zivbabis
31.5.2016
Kategorie: Společnost

Od StB k EET aneb naše země nevzkvétá

Sdílejte článek:

DAN NENOS 31|05|2016

K čemu je pro občany ve funkci ministra takový politik? Co je jeho náplní práce? Tvrzení, že “živnostníci, malé firmy, to je všecko na hovno”? Nebo respekt před lidmi, kteří vytvářejí hodnoty každý den a jsou praktickými i potenciálními tvůrci pracovních míst?

Když majitel konglomerátu Agrofert, který kdoví jak a za jakých podmínek vznikl, byl financován a vůbec kdo ví z jakých peněz, si dovolí tvrdit živnostníkům v počtu přes milion a stejně tak jejich zaměstnancům, že kradou a okrádají stát a stejně tak tvrdit “všetci kradnú” a sám to prakticky na Babišově hnízdě prokazovat, tak se dopouští:

1. Křivého obvinění občanů ČR v počtu minimálně přes milion
2. Zneužití pravomoci veřejného činitele, když na základě křivého obvinění produkuje zákony poškozující živnostníky, malé podnikatele a jejich zaměstnance
3. Organizovaného zločinu a trestního činu hanobení třídy OSVČ a malých firem na základě jejich způsobu podnikání

Zákon o EET zavádí faktické vydírání OSVČ a malých firem na úkor státu. Stát tvrdí OSVČ: jsi zloděj, dokaž, že nejsi. Jenomže v demokratickém režimu, kterýžto Babišovi, Sobotkovi a Bělobrádkovi nic neříká, platí presumpce neviny.

Stát je POVINEN k OSVČ přistupovat tak, že je to stát, který prokazuje vinu, jestliže vznáší obvinění.
EET je proto od samého počátku, vytvářením křivé důvodové zprávy, protiústavní.

Stát také nesmí přenášet náklady na svůj provoz výběru daní na OSVČ nebo kteréhokoliv jiného občana.
nápad, že OSVČ bude platit techniku a softwarové licence, aby dokazoval, že neuniká výběru daní, může napadnout jenom sociopsychopata v jedné osobě.

Je tristní, když se za tímto účelem spojí skupina sociopsychopatů, ať již ve Vládě ČR, Parlamentu ČR a nakonec ve funkci Prezidenta ČR. Můžeme předpokládat na základě odsouhlasení Lisabonské smlouvy, že se do skupiny sociopsychopatů přičlení také Ústavní soud.

Má-li kdokoliv z výše uvedených pocit, že moje tvrzení naplňuje znaky protiústavního zákona o hanobení jakéhokoliv pič.se na základě jakékoliv píč.viny, směle se přihlašte. Vím, že seriózní eziny by možná měly o tento článek i zájem, ale jak kurva do seriózního tisku nebo blogování narvat ta sprostá slova? Nejsou sprostá, jsou nadmíru laskavá.

Dovolím si parafrázovat: “Naše země nezkvétá, je estébáky, které jsem vám tady, moji milí občané zanechal, dojebaná horem-dolem do základu”. 

ZDROJ: Dan Nenos
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 765,- Kč
Vybráno 39.32%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 93 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 4,59 out of 5)
Loading...