1slovo-prezidenta-bhf-vyrez3-1
26.2.2017
Kategorie: Kultura a tipy

Odborné právní semináře provádějí živnostníky spletitým labyrintem norem a vyhlášek

Sdílejte článek:

Znalost zákonů a právního prostředí je pro fyzické osoby i podnikatelské subjekty mnohdy velkou neznámou. Jak se zorientovat ve spleti norem, vyhlášek a zákonných ustanovení, které se často mění a bývají každoročně aktualizovány? Pomocníkem pro podnikatele, jež tápou, a přesto by chtěli být v obraze, jsou odborné semináře, které pořádá právní kancelář Císař, Češka, Smutný.

Poradenství v oblasti insolvenčních a soudních řízení

V řadě specializovaných seminářů zaměřených na právní problematiku se právní kancelář Císař, Češka, Smutný zaměřuje na poradenství věřitelům ve všech etapách insolvenčního a soudního řízení. Vzhledem k tomu, že se právníci z výše zmíněné kanceláře orientují hlavně na pomoc živnostníkům v těchto nelehkých životních situacích, jsou interní semináře organizovány i vedeny erudovaně a s cílem odborné pomoci potřebným klientům. Na první z odborných přednášek vystoupil spolupracovník právní kanceláře prof. JUDr. Josef Bejček, CSc., emeritní děkan brněnské právnické fakulty a vedoucí tamní katedry obchodního práva. Jeho zkušenosti a znalosti obchodního práva jsou platné především s přesahem do budoucnosti, význam jeho vystoupení byl pro zúčastněné přínosný a srozumitelný.

Likvidačním zákonům lze s pomocí advokátů předcházet

I další odborné semináře pořádané právní kanceláří Císař, Češka, Smutný jsou směrodatné pro potenciální zájemce především z řad podnikatelů. Jejich tématika je zaměřena na podporu podnikání mnohdy omezenou likvidačními ustanoveními pocházejícími z řad ústavních činitelů. Vždyť samotný zakladatel právní organizace JUDr. Pavel Smutný, populární advokát, živnostník a mecenáš, ví, jaká úskalí a byrokratické překážky přináší pohybování se v podnikatelské sféře.

Advokátní praxe Pavla Smutného s přesahem do kultury a celospolečenského dění

JUDr. Pavel Smutný roku 2009 se svými kolegy zřídil nadační fond Bohemian Heritage Fund s cílem ochrany, podpory, rozvoje národního kulturního dědictví a památek a kultivace společnosti. Pohnutky Pavla Smutného se odvíjejí od prospěšného přání znovuobrození české kulturní identity. Vyjma funkce mecenáše je třeba zmínit i jeho roli při založení ceny Arnošta Lustiga z titulu své funkce prezidenta Česko-izraelské smíšené komory. Toto ocenění se od roku 2011 každoročně uděluje některému z žijících Čechů, jenž se podobně jako Lustig postaral o rozvoj hodnot celospolečenského významu.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlatimil Běhan 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Tomáš Foldyna 751,44 Kč (30 eur)

Celkem za měsíc: 5 156,44 Kč
Vybráno 14.73%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (No Ratings Yet)
Loading...
loading...
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.