majerova
30.4.2019
Kategorie: Politika

Odcházím z ODS, abych mohla skutečně a opravdově zůstat tím pravým Občanským demokratem

Sdílejte článek:

COM/Z. MAJEROVÁ ZAHRADNÍKOVÁ

Je jedinou poslankyní ODS, která se postavila za Václava Klause ml. Nyní z ODS vystoupila. Její vysvětlení stojí za pozornost. Zuzana Majerová Zahradníková napsala:

Rozhodla jsem se.

Vážení přátelé, kamarádi a občané voliči,
sama jsem si ještě nedávno nedokázala představit, že někdy budu psát tuto obehranou frázi: “Na základě zralé úvahy jsem se rozhodla…” Čas však nastal. Na základě zralé, pro mne však taky nelehké, nepříjemné a docela bolavé úvahy jsem se rozhodla k dnešnímu dni ukončit své členství v ODS.

Nejprve jsem potřebovala toto rozhodnutí sdělit svým kolegům a spolustraníkům v Olomouci, neboť právě jich se to nejvíce týká. Nejednám tak proto, že bych se obrátila zády vůči nim či vám! Právě naopak! Vážím si jich a vás. A vždy budu vědět, s jakým úsilím a nadšením jsme spolupracovali ve prospěch pravice. Pro užitek lidí, kteří nám zodpovědnost svěřili. Díky za to!

Nechci však dopustit, aby kvůli mně bylo jakkoli utiskováno mé Místní sdružení Olomouc – město. Proto je můj odchod v dané situaci jediným možným a logickým krokem. Mám-li si vybrat mezi zájmem osobním a zájmem svých kolegů a přátel, musí mé osobní preference ustoupit. Svým voličům a příznivcům však nechci zůstat jakkoliv dlužná. A v tuto chvíli vám dlužím zásadní vysvětlení:

Já neodcházím z ODS. To dnešní ODS odešla z pozice konzervativní strany, která ctí hodnoty, které stály na jejím počátku, z pozice strany, které záleží na kvalitě lidí, osobností, které záleží na voličích. Které záleží na vlastních řadových členech, těch opravdových pravicových srdcařích…
Já jsem neustoupila ani o krok. A budu stát stále tam, kde nás voliči hledají!

Proto prosím všechny, kdo mi věřili a kdo mi věří: Neopouštějme konzervativní pravicové hodnoty. Rodina, národ, trh, svoboda a zodpovědnost nám stojí za společnou obranu i podporu, i když selhávají instituce a strany. A hlavně selhávají osobnosti.

Odcházím z ODS, abych mohla skutečně a opravdově zůstat tím pravým Občanským demokratem. Nejen v srdci, ale i v činech. Abych mohla dál prosazovat pravicové konzervativní myšlenky naší původní odeesácké bílé holubice. Možná to je právě dnes potřeba ještě více než před dvěma, pěti nebo deseti lety. Buďme i dále praví a pravdiví.

Tohle pro mne nebylo lehké sdělit. Pomohlo mi v tom to, že Vám věřím. Věřím Vám a proto se nebojím. Rozhodla jsem se nebát se a nenechat se urážet. Věřím, že většina z Vás udělá stejné rozhodnutí. Rozhodněte se nebát se! To není konec. To je začátek!


 


Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2020: *****

Petr Andres 500,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Doc. RNDr. Richard Čapek 5000,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Zdeňka Brancuská 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Josef Chlebovy 300,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Svatoš s.r.o. 1000,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč

Celkem za měsíc: 14 611,00 Kč
Vybráno 41.74%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 688 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 4,88 out of 5)
Loading...
politicon.cz
31 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.