cssdkomunisti
30.9.2017
Kategorie: Společnost

Od současného vedení ČSSD by se mohla učit i sicilská mafie…

Sdílejte článek:

JAN ŠINÁGL

ČSSD nabídla dědicům zesnulého právníka Zdeňka Altnera 180 milionů korun. Strana se tak chce mimosoudně vyrovnat před tím, než o pohledávce rozhodne Nejvyšší soud. Radiožurnálu to potvrdily tři důvěryhodné zdroje. Soud má definitivně rozhodnout, jestli strana zaplatí Altnerovým 338 milionů korun za to, že jí právník pomohl v roce 2000 získat Lidový dům. Ekonomický ředitel ČSSD Martin Starec věc nechtěl komentovat. Nejstarší syn Altnera Zdeněk mladší odmítl nejen vyrovnání, ale i svůj podíl na celém dědictví, uvedl Radiožurnál. Advokát měl tři děti. Pokud se Altnerovy děti s ČSSD nedohodnou, bude o stamilionech rozhodovat Nejvyšší soud.

Jako dlouholetý a mnohdy jako jediný „zveřejňovatel“ TZ a informací přímo od JUDr. Zdeňka Altnera, dostatek zkušeností, abych mohl zodpovědně vyslovit tento možný a dost reálný odhad, co může veřejnost od všehoschopného vedení ČSSD v nadcházejícím období očekávat.

ČSSD roky ovládala justici i policii. Mnoho se na tom nezměnilo dodnes. Vynesení rozsudku u MS Praha jsem byl přítomen jako jediný zástupce tisku a veřejnosti, přestože jsem média včas informoval. V případě, že by dosud spřízněný NS potvrdil rozsudek MS Praha a ČSSD byla povinna zaplatit dědicům dr. Altnera 338 milionů korun, má údajně ČSSD částku zajištěnou od FIO banky. Vzhledem k tomu, že je ČSSD na tom finančně dost neuspokojivě a žádné velké příjmy po volbách nelze očekávat, může jí FIO banka kredit odmítnout a ČSSD se může díky nezaplacení částky ocitnout v insolvenci, případně později pro nesplácení dluhu bance.

Zde se nabízí reálný scénář, kdy by byla ČSSD nucena prodat v dražbě z vlastní vůle či v exekučním řízení Lidový dům, který pro ni získal dr. Altner. Pro ČSSD by potom nebyl problém založit fiktivní firmy, jejichž pohledávky by byly přednostně uspokojeny z prodeje Lidového domu a na dědice dr. Altnera by dost možná nezbylo vůbec nic.

Zdá se vám tato prognóza přehnaná? Podívejte se na dění v naší zemi za posledních 30 let a typy, jaké se dostaly do politiky a vedení politických stran. Potom se vám tato možnost už nebude zdát tak nereálnou a nepravděpodobnou, ale logickou.

Rád bych se mýlil už proto, že ČSSD je strana s dlouhou tradicí v naší zemi. S takovým vedením jaké má dnes obnovení tradice nehrozí, ale daleko spíše zánik ČSSD jako zánik všeho, kde přestává platit morálka, charakternost, poctivost a osobní odpovědnost.

Právě byla propuštěna vedoucí organizačního oddělení ČSSD… Loď se potápí a tonoucí se budou ze všech sil a za každou cenu nakrást při opuštění lodi co nejvíce. Je to jejich přirozenost…

Nadcházející volby jsou dost možná poslední šancí slušných lidí dát šanci slušným a schopným politikům, aby začali nahromaděnou morální stoku od listopadu 89 řešit, jinak se v ní utopíme všichni. Byl by to hodnotný dar ke 100.výročí založení Československa, výraz naší vyspělosti a důkaz, že hodnoty svobody a demokracie pro nás nejsou jen prázdnými slovy.

 

Autor: Jan Šinágl

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 765,- Kč
Vybráno 39.32%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 70 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 4,75 out of 5)
Loading...