SMEJKALMESES
22.5.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Odchod MeSESáků!

Sdílejte článek:

VOJTĚCH MACHÁLEK

Celkem zajímavá zpráva! Tým expertů,sdružených pod názvem MeSESdostal nečekaně kopačky! Myslím, že tak nečekané to zase nebylo. Spoustě lidí začal vadit jejich zpupný a přezíravý způsob jednání, kdy se pohrdavě vyjadřovali k názorům jiných lékařských osobností a sami sebe považovali za neomylné. Jejich reakce po vyhazovu, to jen dokládají.

Byli jsme vyhozeni asi protože umíme anglickyDíky tomu jsme sem přinesli světem uznávané vědomosti a zkušenosti! Sdělil Smejkal, šéf těch samozvaných chytrolínů. Jako kdyby veškeré moudro co k nám kdy přišlo, pocházelo jen ze zemí, kde se mluví anglicky!

 Otázky, kde a proč se ti hoši na ministerstvu zdravotnictví vůbec vzali a kdo je tam doporučil, Babiš odbývá odkazem na bývalého ministra Blatného. Ten je prý povolal. Přitom všichni víme, že Blatný tehdy prohlásil, že odejde, pokud mu tento útvar bude kecat do řízení resortu. Což se stalo, Blatný byl odejit a Arenberger se, na rozdíl od něj, začal důsledně řídit jejich rozkazy.

Vše co dnes lidi sere, je v podstatě z jejich dílny. Všechny ty zákazy, testování a dokazování zdravotního stavu před napitím piva, a návštěvami kulturních, sportovních akcí, opakované testování ve firmách a školách, rotační výuky. Zaštiťují se tím, že přišli ukázat jak správně zatočit s pandemií. A to naprosto nezištně!

 Otázka zníA kde jste se hoši tak naučili? Kolik podobných pandemií jste už vyřešili? Celý svět se to teprve učí, dělá přitom jeden kopanec za druhým a Vy to umíte?

Chyba byla, že Vám bylo vůbec umožněno, abyste skrze vládu, která se schovávala za Vaše rozhodnutí vládli národu Vy, aniž jste přitom nesli svůj díl trestní zodpovědnosti. Chyba byla, že pandemii velel epidemiolog bez atestace, chyba byla, že nemoci lidí neřešili zkušení lékaři, ale namyšlený matematik.

Když se proti Vaším nápadům, které vznikly kdoví v čem, protože z lidské hlavy to být nemohlo, postavili odborníci na slovo vzatí,tak  byli odstraněni z cesty a někteří přišli o své zaměstnání.

Nelogické hovadiny, které byly díky Vám zavedeny do praxe se budou těžko napravovat. Když chirurg, stojí nad rozřezaným tělem, tak je logické, že sebe i pacienta chrání nasazením roušky. Ale nařizovat chodcům, kteří nikoho neoperují nosit venku roušky dvě, nebo respirátor tak to je výplod normálního blba. Umocněný hrozbou, že je může skolit horlivý policajt.

Navíc to paradoxně dělá z každého chirurga, který operací zachraňuje život a má jen jednu roušku, nezodpovědného hazardéra. A tak se dá pokračovat. Smejkal ohlásí, že každý, kdo nebude mít u sebe potvrzení o očkování, nebo o negativním testu a bude chtít třeba na pivo, tak bude vyhozen jako opilec na ulici. Přitom to může být nejzdravější člověk ze všech přítomných na místě a zdravější než samotný Smejkal.

 Infekčních nemocí je obrovská množina a to, že někdo má negativní test na Covid, přece neznamená, že nemůže klidně roznášet některou z těch ostatních. Takže jestli ten pán chce na všech shora jmenovaných akcích samé zdravé, tak to je na týdenní prohlídku v nemocnici a na víc než jeden papír.

Také se vyjádřil k návrhu na omezení drahého a zbytečně opakovaného testování ve školách a firmách.

Podle něj je zastavení testování tak nezodpovědné jako když pilot za letu zastaví motor. O řízení letadla něco vím, takže úspěšně a bezpečně se bez motoru přistát dá. Ale přistát s plným plynem je totální nesmysl. A testování, které se provádí dle přání hochů a děvčat z MeSEsu, není nic jiného než neustálý let na plný plyn. Pořád dokola. I když jsou výsledky opakovaně negativní a měly by vést ke změně testování, nebo i jeho zrušení. Byznys je ale byznys a MeSESové jsou tam dosazeni proto, aby jel co nejdéle.

Zrovna tak, aby pomáhali vládě děsit národ čísly, které přitom neodpovídají skutečnosti. Aby se lidé co nejvíce hrnuli do údajné spásonosné vakcinace. Proto na nás stále padají čísla o počtu mrtvých, nemocných, čerstvě nakažených.

ˇUZIS začal ke konci minulého roku konečně evidovat, kolik bezpříznakových bývá denně započítáno mezi pozitivní. Doposud to byly jen odhady. Teď je to jasné. Je to 50 na 50. Od začátku pandemie je evidováno 1 665 000 pozitivních, přitom obrovská část z nich byla odchycena trasováním. Jinak neměli žádný důvod vyhledávat lékařskou pomoc.

Takže skutečně nemocných je polovina,  to je 832 500 a to za 15 měsíců! Dalších 832 500 byli lidé, o kterých uznávaní lékaři tvrdí, že pozitivní bez příznaků není nemocný člověk a že nákaza musí být vždy potvrzena klinickým nálezem! Byli započteni naprosto zbytečně.

 MeSES naopak vždy trval na tom, že nemocní jsou a těmito nadnesenými čísly neustále argumentoval, když ministrovi nařizoval, co musí zase vykonat i kdyby to nebylo v souladu se zákonem.

Pro srovnání. V roce 2019 přišlo k lékaři během 7 týdnů 996 000 lidí. Sami, dobrovolně, nikdo je nenaháněl. Přišli proto, že byli opravdu nemocní. Srovnej čísla a dobu!

 U mrtvých je ten samý problém. K dnešku cca 30 000 zemřelých údajně na Covid. Za celou dobu, tj. za 15 měsíců! Jen pro orientaci. V Česku normálně umírá každých 15 měsíců 140 000 lidí na tradiční nemoci.

 Vloni Blatný odvážně pronesl, že počet zemřelých, u kterých byl Covid jedinou příčinou jejich smrti je maximálně 30% z uváděných. L.Dušek z ÚZISu v r. 2020 mluvil o 8% a americká CDC uvádí 6%!

 Babiš nepochopil, že jde o podanou ruku a Blatného vyhodil. Přitom po důkladném prověření a úpravě počtu mrtvých na správnou hodnotu nemusel skončit jako premiér s30 000 mrtvolami na krku.

Na závěr k odchodu MeSESáků!. Přišli, vytvořili atmosféru strachu a pomohli vládě vyděsit národ tak, že spousta lidí se bojí normálně žít. Prosazením testování byli prospěšní testovacím byznysmenům a pomohli vytvořit ovzduší pro další, ještě mohutnější byznys. A to je povinné očkování. Jejich role skončila a nepomohlo jim ani množství titulů před a za jménem. Mouřenínům se neděkuje!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, Petr Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiří Sajbrt 1000,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Jiří Sika 200,48 Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Mojmír Prokop 1000,- Kč, Anonym 100,- Kč, Jiří Peterka 1000,- Kč, František Sous 200,- Kč, Renata Doležalová 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Otakar Ježek 200,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Novák 150,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč

Celkem za měsíc: 14 772,48 Kč
Vybráno 42.20%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 455 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 4,62 out of 5)
Loading...
12 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)