khmer-rouge-skulls1
16.2.2016
Kategorie: Společnost

Od Pol Pota k zelenému Stropnickému: Jedna krev socialistické tragédie

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

PETR ŠTĚPÁNEK 16|02|2016

„Není normální, aby 80 % Čechů lítalo na dovolenou,“ říká nový předsedy Zelených Matěj Stropnický. A já dodávám, že se vlastně nijak neliší od šéfa Rudých Khmerů Pol Pota a dalších levičáckých magorů. Levicoví intelektuálové jsou všichni stejní.

Žijí v představě, že jsou ze všech nejchytřejší, což je předurčuje předepisovat druhým, jak mají žít, jaké mají ctít hodnoty, co smějí a co nesmějí dělat. Jediné, v čem se liší, je, kam až jsou na stupnici buzerace ostatních ochotni a schopni zajít. Kam zašel Pol Pot, jsem v Kambodži viděl na vlastní oči. Města prohlásil za semeniště neřesti, pročež veškeré obyvatelstvo vystěhoval na venkov, aby tam v komunách v jednotném úboru pěstovalo rýži. A všechny chytré lidi raději nechal popravit. Stačilo, že máte jemné ruce či nosíte brýle. Už vás vezli na Killing fields či do vězení Tuol Sleng. V Kambodži tuhle levičáckou chiméru zaplatilo životem 2,5 milionů lidí. Stropnický zatím blábolí jen o létání.

Budování komunismu, šťastné udržitelné zelené budoucnosti či prostě jen sociálně „spravedlivé“ společnosti končí vždycky stejně. Lidskou tragédií, koncentrovaným neštěstím, tisíci mrtvých, miliony okradených. Budovatelé lepších levicových zítřků vždy potřebují nějakého nepřítele, nejlépe třídního, etnického či ekologického, který poslouží tu jako zdroj nenávisti, tu jako cíl agrese, tu jako předmět okradení.

Scénář je už po desetiletí stejný a je úplně jedno, zda se zrovna buduje socialismus nacionální, socialismus internacionální, socialismus zelený, komunismus reálný či komunismus s lidskou tváří, což je samozřejmě oxymóron, čili protimluv. Metody jsou vždy stejné, liší se jen míra, jak daleko se psychopatičtí vládci na škále krutosti rozhodnou zajít. V tomto smyslu jsou kambodžský Pol Pot, český Gottwald či zelený Stropnický jedné krve. Na konci jsou vždycky hroby a zdevastovaná zem, liší se jen počty okradených či zavražděných a míra zdecimování hospodářství.

ZDROJ: Facebook Petr Štěpánek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Robert Kulíšek 250,- Kč, Petr Luňák 600,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč

Celkem za měsíc: 3 300,00 Kč
Vybráno 9.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 9 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
21 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.