respirátorech a rouškách či dezinfekčních prostředcích se pár lidí doslova napakovalo, a to se dělili s vládními nákupčími minimálně napůl.

Očkovaní ignorují i to, že se evidentně zkreslují statistiky a zveličují množství úmrtí s covidem, přičemž doslova na covid jich je mnohem méně. Vážení čtenáři, žádná třetí, čtvrtá nebo osmá dávka Vás před covidem neochrání. Dokonce jste nebezpeční svému okolí. Ideální je nemoc absolvovat, léčit dostupnými léky například v Polsku snad koupitelnými, a vybudovat si protilátkami imunitu. Vše ostatní je pouze systematicky vnucovaná manipulace s Vaším podvědomím, které jste podlehli. Nyní je třeba vydržet i za cenu faulů. Musíte li, dělejte to, co Vám pomůže překonat stávající bezpráví, byť se Vám může příčit nelegálnost takového činu. Uvědomte si, že prvním, kdo začal porušovat zákony, jsou ti, kteří Vás chtějí nyní postihovat. Kdo odolá, bude jednou moci říct, že to ustál se ctí a se selským rozumem. Navíc zůstane zdravým. To za to stojí. Děti pak chraňte před jakýmkoliv pokusem je poškodit. To je povinnost.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč

Celkem za měsíc: 9 450,00 Kč
Vybráno 27.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 016 times, 4 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (47 votes, average: 4,91 out of 5)
Loading...
69 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)